Vartotojo nuisance pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-28 14:12:10 | Nuoroda

Va tiesiog nuoroda:

twitter.com/nesinervink_lt

turėtų veikti..

geras čia, kad tiek daug lietuvių išlaikė...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 14:16:43 | Nuoroda

šiaip ganėtinai tai skirtingų krypčių dalykai.. o tu į vieną suplakei :D o šiaip man tik politikos mokslai iš šitų atrodo įdomu..na gal dar ir leidyba pakenčiama..bet jau tik ne socialinis darbas :D

Žinutė parašyta: 2009-06-28 16:45:44 | Nuoroda

Galvojau ir aš apie ekonomiką...bet su tokiu matematikos rezultatu tai šansų nėra įstot į vf :D

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:13:27 | Nuoroda

Juk vf kiekvienoje universiteto specialybėje negali būti daugiau nei 110% pernai metų finansųjamųjų vietų skaičiaus..tad tikrai taip nebus kad visi su krepšeliais su eis tik į šitus universitetus

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:16:31 | Nuoroda
k@r@mele rašė:

bet tas studiju krepseliu paskirstymas yra labai labai nesaziningas, nes, taip iseina, visus krepselius susizers VU, MRU ir viskas, as teisingai suprantu ?

 na nebus jau taip žiauriai :) šie universitetai gi negali priimti 11000 studentų juk..o juk juose dar ir mokamų vietų liks...tad tikrai daug vietų liks ir kituose universitetuose :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:11:52 | Nuoroda

Gavau 99.... esu labai nustebintas nes tikėjausi tikrai mažesnio rezultato :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:15:10 | Nuoroda

gavau 92... sužinojęs negalėjau patikėt :D nes lietuvių tai maniau tikrai bus prasčiausiai iš visų mano egzaminų :D visgi pasisekė :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:29:22 | Nuoroda

nu gavau 81...visai gerai nes daugiau ir nesitikėjau gaut :D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:17:41 | Nuoroda

Kaip matot ar yra šansai įstoti kur nors į teisės vf su konkursiniu balu maždaug 19.42-19.62?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:23:55 | Nuoroda
saras* rašė:

99. 

pamenu ir tu kai skaičiavai balus surinkai 60 taškų.. :D kaip ir aš...  :D tai negi tikrai šiemet už tiek taškų galima buvo gaut 99? ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:33:32 | Nuoroda
saras* rašė:
nuisance rašė:
saras* rašė:

99. 

pamenu ir tu kai skaičiavai balus surinkai 60 taškų.. :D kaip ir aš...  :D tai negi tikrai šiemet už tiek taškų galima buvo gaut 99? ;DD

 Taip, man tas mano istos balas kažkoks mistinis, neatsistebiu aš juo:) matyt šiemet labai krito balai arba vertintojai atlaidžiau žiūrėjo, anyway, mum tik džiaugtis tuo

 na aš ir negalėjau patikėt kai sms gavau :) nu bet jo mum tik geriau nuo to ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:41:38 | Nuoroda

Mano anglų mažokas o ir matkės tik 8A turiu tai kažkaip į teisės vf nemanau kad pateksiu kur nors...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:36:23 | Nuoroda
Amely rašė:

as tureciau raudona gaut ;D jis padeda rodos tik jei surenka stojantieji vienoda bala ir tada ziuri jei su pagyrimu tai pirmenybe duoda :)

 Tikrai jokios pirmenybės nesuteikia :) paskaitykit stojimo taisykles..ten parašytą į ką žiūri jei vienodas stojamasis balas

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:32:58 | Nuoroda

Labai norėčiau į čia į vf vietą... bet manau su 99 istės, 92 lietuvių, 81 anglų ir  8A matkės mažai šansų patekt deja..

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:50:02 | Nuoroda

Šita studijos.lt skaičiuoklė blogai skaičiuoja truputį..į socialinius mokslus aš įrašau B lygio matematikos pažymį ar A lygio vistiek balas lieka toks pats.. o už A lygi tikrai +1 turi būt..neprideda skaičiuoklė kažkodėl...tad pasiskaičiavau pagal save :D ir gaunasi 19,62 :) tiek tai viliuosi tikrai pakaks tą maišą prakeiktą gaut :D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:54:51 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
nuisance rašė:

Labai norėčiau į čia į vf vietą... bet manau su 99 istės, 92 lietuvių, 81 anglų ir  8A matkės mažai šansų patekt deja..

 net nzn sunku šiais metais ką nors prognozuoti, bet bandyk gal ir įstosi

 Na taip į pirmas vietas ir reikia rašyt tas svajones :) gal netyčia juk pateksi..va o jau į galą sarašo tai jau pradėt tokias į kurias realiai gali įstot :D nors šiemet tikrai sunku ką nors prognozuot...ech galėjau metais anksčiau gimt :D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:03:45 | Nuoroda

Na taip kai dar nežinai kur nori tai tikrai baisu kad gali suklyst ir neteisingai pasirinkt.. :) man tai politikos mokslai buvo sena bet turbūt vis dar nepasiekiama svajonė :D nors ir daug kontraversiškų atsiliepimų girdėjęs apie jų perspektyvą ir naudą... :) bet jei ką pakaks ir teisės kur nors :) kad tik kas priimtų :D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:17:04 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
nuisance rašė:

Na taip kai dar nežinai kur nori tai tikrai baisu kad gali suklyst ir neteisingai pasirinkt.. :) man tai politikos mokslai buvo sena bet turbūt vis dar nepasiekiama svajonė :D nors ir daug kontraversiškų atsiliepimų girdėjęs apie jų perspektyvą ir naudą... :) bet jei ką pakaks ir teisės kur nors :) kad tik kas priimtų :D

 o aš tai žinau, kad teises nenoriu nzn kodėl bet nevilioja galbūt bijau, kad bus man per sunku tačiau apie verslo informacijs vadyba galoju, bet nzn kažkaip keistai ji man skamba

 Sunku visur :) na daugumoje specialybių sunku :D na pasidomėk tada plačiau apie šią specialybę :) nes man buvę kad specialybės pavadinimas ir pan įdomiai atrodo o kai pasiskaitai ką ten mokys ir kokios perspektyvos tai visi norai dingsta :D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:29:54 | Nuoroda

Kuriame universitete manote geriau studijuoti teisę? VDU ar MRU? Nes manau kad į politikos mokslus vf ar VU teisę vf turbūt neįstosiu tai galvoju kurį iš šių universitetų savo sąraše rašyti auksčiau... :) 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:41:35 | Nuoroda
Karalaitė rašė:

6. Į visas Vilniaus universiteto programas bus kviečiami studijuoti tik tie stojantieji, kurių konkursinis balas bus ne mažesnis nei 50% maksimalaus konkursinio balo (be papildomų balų).

gal galit man paaiškinti šį sakinį?

 na čia visaip galima suprast...ar nuo maximalaus stojančiųjų į tą specialybę balų ar tiesiog bendro konkursinio balo...tada reikštų kad tiesiog nekvies tų kurių konkursinis balas <10,3 kažkur :)