Vartotojo Nastiona pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 10:24:47 | Nuoroda

nu ramiau gi , ramiau ;D nesinervuokit taip, galit i mokykla pavaduotojai paskambint ir suzinot ;D 

Žinutė parašyta: 2009-06-26 10:31:53 | Nuoroda
Muf Muf rašė:

O ten šulėse rezai iškabinti, ar klaustis reikia? :D

 reik pavaduotojos klaus, nes dabar neiskabinami rezultatai, nes pazedziamos zmoniu teises :D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 10:35:47 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Nastiona rašė:

gal nekalbekim apie lt? :o jos labiausiai bijau  

 Kodėl? :o

 nes bijau :? nznau kiek is jos tiketis :D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 10:43:37 | Nuoroda

as tj irgi db nesinervuoju, bet tj jau pirmadieni...taj nznau :D irgi is pat ryto begsiu i mokykla;D 

Žinutė parašyta: 2009-06-26 11:27:14 | Nuoroda
plukne rašė:
Indronė rašė:
plukne rašė:
Indronė rašė:
Njateneri rašė:

Nu aš bio tai negaunu :D

 tu negauni, o as myzu i kelnes kad permazai gavau :s

 nu blin dziaukis tu, as buciau tokia laiminga, nes esu nusiteikus baisiam rezlt;D

 bet tavo matke 97!

 kas man is tos matkes;DD as i vilniu noriu, daktare but;D o mate laikiau nes pati norejau;D menka nauda is jos;D

 o taj medicinoj metkes nereik? 

Žinutė parašyta: 2009-06-26 11:28:40 | Nuoroda
Indronė rašė:
Nastiona rašė:
plukne rašė:
Indronė rašė:
plukne rašė:
Indronė rašė:
Njateneri rašė:

Nu aš bio tai negaunu :D

 tu negauni, o as myzu i kelnes kad permazai gavau :s

 nu blin dziaukis tu, as buciau tokia laiminga, nes esu nusiteikus baisiam rezlt;D

 bet tavo matke 97!

 kas man is tos matkes;DD as i vilniu noriu, daktare but;D o mate laikiau nes pati norejau;D menka nauda is jos;D

 o taj medicinoj metkes nereik? 

 kaip jus savo matkes rezultatus suzinojot? juk niekur neskelbia dar!

 taigi mokykloj jau yra..:)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:45:45 | Nuoroda
tituska rašė:
k@r@mele rašė:
Lenocka rašė:
k@r@mele rašė:

kaip manot ar uzskaitys atsakymus, parasytus po eilutemis?

 Rusu egzamine taip rasiau, tai, man rodos, uzskaite.. O lietuviu, kiek pamenu, buvo taisyklese parasyta rasyti tik tam skirtose vietose.. Tai velnias zino

 mano mokytoja buvo sakius, kad galima rasyti, tik tvarkingai.. beje ji nullat kartojo, kad galima daug rasyti, pvz, parasai ats. kokiu 5 sakiniu, o is ju teisingas tik 1, ir atskyma uzskaito kaip teisinga, nesvarbu, kad  ir nusisnekejai.. vertintojai atsirenka, kas gera, o kas bloga.. tai as ir taip, ir anaip , wisaip rasiau:DD bet dbr kazkodel imu dvejoti del tokiu taisykliu, gal  jums irgi taip mokytojai aiskino.. ?

 trumpai, glaustai, konkreciai, be isvedziojimu ir kad tilptu i duotas eilutes. ;]

 uuuu, tada mano puse suvokimo neuzkaite... :D 

 

o ar nezinot, koks pereinamas buvo lt, ir kiek % mokiniu islaike?? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 22:07:57 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:

Dėl lietuvių kalbos egzamino rezultato jaudinuosi labiau, nei penktadienį nerimavau dėl trijų kitų egazminų rezultatų. Visgi tai paskutinis balas, galutinai nulemsiantis, ar galėsiu ryt drąsiai sakyti, kad įstosiu!

 taip taip... man irgi paskutinis :D labiausiai bijau.. irgi nulems, ar istosiu ten kur noriu, ar ne ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:18:13 | Nuoroda

uuu, matau neblogi rezultatai visu, net puikus sakyciau! ;DD sveikinu visuuus!! ;D 

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:27:14 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:

Dar eit į mokyklą negerai,nes pvz man ,tai reikėtų parvaituot namo poto,tai ašarų pilnom akim būtų kažkaip sunku vairuot :P

 o kodel tu taip blogai nusiteikus islaikyt? :?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:32:13 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:
Nastiona rašė:
Ziuzelis rašė:

Dar eit į mokyklą negerai,nes pvz man ,tai reikėtų parvaituot namo poto,tai ašarų pilnom akim būtų kažkaip sunku vairuot :P

 o kodel tu taip blogai nusiteikus islaikyt? :?

