Vartotojo Abittt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-29 21:10:26 | Nuoroda

ar tiktu toks aritmetines progresijos irodymas.

su duotaja formule rasti a3. tada pasirasyti kad a2=(a1+a3) / 2 ; a2=a2.

Žinutė parašyta: 2009-05-29 21:37:34 | Nuoroda

Kaip manot kokia tasku riba bus, kad bent i 80% patekt:)

Žinutė parašyta: 2009-05-30 14:29:07 | Nuoroda
anyaa rašė:

As tai gailiuosi, kad anksciau nepradejau mokintis taip jau normaliai biologijos, kazi ar pakaks savaites egzaminui pasiruosti..... Juk tiek daug mokiniu yra nuo pat metu pradzios kalanciu... :p

 nenoriu gasdinti, taciau tikrai neuzteks. Ismokti programa laiko gal ir uztektu, taciau tomis ziniomis pasinaudojant atsakyti i klausimus, kur daznai viename klausime susideda dalykai is 3-4 skirtingu temu, bus itin sunku. Taip pat viena svarbiausiu biologijos egzamino uzduociu ir gero ivertinimo priezasciu - yra mokejimas atsakyti i klausimus, t.y. labai tiksliai suprast ko taves praso ir kaip i tai atsakyt. O sito ismokstama per metelius:D

Žinutė parašyta: 2009-05-30 15:49:06 | Nuoroda
Resetsas rašė:

Siūlau nesijaudinti. Vieniems egzaminas lengvas - kitiems sunkus. Vieniems sunkesnis už 2008, o kitiems lengvesnis. Man tai asmeniškai jie abu nebuvo sunkus, gal 2008  kiek kiek sunkesnis, nes paskutinis uždavinys buvo gerokai sunkesnis, negu dabartinių metų paskutinis. Tačiau ta euforija, kad egzaminas lengvas buvo kilusi ir 2008 metais, ir nemaža dalis tokių, kuriems buvo "labai lengva", tesurinko 50 - 60 %. Na žiūrėsim, beje, kaip manote, jeigu tenai, kur reikėjo nubraižyti funkcijų grafikus, jei prie vienos funkcijos parašai pavadinimą (lygtį), kuri yra, o prie kitos pamiršti (kaip atsitiko man), kaip manot atims tašką?

 As isviso neuzrasiau funkciju ant grafiku, dabar mastau ar gali nuimti taskus. Nes jei grafikas nubraizytas gerai, tai nemanau, kad butina uzrasineti funkcijas, juk uzduoty nebuvo to prasoma. Tiesiog nubraizyti grafikus:)

Žinutė parašyta: 2009-05-30 16:24:27 | Nuoroda
anonimiskai rašė:

o jus raset spresdami 7.1 apibrezimo sriti x>0 ? man toks juokingas pasirode kad net uzmirsdau, blem jei tasko neparasys:\

 neprisimenu ar rasiau, gal ir ne. bet ten tik vienas sprendinys galimas, todel manau kad neprarasi to tasko. jei butu 2 taskai, tada galbut ir galetu 1 nuimt. bet siuo atveju juokinga butu jei atsakymas, geras o uzdavinys butu vertinamas 0 tasku:D

Žinutė parašyta: 2009-05-30 17:27:22 | Nuoroda
editutte rašė:
 Turiu šiaip kelių laiškų tipų ir esė taisykles bei pavyzdžius jeigu kam reikia  

 man reikia! :D

Žinutė parašyta: 2009-05-31 20:22:16 | Nuoroda

ism'as save pristatineja kaip geriausia univera lietuvoje, idomu ar ta tiesa? ir siaip idomu koks ten kolektyvas, atmosfera tarp destytoju, studentu. Ar sunku istoti?:P

Žinutė parašyta: 2009-06-03 16:03:33 | Nuoroda

as tai sugalvojau ir parasiau rasiniui pavadinima:)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 16:52:01 | Nuoroda

b,a,c,c,b,b,c
home,3 decades, reasearch, natural science, desire, garden, 23, attention, principal, friendship, communities, neprisimenu, environment

Žinutė parašyta: 2009-06-03 16:54:12 | Nuoroda

b,a,c,a,b,b,c tiksliau:D

Žinutė parašyta: 2009-06-03 16:58:50 | Nuoroda
satkutis rašė:

duskit su tom savo raidem. niekam neidomu.

 neidomu neskaityk. atsirado erelis

Žinutė parašyta: 2009-06-03 17:01:02 | Nuoroda
satkutis rašė:

Abitt ne erelis. tiesiog kokia prasme kiekvienam rasyt savo irasytas raides? tai ble visi 25 tukstanciai tegul paraso ir atsirinksim kur teisinga.

 tu gal is medzio iskrites? as raides rasau pagal egzaminu uzduotis, kuri yra internete. nors pas mane visai kitoks isdestymas buvo..

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:14:37 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
Naktigonė rašė:
dorido rašė:

susirupines.files.wordpress.com/2009/06/ atsakymai1_2009_vbe_uzs_k_anglu.pdf

 Klaidingi šitie atsakymai... Visko nežiūrėjau, bet klaidų esama, ir ne viena...

