Vartotojo giedreu pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-14 19:26:39 | Nuoroda

tai jeigu pas mane 10 zodziu daugiau nieko tokio?:D

Žinutė parašyta: 2009-06-14 19:34:25 | Nuoroda

Ai tai gerai,nes ten kazkas gasdino kad neduok Dieve riba perzengta -1 nuo turinio iskart ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-14 23:07:03 | Nuoroda

Argentum - ne toks jau ir neapmokestintas tas seksas... kai pagalvoji apie apsaugos priemonių kainas ;D žinai o jeigu dar ir už studijas tenka mokėtis tai kaip studentui jaustis ? :D

Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:24:06 | Nuoroda

Gal tu raminkis?

Žinutė parašyta: 2009-06-19 21:22:48 | Nuoroda
Leeee rašė:

nebus cia jau labai apgailetina...wistiek gausi wirs 50tj tikrai,lb apgailetina tipo.....kai kurie tj tik ir sawoja apie tj...

 Skirtingi žmonės - skirtingi prioritetai. Kuo čia džiaugtis,jeigu su 50% nelabai kur ir įstosi, kur anglų kalbą reikalinga.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 11:33:05 | Nuoroda

94% :}

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:40:52 | Nuoroda

Skambinkit geriau :) man keista turbūt tik mes taip gerai su mokytojais sutariam,kad jie net mokyklinių rezultatus telefonu pranešė patys :)  Mūsiškiai viską ir vokiečių ir rusų ir lietuvių jau žino dvi valandas... o SMS su rezultatais tai nėra ir manau iki kokių 5 nebus :)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:46:28 | Nuoroda

man sakė,kad jie tikrai neieškos,ar ten tam atsakyme ras tiesos. juk kas būtų,jei čia su visais darbais tiek krapštytis tektų?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:47:55 | Nuoroda
Nastiona rašė:

 uuuu, tada mano puse suvokimo neuzkaite... :D 

 

o ar nezinot, koks pereinamas buvo lt, ir kiek % mokiniu islaike?? :)

 em rodos 93,7 išlaikė, anot Nesinervink.lt. pamatysit ryt :]

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:53:40 | Nuoroda
mellisa rašė:

As daug kur rasiau uz eiluciu, bet viskas iskaitoma, raides visiskai tokios pat, nei kiek nemazesnes.... nemanau, kad del to galetu neiskaityt atsakymo... 

 jeigu vienas - du žodžiai už paliktos vietos įskaito. jeigu daugiau ne.

Žinutė parašyta: 2009-07-04 23:30:28 | Nuoroda

Aš žadu. Rašiau pirmu numeriu Berlyno uni :] ;DD

Žinutė parašyta: 2009-07-06 22:16:29 | Nuoroda

Žinok, nuoširdžiai siūlau galvoje savo svajones perkratyt :} pagalvok kiek žmonių universitetai paruošia ir kiek  yra darbo vietų šioje srityje. manau santykis apverktinai mažas. Žiauriai neperspektyvu. Nebent, žinoma, tu esi iš prigimities ten apdovanota tais gabumais...Kiek žmonių pažįstu baigusių būtent VDU neranda jie darbo, nors ir giminių/pažinčių kur reikia turi. Čia tokia pat nesąmonė kaip ir tarpautiniai santykiai - žmonės įsivaizduoja,kad diplomatais bus. Ha, sakau: pagalvokit, o ką veiksit jei netapsit diplomatais?. Ir atsakymas? Tik suglumusi veido išraiška.

No offence, tiesiog pamąstymas. Gali nekreipt dėmesio :)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 23:41:23 | Nuoroda

lazy, nieko aš nespangauju . Tikrai nemažai domėjaus politikos mokslais ir pasitarus su keletu įtakingesnių už tave nusprendžiau, kad  bent jau Lietuvoj - neverta.