 Verkti galima ir iš skaudulio, ir iš laimės :P

 aaa, tada jo.. ;DD

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:07:49 | Nuoroda

gal kas zino, su kokiais balais dar imanoma i VU ekonomika i nemokama istot? :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:09:34 | Nuoroda

aga 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:13:16 | Nuoroda
kiseneje_piene rašė:
Giedra1 rašė:

Kaip manot ar su savo balais įstočiau į VU ekonomiką vf? :) 

 ar gausi krepseli, skaiciuos matematika, lietuviu ir isotrija:) tai tikrai gausi ji:) o ir istot turetum:) tad gali drasiai rasyt vu ekonomika vf pirmoj vietoj:) saunuole, kad taip puikiai islaikei egzaminus:)

 siaip taj siais metais, kad istoti i VU ekonomika, istorija nebutina, galima vietoj jos uzsienio kalba...:?:) 

 

o siaip gal kas zino, koks turi but balu koeficientas, kad ten i nemokama patekti? :) nes tai rasiau pirmoj vietoj:)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:15:11 | Nuoroda

mano KB yra 20, tai vat ir idomu, ar imanoma i VU ekonomika nemokama? :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:29:08 | Nuoroda

o su 20 i VU ekonomika i nemokama,ar imanoma?:) 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:04:46 | Nuoroda
Leeee rašė:

toks wiena klausimas,zinau kad anksciau buwo toks momentas,kai pwz galejai istot i keleta wietu ,na turiu omeny i keleta uniweru,jei tawo balas buwo patenkino konk.bala,ir po to jau rinktis turejai kur btnt nori stot,o db jau sito dalyko nera?gali istot tik i wiena specialybe?

 kai tu i ta prasima surasai specealybes, tai komiupteris paeiliui ziuri, kur tu istoji, pvz pirmoj vietoj pas tave specealybe vf, o 2 vietoj ta pati bet m, ir kitos jau m, bet jei tu i vf neistojai, tai tada kompiuteris  ziuri antra vieta. Jei istojai i antra kompiuteris toliau neziuri... taciau jei tu nenoresi i ta specealybe univere, tada parasai prasyma, ir tada kompiuteris jau pereina iskart prie koleginiu studiju. o univerus daugiau toliau neziuri.. :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:13:00 | Nuoroda
ingridaite rašė:

parasykit kas nors nors kaip susiskaiciuoti paga save, rankiniu budu, as nepamenu

 (VBE/10 + 13)*0.4 + (VBE/10 * 13)*0.2 + Mok.paz.*0.2

0.4 ir 0.2 tai koeficientas kuris dalykas svarbesnis, jei mokyklinis pazimys A lygiu tai pridek 1, jei B lygiu tai nieko neprididinek.. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:21:46 | Nuoroda
agot@ rašė:
Nastiona rašė:

mano KB yra 20, tai vat ir idomu, ar imanoma i VU ekonomika nemokama? :) 

 manau, kad nelabai mano pačios 20,02, tačiau neturiu didelių vilčių pakliūti.

 bet tj didziausias balas yra 20.8 .. taj gal yra vilciu? ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:25:39 | Nuoroda
kiseneje_piene rašė:
Nastiona rašė:
agot@ rašė:
Nastiona rašė:

mano KB yra 20, tai vat ir idomu, ar imanoma i VU ekonomika nemokama? :) 

 manau, kad nelabai mano pačios 20,02, tačiau neturiu didelių vilčių pakliūti.

 bet tj didziausias balas yra 20.8 .. taj gal yra vilciu? ;D

 kad krepseli gautum tai tikrai manau, bet del istojimo tai nzn:) pasiziurek, koks kb butu pagal senesni skaiciavima ir palygink su istojusiu:)

 o kur galima butu pagal senesni skaiciavima paskaiciuot? ir kur galima butu palyginti?