Vartotojo Lunatika pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:47:49 | Nuoroda
Vikikute rašė:
Naktigonė rašė:
Vikikute rašė:
Naktigonė rašė:

 89, esu patenkinta, ale po istorijos nebeliko jėgų džiaugtis, che che :D

 Isivaizduoju... Buvau pasirinkusi ir istorijos egzamina, bet ziauriai dug suejo ruosiantis biesa (nes as jos galima sakyt isvis nesimokiau- b lygiu ir paleidinedavo mus), tai jau istorija skippinau, bet 100% tai ten galingai reikia parasyt... Is vis is bet ko 100% gaut kazkoks smugis :D

 Nu bet vat žiūriu ir pas pačią šimtukas blizga anglų, gyva dar po smūgio? :)

 Buvau apmirus kokias 5min :D Rankos ir kojs drebejo,,, Dar kokius 3 x zinute paziurejau ar ten ne 10 :DD

 Na man tai priešingai, su apmirimu nepalyginčiau: užplūdo tokia energija, toks džiaugsmas, kol nusiraminau ir kitiem pasakiau teko keletą minučių palaukti :) ko gero "smūgis" tikrai taiklus apibūdinimas! :)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 17:04:23 | Nuoroda

 Em, o jūs pagal šitą: http://www.studijos.lt/busimiems_studentams/balu_skaiciuokle skaičiuoklę balus skaičiuojat?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:22:19 | Nuoroda

 Iš karto atsiprašau už galbūt kvailą klausimą, bet mane neramina vienas dalykas. Ketinu į prašymo lapą įrašyti tik vieną studijų programą - filosofiją VDU. Tad klausimas: ar didelė rizika, kad neįstosiu? Labai bijau likti ant ledo tokiu atveju.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:34:42 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Naktigonė rašė:

 Iš karto atsiprašau už galbūt kvailą klausimą, bet mane neramina vienas dalykas. Ketinu į prašymo lapą įrašyti tik vieną studijų programą - filosofiją VDU. Tad klausimas: ar didelė rizika, kad neįstosiu? Labai bijau likti ant ledo tokiu atveju.

 Istosi su krepseliu...

 Norisi tikėti, nes suabejojau kai tiek daug žmonių liepė nebūti durnai suvalkietei...

Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:48:52 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Naktigonė rašė:
Mr.Lazy rašė:
Naktigonė rašė:

 Iš karto atsiprašau už galbūt kvailą klausimą, bet mane neramina vienas dalykas. Ketinu į prašymo lapą įrašyti tik vieną studijų programą - filosofiją VDU. Tad klausimas: ar didelė rizika, kad neįstosiu? Labai bijau likti ant ledo tokiu atveju.

 Istosi su krepseliu...

 Norisi tikėti, nes suabejojau kai tiek daug žmonių liepė nebūti durnai suvalkietei...

 O dek b... ne tu bendrai nelabai gali... Nu tiesiog daryk kaip nori. Po metu niekas nepasikeis isskyrus tai, kad busi metais senesne. Turesi patirties pranasuma pries kursiokus.

 Arba neturėsiu, nes dabar turiu patirties spragą pagal tave. :D

Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:52:34 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Naktigonė rašė:
Mr.Lazy rašė:
Naktigonė rašė:
Mr.Lazy rašė:
Naktigonė rašė:

 Iš karto atsiprašau už galbūt kvailą klausimą, bet mane neramina vienas dalykas. Ketinu į prašymo lapą įrašyti tik vieną studijų programą - filosofiją VDU. Tad klausimas: ar didelė rizika, kad neįstosiu? Labai bijau likti ant ledo tokiu atveju.

 Istosi su krepseliu...

 Norisi tikėti, nes suabejojau kai tiek daug žmonių liepė nebūti durnai suvalkietei...

 O dek b... ne tu bendrai nelabai gali... Nu tiesiog daryk kaip nori. Po metu niekas nepasikeis isskyrus tai, kad busi metais senesne. Turesi patirties pranasuma pries kursiokus.

 Arba neturėsiu, nes dabar turiu patirties spragą pagal tave. :D

 Kodel spraga turi?

 Na nes dabar esu metais jaunesnė, jei teisingai supratau ką turėjai galvoje...

Žinutė parašyta: 2009-07-02 19:02:38 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Naktigonė rašė:
Mr.Lazy rašė:
Naktigonė rašė:
Mr.Lazy rašė:
Naktigonė rašė:
Mr.Lazy rašė:
Naktigonė rašė:

 Iš karto atsiprašau už galbūt kvailą klausimą, bet mane neramina vienas dalykas. Ketinu į prašymo lapą įrašyti tik vieną studijų programą - filosofiją VDU. Tad klausimas: ar didelė rizika, kad neįstosiu? Labai bijau likti ant ledo tokiu atveju.

 Istosi su krepseliu...

 Norisi tikėti, nes suabejojau kai tiek daug žmonių liepė nebūti durnai suvalkietei...

 O dek b... ne tu bendrai nelabai gali... Nu tiesiog daryk kaip nori. Po metu niekas nepasikeis isskyrus tai, kad busi metais senesne. Turesi patirties pranasuma pries kursiokus.

 Arba neturėsiu, nes dabar turiu patirties spragą pagal tave. :D

 Kodel spraga turi?

 Na nes dabar esu metais jaunesnė, jei teisingai supratau ką turėjai galvoje...

 Ne, dabar tu esi kaip ir visi tavo busimi kursiokai tu paciu metu, jei stosi kitais metais busi uz juos metais vyresne.

 Esi tikras, kad kitąmet, būdama 18, daug ką perspjausiu savo metų skaičiumi? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 19:10:48 | Nuoroda

 Cha, tik kažkaip netraukia manęs visus metus tėvams ant sprando sėdėt... Tuo labiau, kai dirbti niekur nepriims.

Žinutė parašyta: 2009-07-22 16:59:56 | Nuoroda

20.24 Laukiu nesulaukiu studijų... :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:34:04 | Nuoroda

Sveiki. Parūpo sužinoti, kelintu numeriu buvau pakviesta studijuoti. Ar galima tai kur nors sužinoti? Smalsu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 01:01:43 | Nuoroda

Aišku. Ačiū už informaciją :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:37:02 | Nuoroda

 Smalsumas, smalsumas...

Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:09:30 | Nuoroda

Kaip mano draugė sako, istoriją mokintis stoja tik visiški fanatikai, nes dalykas neperspektyvus, o mokytis dachuja... Tai tikiuosi, kad jūs būtent tokie :D

Skype: raudonas_ruduo

 

Žinutė parašyta: 2009-07-25 14:50:56 | Nuoroda

Taigi ten nerimtai, kritikai jūs didieji. Be to, nesakiau, kad mokytis sunku, sakiau, kad mokytis daug. O dalykas dar ir kaip patinka. :)