Žinutė parašyta: 2009-07-07 00:55:08 | Nuoroda

Gerai būtų, kad visi mąstytų šitaip . Bet man kažkodėl, niekas nesugriauna įsitikinimo, kad čia viskas perdaug supuvę ir kad net nežiūrima į žmogaus pastangas, norą, motivaciją.

Žinutė parašyta: 2009-07-07 03:14:28 | Nuoroda

hm. muzikos klausimu - neriboju savęs. Turbūt ko niekad nesu klausius tai repo,kas mano nuomonė nėra muzika..O šiaip klausau visko nuo kokybiškos electronicos, tai daugiausia trip-hop  grupės: moloko,zero 7,massive attack, morcheeba, portishead, air, .... buvau ir ant indie užsikabinus, prieš porą metų kai ta banga buvo tai tik ir skambedavo visokie Arctic Monkeys, Kooks, Libertines, Strokes, Klaxons, Jamie T... Senam rokui tai mano širdyje visalaiką vieta buvo šiaip su ELO, Aerosmith, Queen, Elviu Presliu užaugau, tik iki šiol nesuprantu, kuo mano tėvam nepatiko The Beatles.. ;D 

Dar noriu paminėt Jamiroquai, Michael Bublè, Katie Melua..


Žinutė parašyta: 2009-07-07 22:20:24 | Nuoroda
VytasSi rašė:

Ne tik skonio reikalas, bet spalvoti rūbai kai kuriems žmonėms tiesiog netinka/nesižiūri.

Ir kodėl šia proga esi prieš juodą spalvą..? Prisiminus šimtadienį bloga daros, kai suėjo daunės su geltonom, raudonom, žydrom ar, o dieve gulsčias, zebro rašto suknelėm.. Snukiai soliariume šūdo spalvą įgavę tų 'puošeivų', tai patikėk, kaip kalės atsiprašant atrodo.

 ahaha... ;D taikliai čia... Aš tai nieko prieš spalvas, bet viskas turi būti suderinta, o neturint skonio - galima lengvai prisižaisti. Hm irgi būsiu iš tų juodųjų...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:35:50 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Geriausia būna, kai tokį bokštą pasidaro ant pakaušio :D Atrodo kaip švyturys! :D

Aš tai vadinu - Babelio bokštu :D

Žinutė parašyta: 2009-07-09 17:11:24 | Nuoroda

Taip taip Mario Basanov geras. Ir Jazzu O ir jo brolio Lino Adomaičio idėjos viltį žadinančios. Bent jau garsiai kalba tai, kas tiesa. nors muzika tai nelabai..

Dar labai imponuoja Pieno Lazeriai, vokalistės balsas mmm ....

Jeigu jau apie lietuvius, tai nepamirškit Atikos, Ievos Norkutės ir pan. Dainuojamoji poezija - gražu juk paklausyt, o ypač - gyvai :)

Žinutė parašyta: 2009-07-09 17:24:57 | Nuoroda

haha Orlova tai visai padainavo Londone ir pasikėlė ...norėjom su draugu nueiti kažkada, nebuvo ką veikti pamatėm kad po 50lt bilietai tai toks isteriškas juokas suėme :D:D

Žinutė parašyta: 2009-07-11 23:20:52 | Nuoroda
mellisa rašė:

Siaip tai tu visai arti mano svajones... Noreciau gyventi mediniame namelyje kalnuose prie ezero, kas ryta grozetis sauletekiais begiojant krosiuka, diena  rasyti knygas Paolo Coelho stiliumi, o vakare sutikti savo brangiausiaji... Paklausi kodel? Nes tik cia zydi persiko medziai, cia ciurlena vanduo, cia nera melo... Kiekvienas is musu esame skirtingas ... vieni linke buti su zmonemis, kiti - ju vengti. Nieko blogo tame nera. Ateis laikas ir gyvenimas ismokys...

 Žiūriu - 'šviesos kariai' dauginasi :D:D