 Visiškai pritariu. Klaidų ne tik kad yra, bet jų ir nemažai. (Anglų man sekasi gerai, jei ką :) )

 deja ten klaidu nera daug. max 7 kokios. anglu 10 turiu

Žinutė parašyta: 2009-06-04 19:16:23 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

Augalo žiotelės tiesiogiai dalyvauja:

A fotosintezės reakcijose;
B dujų apykaitoje ;
C kvėpavimo reakcijose;
D organinių medžiagų pernašoje

 

Pries atsakydami, pamastykite apie tai, kad:

zioteles yra zalios, t.y. turi chlorofilo,
jose taip pat yra mitochondriju, taigi jos kvepuoja,
o todel dalyvauja ir duju apykaitoje,
taip pat jos pernesa organines medziagas, kurias gamina :)

 B

Žinutė parašyta: 2009-06-04 20:22:13 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Abittt rašė:
sokoladinis rašė:

Augalo žiotelės tiesiogiai dalyvauja:

A fotosintezės reakcijose;
B dujų apykaitoje ;
C kvėpavimo reakcijose;
D organinių medžiagų pernašoje

 

Pries atsakydami, pamastykite apie tai, kad:

zioteles yra zalios, t.y. turi chlorofilo,
jose taip pat yra mitochondriju, taigi jos kvepuoja,
o todel dalyvauja ir duju apykaitoje,
taip pat jos pernesa organines medziagas, kurias gamina :)

 B

 O dabar prasau paneik kitu atsakymu teisinguma, nes juk "galimas tik vienas teisingas atsakymas", o tai reiskia, kad kiti - neteisingi

 taip jos vykdo fotosinteze, taciau ja vykdo pvz ir puriojo mezofilio lasteles, bet jos neturi tiek daug chloroplastu kiek statinio mezofilio lasteles.

organines medziagas pernesa retiniai indai, o ne lasteles;].

kvepuoti, kvepuoja visos lasteles, taciau cia parasyta tiesiogiai, o tai sustiprina zioteliu svarba.

todel duju apykaita yra pats tiksliausias atsakymas, nes pro jas patenka co2, iseina o2, bei h2o garai. jos yra specelizuotos tam.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:59:19 | Nuoroda
nanoo rašė:

Aš gavau taip:
1. D   2.C  3.A  4.C  5.D  6.D  7.D  8.D  9.C  10.B  11.C  12.D  13.B  14.C  15.A  16.B  17.D  18.C 19.B  20.C
Ką kitaip gavot?

 Mano visi atsakymai su tavo sutampa, ir esu isitikines 99%, kad mano atsakymai kaip ir tavo yra teisingi:)

Žinutė parašyta: 2009-06-05 18:23:43 | Nuoroda

1. D 2.C 3.A 4.C 5.D 6.D 7.D 8.D 9.C 10.B 11.C 12.D 13.B 14.C 15.A 16.B 17.D 18.C 19.B 20.C
 

sitie yra teisingi atsakymai, nu bent 99%, kad teisingi.

Siaip egzas buvo tikrai nelengvas, galbut nesunkus, o suktas labiau, reikalaujantis pamastyti:). Anyway jau nieko nepakeisim, belieka tik laukti laukti ir dar karta laukti:D

Žinutė parašyta: 2009-06-05 21:43:30 | Nuoroda

nu ka as galiu pasakyti. nu blogai nu. nx. bl bl. nu zodziu egzas buvo idomus. man patiko. gal ir pora neatsakiau. bet esu optimistas. zvelgiu optimistiskai. o jus? manau ne? kodel? cia retoriniai klausimai jei ka. zodziu nu buna kaip buna. nieko nepakeisi. c ar d bus b. nu krrc. nu mastau normaliai. tekila skanu su citrina. siaip normaliokas. tuoj barnis ateis. nu mes nepergyvenam. matai matematika surinksiu 15, o lietuviu 30, nu tai reiskias mano pavirsiaus plotas bus santykinai nulinis. nu jus to nesuprasit aisku, nes tai ganetinai sunku manau. nu matai kai tu esi oksidavesis tau viskas atrodo normalu pro savinaanalizes prizme. taigi galima sakyti kad as zinau kodel venos melynos, taciau dar siek tiek truksta iki atsakymo. bet visko buna siam gyvenime. ka as daugiau galiu pasakyti. nu zmogus devi kaukes, taciau kai kurios ji pavercia idomiu, kai kurios niekuo nepvavercia. nu linsmu svenciu, visgi jus busimi chirugai, cha cha cha. taigi, as zinau kad pasaulis yra ziaurus, taciau kartais pasiseka, visgi esti nibiru. nu ka gi atsiprasysiu, gamta saukia, prigimas saukia, nu zodziu as einu afk. jei kas nezinot afk= away from keyboard. cha cha

Žinutė parašyta: 2009-06-06 11:11:05 | Nuoroda

siaip 8.3 klausime tikrai ne gelavandene sraige ir lasalu lerva, nes jie yra pirminiai vartotojai.

geras atsakymas butu salatis ir raine nes fitoplanktonas(gamintojas) > zooplanktokas(1-inis vartotojas) > raine ir salatis (ii-iniai vartotojai)

Žinutė parašyta: 2009-06-13 23:53:56 | Nuoroda

o kada manot pasirodys bio/matematikos rezultatai?:)