Vartotojo nanoo pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 10:26:12 | Nuoroda

woooohoooo, jau žinau rezus. Dabar esu turbūt laimingiausias žmogus pasaulyje

Žinutė parašyta: 2009-06-26 10:32:19 | Nuoroda

dėkui

Žinutė parašyta: 2009-06-26 11:58:48 | Nuoroda

Man atrodo sms lauksit dar ilgai ir nuobodžiai. Jei yra galimybė, tai siūlyčiau nueit į mokyklą. O savo rezultatais esu patenkintas. Tik chemija galėjau biški geriau.. Bet jau nesvarbu  bent mano mokykloj, tai dauguma  geriau parašė biologiją nei chemiją. Už bio gal 5 ar 6 šimtukai, ir šiaip didelė dalis virš 90 gavo. Su chemija liūdniau, nė vieno šimtuko..  Bet irgi buvo daug neblogai parašiusių..

Žinutė parašyta: 2009-06-27 11:39:50 | Nuoroda
merdokas54917 rašė:

kasmet balas i KMU vidutiniskai pakyla apie 0.2 tad siemet reikia tiketis 18 ir daugiau.  

 praeitais metais buvo visiškai kita konkursinio balo sudarymo sistema. Todėl lyginimas šių ir praeitų metų konkursinių balų neduotų jokios naudos

Žinutė parašyta: 2009-06-27 12:30:24 | Nuoroda

O balą paprognozuot pabandysiu ir aš. Tik mėginsiu remtis ne paprastu spėjimu, o šiokia tokia logika ir skaičiavimais (nors tie skaičiavimai ir labai apytiksliai). Manau, praeinamasis balas į KMU neturėtų viršyt 18,8 (80% iš visų egzų ir metinis pažymys 9), nes: už biologijos egzą virš 80% gavo 20% laikiusių t.y. 800 žmonių. Kiek žinau iš draugų rezultatų (o ir šitam forume panašiai), tai dauguma gerai parašiusių biologiją, gerai išlaikė (gavo 80+) ir bent vieną kitą egzą (chemiją arba matieką). Tai va, tarkim, ir už bio, ir už kitą egzą virš 80% gavo kokie 650 žmonių. Su didžiausiais balais stoja į VU odontologiją (30 žmonių), KMU odontologiją (120), VU mediciną (150). Su mažesniais, bet labai tarpusavy panašiais balais žmonės stoja į KMU farmaciją (150) ir KMU mediciną (300). Sudėjus gaunasi, kad vien į šias specialybes priima apie 750 žmonių (šitose specialybėse konkursinis balas didesnis arba lygus KMU medicinai ). O dar gi nemažai labai gerai išlaikiusių stoja į užsienį, į biochemiją, į molekulinę biologiją, į chemiją ir t.t. Metinis pažymys, manau, visų turėtų būt panašus (9-10) ir nelabai ką lems. Tai va, labai abejoju, ar konkursinis balas viršys 18.8, o šiaip turėtų būt kokie 18.4-18.5. (čia tik mano nuomonė ir dauguma skaičių imta apytiksliai).
 

Žinutė parašyta: 2009-06-27 13:09:24 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

Sveikinu visus su rezultatais

Is dalies itampa lyg ir sumazejo, bet labai nenoriai laukiu pirmadienio ir gimtosios kalbos egzamino balo lietuviu - silpniausia mano vieta kuo tuoliau, tuo labiau neramu

 

@daktariūkštis

Sveikinimai! Panasu, kad mokykloje tave "sodino" 

 

@nanoo

As megejiskai buvau pasiskaiciaves, kad i VU medicina uztektu konkursinio 18.84, o i KMU - 18.52 aisku, su paklaidele specialiai del Muuuu vargau ir skaiciavau balus i odontologija VU - 20.28 ir KMU - 19.00 beje, manau, kad truputi perdejai su finansuojamu vietu skaiciumi...

