Vartotojo nuisance pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:47:36 | Nuoroda
niekurniekada rašė:

O kažin, kiek sunku VU? Ar užtenka tik mokytis, ar reikia ir turėti kažkokių dar neišmokstamų polinkių?

 Na čia vienareikšmio atsakymo nemanau kad gali būti... :) bet kiek man atrodo tai vien juodo kalimo negali pakakt.. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:22:10 | Nuoroda
Antony rašė:

galiu pasakyti. kažkokia pieva ta skaičiuoklė.

paklausykite. Suvedu rezultatus į VU Filosofiją - rašo 19,3. ok viskas.

Suvedu į istoriją VU (tų pačių reikalauja, tik vietoje matematikos metinio prašo istorijos) - išmeta 19,5. Kas čia blet yra tai skaičuoklei?

Turbūt vienoj skaičiuoklėj už A lygį prideda skaičiuojant +1 o kitose ne matyt...nes kai aš skaičiavau man nepridėjo tad labiau pasitikiu rankiniu skaičiavimu :) formulė juk nesunki visai

Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:21:43 | Nuoroda

Rašysiu VDU teisę 3 ar 4 nr...nežinau ar šitą ar MRU teisę auksčiau rašyt... nes į pirmus savo nr patekt mažai šansų o į šitus jau realesni..

Žinutė parašyta: 2009-07-01 18:40:22 | Nuoroda

Noriu stoti į vf. Konkursinis balas 19,62. Savo galimybes čia patekti vertinu kaip labai mažas...

Žinutė parašyta: 2009-07-01 18:45:05 | Nuoroda

Šiaip kaip suprantu MRU teisė trunka 4 metus ir gauni tik bakalaurą ir tada vėl atskirai į magistratūrą turi stot?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 20:32:17 | Nuoroda
tenisasmums rašė:
nuisance rašė:

Šiaip kaip suprantu MRU teisė trunka 4 metus ir gauni tik bakalaurą ir tada vėl atskirai į magistratūrą turi stot?

 taip

 Ačiū :) gerai, kad laiku pastebėjau dar šį faktą :D

Žinutė parašyta: 2009-07-01 20:38:44 | Nuoroda

Maniau, kad istorija vienintelė vieta kur galėsiu įstot ;DD bet laimei egzaminai nusisekė geriau nei planavau..tad istoriją dabar nebent kur nors į galą nukišiu...

Žinutė parašyta: 2009-07-02 21:51:21 | Nuoroda

hmm... sudomino mane net čia :D pradėjau abejot kurį auksčiau rašyt...pirmose dvejose vietose aišku vu pas mane...o jau po to tada vdu.... gal visgi netgi šitą specialybę verta auksčiau nei vdu teisę rašyt...nežianu...negaliu aš pasimetęs išvis tarp šitų dviejų specialybių :D

Žinutė parašyta: 2009-07-02 22:47:31 | Nuoroda
hidan rašė:

o ka rasysi pirmais numeriais tada?

 Visokias teises ir panašiai... :) kažkaip man ta istoriją nors visad įdomu labai buvo(ir yra) bet kad susiet studijas grynai vien su ja kažkaip nesinori...labai neperspektyvu atrodo...aišku galima sakyti kad perspektyvumas ne nuo specialybės priklauso o nuo pačio žmogaus...bet kažkaip sunkiai įsivaizduoju ką su ta istorija veikt be būnant mokytoju...

Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:20:52 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Cloudless rašė:
Mr.Lazy rašė:
PsicLt rašė:

Nu. :) Is tos stipkes gail susimoket uz kurso kartojima :D Ne, siaip, kaip ir kiekvienas univeras - turi savo pliusu ir minusu. Kiekvienam savo :) 

 Siaip jei istoji ne vf ir po pusmecio papuoli i ta 1/4 gerai besimokanciu, kurie gauna 500lt i menesi, tai gali is ju pilnai uz studijas susimoket.

 o tai į vf įstojęs negauni stipendijos?

 Gauni pradzioj 139lt berods, paskui po semestro gauna po 500lt i menesi gerai besimokantys. Didelis pliusas VDU.

 Ir man čia atrodė kaip itin didelis pliusas, bet kai pasidomėjau plačiau tai tą tokią stipkę tai gaut yra labai mažai šansų, nebent jau labai nereliai mokysiesi bet ir tai nežnia :D Va kaip supratau: stipendiją gaus IKI 1/4 IŠ GERAI BESIMOKANČIŲ. Gerai besimokantis pagal vdu yra kurio vidurkis virš 8, tad pvz. vienam kurse yra tarkim 3 gerai besimokantys, kurių vidurkis virš 8 tai taip gali atsitikt kad nei vienas tos stipendijos ir negaus :D arba jei bus tarkim 4 tai skirs vienam... tai mano mano manymu jau geriau tiem visiem 4 ją padalint po mažesnias sumas nei kad duot tik tam vienam...

Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:41:10 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
nuisance rašė:
Mr.Lazy rašė:
Cloudless rašė:
Mr.Lazy rašė:
PsicLt rašė:

Nu. :) Is tos stipkes gail susimoket uz kurso kartojima :D Ne, siaip, kaip ir kiekvienas univeras - turi savo pliusu ir minusu. Kiekvienam savo :) 

 Siaip jei istoji ne vf ir po pusmecio papuoli i ta 1/4 gerai besimokanciu, kurie gauna 500lt i menesi, tai gali is ju pilnai uz studijas susimoket.

 o tai į vf įstojęs negauni stipendijos?

 Gauni pradzioj 139lt berods, paskui po semestro gauna po 500lt i menesi gerai besimokantys. Didelis pliusas VDU.

 Ir man čia atrodė kaip itin didelis pliusas, bet kai pasidomėjau plačiau tai tą tokią stipkę tai gaut yra labai mažai šansų, nebent jau labai nereliai mokysiesi bet ir tai nežnia :D Va kaip supratau: stipendiją gaus IKI 1/4 IŠ GERAI BESIMOKANČIŲ. Gerai besimokantis pagal vdu yra kurio vidurkis virš 8, tad pvz. vienam kurse yra tarkim 3 gerai besimokantys, kurių vidurkis virš 8 tai taip gali atsitikt kad nei vienas tos stipendijos ir negaus :D arba jei bus tarkim 4 tai skirs vienam... tai mano mano manymu jau geriau tiem visiem 4 ją padalint po mažesnias sumas nei kad duot tik tam vienam...

 Kad kiek zinau cia 1/4 visu studentu gauna, o ne gerai besimokanciu tik.

 Na nesu aš tikras visiškai bet iš komentarų studentų ir iš pačio teksto taip supratau kaip sakiau...  Pasak jo, lėšos skatinamosioms stipendijoms paskirstomos proporcingai pagal studijų programas ir skiriamos iki 25 proc. gerai besimokančių studentų. Studento, pretenduojančio į skatinamąją stipendiją, semestro įvertinimų aritmetinis vidurkis negali būti mažesnis nei 8 balai. Tai čia visaip galima turbūt suprast...

Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:52:28 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
nuisance rašė:
Mr.Lazy rašė:
nuisance rašė:
Mr.Lazy rašė:
Cloudless rašė:
Mr.Lazy rašė:
PsicLt rašė:

Nu. :) Is tos stipkes gail susimoket uz kurso kartojima :D Ne, siaip, kaip ir kiekvienas univeras - turi savo pliusu ir minusu. Kiekvienam savo :) 

 Siaip jei istoji ne vf ir po pusmecio papuoli i ta 1/4 gerai besimokanciu, kurie gauna 500lt i menesi, tai gali is ju pilnai uz studijas susimoket.

 o tai į vf įstojęs negauni stipendijos?

 Gauni pradzioj 139lt berods, paskui po semestro gauna po 500lt i menesi gerai besimokantys. Didelis pliusas VDU.

 Ir man čia atrodė kaip itin didelis pliusas, bet kai pasidomėjau plačiau tai tą tokią stipkę tai gaut yra labai mažai šansų, nebent jau labai nereliai mokysiesi bet ir tai nežnia :D Va kaip supratau: stipendiją gaus IKI 1/4 IŠ GERAI BESIMOKANČIŲ. Gerai besimokantis pagal vdu yra kurio vidurkis virš 8, tad pvz. vienam kurse yra tarkim 3 gerai besimokantys, kurių vidurkis virš 8 tai taip gali atsitikt kad nei vienas tos stipendijos ir negaus :D arba jei bus tarkim 4 tai skirs vienam... tai mano mano manymu jau geriau tiem visiem 4 ją padalint po mažesnias sumas nei kad duot tik tam vienam...

 Kad kiek zinau cia 1/4 visu studentu gauna, o ne gerai besimokanciu tik.

 Na nesu aš tikras visiškai bet iš komentarų studentų ir iš pačio teksto taip supratau kaip sakiau...  Pasak jo, lėšos skatinamosioms stipendijoms paskirstomos proporcingai pagal studijų programas ir skiriamos iki 25 proc. gerai besimokančių studentų. Studento, pretenduojančio į skatinamąją stipendiją, semestro įvertinimų aritmetinis vidurkis negali būti mažesnis nei 8 balai. Tai čia visaip galima turbūt suprast...

 Ai dabar jau viskas aisku. 1/4 nuo visu studentu, bet jei tarp tu 25% bus tokiu kuriu vidurkis maziau nei 8, tai jie negaus. Cia rementis studento zodziais ir elementare logika tokia isvada darau.

