Vartotojo vanillkaa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-01 19:44:47 | Nuoroda
sunday999 rašė:

mano mokytoja patikrino tai as 65 balus surinkau tik,o kiek pas jus taisingu atsakymu?

 pas mane panašiai - 67 balai... žiauriai nepatenkinta savo rezultatu esu, o skaudžiausia, kad tiek žioplų klaidų priveliau... vietoj reakcijos su Na, parašiau su NaOH, teste gal 5 klausimus parašiau teisingai, o po to "pataisiau"... o taip svajojau i mediciną įstot...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 11:17:21 | Nuoroda

Sveiki visi :) man kilo toks klausimas... jaučiu, kad neįstosiu į mediciną, nes žiauriai susimoviau per chemijos egzaminą tarkim, jei įstosiu į slaugą, ar bus galimybė po metų pereiti į mediciną? Kažkur girdėjau, kad tai įmanoma, bet nesu tikra...

Žinutė parašyta: 2009-06-04 11:28:48 | Nuoroda
egure rašė:

O Dieve,kaip man jūsų gaila...kalėt ,kalėt ,gyvenimo normalaus atsisakėt( bent jau taip atrodo iš čia visus metus paliekamų komentarų) ir nežinia ar jau taip gerai pasirodysite. O aš visiškai nesijaudinu,mokiausi tik tiek ,kiek reikėjo per pamokas,tiksliau klausiausi,ką sako mūsų nuostabi,nepakartojama,turbūt visoje Lietuvoje geriausia mokytoja. Jau spalio mėnesį bandomajį egzaminą išlaikiau 98proc. Supratau,kad egzamine svarbu logika ir sugebėjimas susikaupti. Kas iš to jei žinote,kas yra bioįvairovė, bet ,pavyzdžiui,nesugebėsite paaiškinti ,kuo ji svarbi ekosistemų stabilumui. Taigi nusiraminkite,atsipalaiduokite ,nebijokite ,kad kažko neišmokote,o tiesiog įjunkite smegeninę ir viskas ateis savaime...

Na, sveikinu, kad turi tokią nuostabią ir nepakartojamą mokytoją, pvz per visus metus, kai mokiausi biologijos, pas mus mokytoja gal pasikeitė kokius 4 kartus ir kiekviena aiškino savaip...manau, čia labai individualus dalykas ir kiekvienas sprendžia pats, kiek jam mokytis. Džiaugiuosi, kad kaikuriuos dalykus suprantu ir galiu paaiškinti pagalvojus logiškai, bet yra tokių dalykų, kurių nežinau, todėl paprasčiausiai turiu tai iškalti...

Žinutė parašyta: 2009-06-05 12:41:54 | Nuoroda

Nepasakyčiau, kad labai sunkus, bet buvo  suktų klausimų...asmeniškai man nepatiko testas, jaučiu daug taškų ten praradau ir ten, kur bandymas nelabai žinojau, ką parašyt ;(

Žinutė parašyta: 2009-06-05 13:02:45 | Nuoroda
ronaldis rašė:

man tai pat sunkus buvo,susinervinau lb o as apie drugelius tai parasio uzterstumas,juk nuo medziu zieves jie ten prisitaiko ir patamseja sita liktais tikrai gerai parasio

 aš irgi rašiau, kad užterštumas :) "Ar moki biologija" knygoje skaičiau apie tai, kad jie prisitaiko prie medžių...

Žinutė parašyta: 2009-06-22 14:13:08 | Nuoroda

gavau 95 %... tikėjausi šiek tiek daugiau, bet manau tai irgi neblogas rezultatas :)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 14:17:01 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
vanillkaa rašė:

gavau 95 %... tikėjausi šiek tiek daugiau, bet manau tai irgi neblogas rezultatas :)

 Nejuokauk. Tai tragiškas rezultatas! ;D

 :DDD nju ką jau padarysi, koks yra... ;DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-22 14:18:38 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:

vanilka, kur stosi?

 bandysiu į mediciną patekt :) o rusų šiaip dėl savęs laikiau :)

Žinutė parašyta: 2009-07-29 22:16:56 | Nuoroda

Sveiki, busimieji bendrakursiai ir aš jungiuosi prie jūsų kompanijos :)

mano vardas Valia (skype: vanillkaa) tikiuosi susibendrausim ;)

O gal kasnors is jūsų varys i fux'ų stovyklą?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:33:27 | Nuoroda

Sanemi, mano situacija labai panaši...pernai įstojau į visuomenės sveikatą, bet nutariau šiemet perlaikyti egzaminus (chemiją ir biologiją) ir stoti į mediciną dar kartą, bet su balu 19.14 niekur neįstojau...tušti langeliai Guodžia bent jau tai, kad sutarties nenutraukiau ir turiu kur mokytis... Tiesiog labai gaila pastangų

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:41:17 | Nuoroda

tikrai ne, be to gaila dar vienerių metų...ką padarysi, reiškia nelemta man būti gydytoja

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:43:02 | Nuoroda
moniss rašė:

Aš susitaikyčiau jau ir su paskola,kad tik priimtų... Bet kol kas dar tuštutėliai langeliai :(

 O man kažkaip baisoka tokią paskolą imt...rašiau tik vf, kažkodėl buvau tikra, kad į Kauną tikrai įstosiu

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:50:21 | Nuoroda

Gal ir nebaisu, kai mokslai mažiau kainuoja...bet kai medicinos studijos virš 10 tūkstančių, jei neklystu, o mokytis 6 metus, tai nebloga suma gaunasi. Nu čia kiekvienam skirtingai, aišku, bet aš bijočiau imt