 Tai sakau, kad tų skaičių nesitikrinau ir ėmiau beveik "iš lempos". O kaip tu čia taip tiksliai suskaičiavai tuos balus?  Bet šiaip panaši mūsų išvada dėl kmu.. Jei ne paslaptis, kur nori stot? Į VU mediciną? Su tokiais balais tau užtektų kokių 40-50% už lietuvių, kad įstotum. O gavęs 70% galėtum iš vis atsipūtęs atostogaut ir nesiparint dėl stojimų. O tiek, panašu, kad tikrai turėtum gaut

Žinutė parašyta: 2009-06-27 13:40:17 | Nuoroda
Abittt rašė:
nanoo rašė:

O balą paprognozuot pabandysiu ir aš. Tik mėginsiu remtis ne paprastu spėjimu, o šiokia tokia logika ir skaičiavimais (nors tie skaičiavimai ir labai apytiksliai). Manau, praeinamasis balas į KMU neturėtų viršyt 18,8 (80% iš visų egzų ir metinis pažymys 9), nes: už biologijos egzą virš 80% gavo 20% laikiusių t.y. 800 žmonių. Kiek žinau iš draugų rezultatų (o ir šitam forume panašiai), tai dauguma gerai parašiusių biologiją, gerai išlaikė (gavo 80+) ir bent vieną kitą egzą (chemiją arba matieką). Tai va, tarkim, ir už bio, ir už kitą egzą virš 80% gavo kokie 650 žmonių. Su didžiausiais balais stoja į VU odontologiją (30 žmonių), KMU odontologiją (120), VU mediciną (150). Su mažesniais, bet labai tarpusavy panašiais balais žmonės stoja į KMU farmaciją (150) ir KMU mediciną (300). Sudėjus gaunasi, kad vien į šias specialybes priima apie 750 žmonių (šitose specialybėse konkursinis balas didesnis arba lygus KMU medicinai ). O dar gi nemažai labai gerai išlaikiusių stoja į užsienį, į biochemiją, į molekulinę biologiją, į chemiją ir t.t. Metinis pažymys, manau, visų turėtų būt panašus (9-10) ir nelabai ką lems. Tai va, labai abejoju, ar konkursinis balas viršys 18.8, o šiaip turėtų būt kokie 18.4-18.5. (čia tik mano nuomonė ir dauguma skaičių imta apytiksliai).
 

 nu tu stipriai klysti sakydamas kad i vu stoja simtukininkai, o i kmu su levais balais. balai yra panasus, jei paimtumem i VU priimtu studentu skaiciu ir kmu priimtu studentu skaiciaus pirmus 100 ar kiek ten priima i vu. pvz as asmeniskai su 100 stosiu tiktai i kmu, net nemastau apie vu.

 Visiškai sutinku. Paėmus pirmų, įstojusių į kmu, ir pirmų, įstojusių į vu balus, tai kmu turbūt net pirmautų. Aš pats pagal balus galbūt galėčiau stot į vu, bet stosiu į kmu. Ir dauguma mano draugų, jau studijuojančių mediciną, su šimtukais stojo į kmu (bet jokiu būdu nenoriu pasakyt, kad kmu geresnis. Šituo klausimu, kaip jau buvo minėta, net neverta pradėt diskusijos  ). Praeitame komentare gal ne tiksliai išsireiškiau. Turėjau omeny, kad vu praeinamasis balas didesnis nei kmu.

Žinutė parašyta: 2009-06-27 13:40:44 | Nuoroda
Bamboochaa rašė:

17,94??? tai kaip? imanoma?

 labai abejoju

Žinutė parašyta: 2009-06-27 13:45:01 | Nuoroda

@sokolodinis

O tu galvoji matematiką studijuot Lietuvoj? Aš pats dar galvojau apie finansus, bet kai "įdėjo" anglų kalbos egzą, tos mintys išblėso  O tu, kaip matau, anglų kalbos nelaikai..