 Na nežinau... gal ir tu teisus... jei būsim ten tai įsitikinsim kai bus laikas... :)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 21:23:15 | Nuoroda

Buvo pamenu tokia tema bet kažkur toli nusimetė... Taigi parašykit savo stojimų sąrašą ir kur Jūsų nuomone turite didžiausią šansą patekti... :)

Taigi mano:

1. Vu politikos mokslai NL vf

2. Vu teisė NL vf

3. Vdu politikos mokslai NL vf

4. Vdu teisė NL vf

5. Vdu viešasis administravimas NL vf

6. Mru teisė NL vf

7. Mru teisė ir valdymas NL vf

8. Mru viešasis administravimas NL vf

9. Vu istorija NL vf

Toliau net nepamenu ką rašiau nes tikiuosi tikrai kažkur iš šitų pateksiu... O manau didžiausia man tikimybė įstoti yra nuo nr 3 ir žemiau

Žinutė parašyta: 2009-07-04 22:58:38 | Nuoroda
siestaa rašė:
nuisance rašė:

Buvo pamenu tokia tema bet kažkur toli nusimetė... Taigi parašykit savo stojimų sąrašą ir kur Jūsų nuomone turite didžiausią šansą patekti... :)

Taigi mano:

1. Vu politikos mokslai NL vf

2. Vu teisė NL vf

3. Vdu politikos mokslai NL vf

4. Vdu teisė NL vf

5. Vdu viešasis administravimas NL vf

6. Mru teisė NL vf

7. Mru teisė ir valdymas NL vf

8. Mru viešasis administravimas NL vf

9. Vu istorija NL vf

Toliau net nepamenu ką rašiau nes tikiuosi tikrai kažkur iš šitų pateksiu... O manau didžiausia man tikimybė įstoti yra nuo nr 3 ir žemiau

 o man atrodo, kad istosi i ta, ko labiausiai nori:)

 Ačiū ;) Labai labai to norėčiau... :)

Žinutė parašyta: 2009-07-05 16:43:11 | Nuoroda

Rašiau teisę antru nr su kb 19,62...norėčiau labai čia patekti..nes jei ne tai teks keliauti į Kauną :D o labiau tikrai į Vilnių norėčiau..

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:29:23 | Nuoroda
wajducia rašė:
nuisance rašė:

Buvo pamenu tokia tema bet kažkur toli nusimetė... Taigi parašykit savo stojimų sąrašą ir kur Jūsų nuomone turite didžiausią šansą patekti... :)

Taigi mano:

1. Vu politikos mokslai NL vf

2. Vu teisė NL vf

3. Vdu politikos mokslai NL vf

4. Vdu teisė NL vf

5. Vdu viešasis administravimas NL vf

6. Mru teisė NL vf

7. Mru teisė ir valdymas NL vf

8. Mru viešasis administravimas NL vf

9. Vu istorija NL vf

Toliau net nepamenu ką rašiau nes tikiuosi tikrai kažkur iš šitų pateksiu... O manau didžiausia man tikimybė įstoti yra nuo nr 3 ir žemiau

 Edvinas ? ;DD

 Aga tas pats  ;DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:10:26 | Nuoroda
saras* rašė:

Vienas klasiokas su 20.06 stos į VU teisę tai...

Vietų juk apie 150 lyg.. tai visi gal nestos ten vien su tokiais balais... bent tikiuosi...

Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:18:32 | Nuoroda
EzoTao rašė:
nuisance rašė:
saras* rašė:

Vienas klasiokas su 20.06 stos į VU teisę tai...

Vietų juk apie 150 lyg.. tai visi gal nestos ten vien su tokiais balais... bent tikiuosi...

 Bet tokių yra per Lietuvą tikrai daug :))

 Na daug tai daug bet gal visi į teisę Vu nesueis :D nu pamatysim... :)

Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:29:00 | Nuoroda
saras* rašė:

Sunku kažką prognozuot su tais kašikais, bet manyčiau, jog žmogus su 19.00 socialiniuose jau turėtų gaut, ne skitaip tai ką aš žinau  beje, mano draugė pernai su 19.64 į VU teisę nemokamą neįstojo, nusėdo MRU T ir V . Taip kad manau, iš čia esančių šansų turi tik keletas:)

 Kaip ji galėjo neįstot? pernai į Vu teisę lyg su 1900 paskutinis įstojo...

Žinutė parašyta: 2009-07-05 19:41:12 | Nuoroda
saras* rašė:
nuisance rašė:
saras* rašė:

Sunku kažką prognozuot su tais kašikais, bet manyčiau, jog žmogus su 19.00 socialiniuose jau turėtų gaut, ne skitaip tai ką aš žinau  beje, mano draugė pernai su 19.64 į VU teisę nemokamą neįstojo, nusėdo MRU T ir V . Taip kad manau, iš čia esančių šansų turi tik keletas:)

 Kaip ji galėjo neįstot? pernai į Vu teisę lyg su 1900 paskutinis įstojo...

 Tas 1900 nėra lygu 19.00. Šiemet yra pakeista VU KB skaičiavimo sistema, taip kad pereinamojo mes nebenuspėsim. Sakau kaip yra, vakar jos klausiau, tai sakė, jog pirmu nr. rašė VU, bet neįstojo, tačiau ji labai patenkinta MRU studijomis.

 Tai čia pagal dabartinę sistemą jos būtų 19,64 ar kažką ne taip supratau...