Vartotojo Ievasas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-29 14:20:10 | Nuoroda

Sveiki mielieji, iš kalbų egzaminų liko paskutinysis - anglų kalba.

Įvykę egzaminai rusų ir vokiečių, nenoriu gąsdinti, tačiau ir vokiečių kalbos ir rusų kalbos egzaminų klausymo uzduotyse buvo nauja užduotis, kurioje reikėjo išgirsti visą teisingą sakinį ir parašyti jį. iki tol būdavo tik žodžius įrašyti, o dabar jau ir sakinius. Žinoma tikiuosi, kad gal neįdės mums- laikantiesm anglų, tokios užduoties, tačiau visko galima tikėtis.

O šiaip anglų kalbos egzaminas yra vienas iš sunkesnių. Tikėtis lengvo nepatariu, pati vaikštau jau 4 metus papildomai ir mano mokytoja spėja, kad bus pasunkintas,nes praeitais metais buvo tikrai perlengvas duotas, dėl didelės dalies mokinių gero išlaikymo ir kartelė buvo pakelta net iki 37taškų, kad gauti vieną procentą.

Kas dėl laiškų rašymo tai viskas knygose surašyta ir tikrai visose knygose yra pateikta laiškų rašymo formos ir taisyklės.

Gramatika nors ir sudaro nedaug, tačiau sukta ji ten būna,kartais atrodo, kad net keli atsakymai gali būti tinkami.

O asmeniškai man sunkiausiai sekasi skaitymas, ir kur reikia parašyti 'summary'.

Patarimas: Vis tiek dabar per tiek nedaug laiko jau neišplėsit savo žodyno labai labai, klausymo taip pat perdaug neįgusit daryti, jeigu to nesate daug praktikavę iki šiol, todėl atsidėkit laiškų ir esė rašymo pakartojimui ir gramatikai(šiose dalyse dar galima kažka išmokti) :)

 

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:42:13 | Nuoroda

Taigi, istorija pakankamai manau suprantu. Bet šių metų egzaminas tikrai sunkokas, tuo labiau, kad buvo tikrai daug dokumentų, du žemėlapiai, už kuriuos tikrai labai nedaug taškų galima buvo gauti.

Dokumentai ir žemėlapiai manau pakankamai aiškūs, bet klausimai suformuluoti taip, kad sukirstų.

O apie testą tikrai patylėsiu, nes ten buvo šaudymas.

 

Mano nuomone, egzaminas buvo sunkus.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 09:04:45 | Nuoroda

Man reiktu, kad dar viskas tvarkingai zmogus ir gamta sumestumet :) labai greit, prasau :)

 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 15:52:50 | Nuoroda

Tikrai atsižvelgti pagal anų metų stojimo balus galima. Nes yra parašyta pirmas konkursisnis balas ir paskutinis. Ir susiskaičiavus savo balus pažiūri ar bent į tuos intervalus įeina.

 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:13:35 | Nuoroda

Sveiki, aš irgi noriu į čia stoti, tik man reiktų, kad pasakytumėt su kokiais rezultatais įstojot, nes nelb orientuojuosi ar įstočiau :)

ačiū.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:49:53 | Nuoroda

Hey, sveiki sveiki, as taip pat cia istojau, labai dziaugiuosi, nes kaip tik cia ir norejau :)

Ei, kur zadat gyventi? galvojat apie baraka ar buta? :)

 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:19:33 | Nuoroda

kazkur apie 80musu turetu buti :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:32:03 | Nuoroda

Na tai turbut :> as cia su mokamais sakiau :)

Ei, gal ka zinot apie fuxu stovykla? :)

 ir siaip gal skype susikeiciam? kaip manot? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:26:34 | Nuoroda

o mano skype: pomparii

Žinutė parašyta: 2009-08-06 15:10:11 | Nuoroda

Sveiki, sveiki :)

as taip pat lekiu i antra, gavau jau visa informacija :)

tai gal irgi pasidalinkim kontaktais skype :))

Žinutė parašyta: 2009-08-06 15:14:30 | Nuoroda

Sveiki :)

Na as patekau i fuxu stovykla, gal kas nors jau irgi zinot, kad patekot? :))

O del musu specelybes meet'o tai butinai uz :)

tik planuojam kada ir kur :)

mano skype jau kazkur rasiau :D pomparii

 

Žinutė parašyta: 2009-08-23 13:43:01 | Nuoroda

Sveiki, sveiki! aš taip pat čia įstojau, one.lt grupė muitininkų yra :) tai gal visi ten prisijungiam ir ten pkalbam :) beje, mano skype :pomparii

o e-mail:

 

Rašykit, labai norisi susipažinti, nes fuxų stovykloj iš mūsų specialybės buvo labai nedaug žmonių :(