Žinutė parašyta: 2009-06-28 02:49:41 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Muuuu rašė:

Man vienas klausimas iškilo - KMU ir VU juk suvienodino šiemet visus koeficientus ir per abu univerus skaičiuojant su skaičiuokle turėtų gautis tas pats? Ar jau prigaudžiau kokių nesąmonių ir man viskas susimaišė? :)

 KMU formuoja bala tiek su matematikos, tiek ir su chemijos vbe balais, tuo tarpu VU tik su chemijos. Taigi, jei laikei abu egzaminus, balas i KMU gali buti didesnis nei i VU, jei kombinacija su matematikos vbe ir chemijos metiniu yra geresne nei su chemijos vbe ir matematikos metiniu. manau, kad i KMU odontologija istosi lengviau nei i karvasudi vasara

 Jau aš šituo klausimu klaidinau žmones, tai nors tu to nedaryk VU pakeitė stojimo taisykles (jau kokį penktą kartą  ). Dabar ten konkursinis balas formuojamas lygiai taip pat, kaip KMU.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 14:54:51 | Nuoroda

Pritariu, kad labai įdomi specialybė. Man žmogaus protas, jo veikimas, psichikos sutrikimai ir panašūs dalykai yra tiesiog super įdomūs  Kažkada net mąsčiau apie psichologiją.. Bet besidomėdamas šita sritimi pastebėjau, kad mane labiau traukia mediciniai dalykai - psichiatrija, neurologija. Todėl bandysiu stot į mediciną, o rezidentūroje patekt į šią sritį (nors planuot tiek daug į ateitį labai kvaila. Turbūt tie planai dar 10 kartų keistis..)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 15:07:29 | Nuoroda

Tavo minėtu atveju gavus 90-100 iš lietuvių VBE, KB būtų 18.62 - 18.82. Net neabejoju, kad tokio KB užtektų įstot į KMU..

Žinutė parašyta: 2009-06-28 15:22:47 | Nuoroda
Muuuu rašė:
nanoo rašė:

Tavo minėtu atveju gavus 90-100 iš lietuvių VBE, KB būtų 18.62 - 18.82. Net neabejoju, kad tokio KB užtektų įstot į KMU..

 Tai taip išeina, kad jeigu ir prastai pasistengi su chemija ir biologija, lietuvių k. VBE gali išsukti iš bėdos? Įdomi situacija.

 Gi chemijos ir lietuvių egzaminai visiškai lygiaverčiai. 100 už lt = 100 už chemiją  Bet aš irgi nepritariu tokiai lietuvių egzo svarbai. Kai pamačiau, kad stojant į mediciną 20% KB sudaro lietuvių kalba, tai.. hm, kaip čia gražiau pasakius.. pasipylė daug necenzūrinių žodžių  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 15:47:39 | Nuoroda

Abejoju. Matai, esmė tame, kad ne tikrai ne VU ir ne KMU sugalvojo tokią lietuvių egzo svarbą, o gavo nurodymus iš švietimo ministerijos. Nes dabar stojant į absoliučiai visas specialybes (neskaitant filologijų) lietuvių koeficientas būna 0,2.. Todėl patys universitetai turbūt negalės savavališkai keist KB sandaros (nebent šita mokslo reforma sugriūtų).

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:24:21 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Kotrybird rašė:

Taigi imanoma po 2 metu, jeigu atsilaisvina vieta, geriausieji gali i ji pereiti is mokamo i nemokama.

 Tu tikra? Aš susimaišiau tada. Kad tie, kurie nemokėjo, gali pradėt mokėt, tai žinau, o atvirkščiai - nesu tikra ;S

 Įmanoma. Jei gerai supratau, tai yra taip: po dviejų metų jei tavo vidurkis patenka tarp 10% geriausių kurse, o tu neturėjai krepšelio, tai jį gauni. Tačiau bent medicinos atveju, tai tikėtis tokiu būdu gauti krepšelį būtų gana naivu. Į VU mediciną įstoja ir taip pakankamai protingi žmonės, o dar reikėtų 90+ % jų pralenkti.. Viskas yra įmanoma, tačiau šansų mažokai..

Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:54:48 | Nuoroda
Kotrybird rašė:
Muuuu rašė:

O negi bet kam, kas tik paprašo tą paskolą duoda? :)

 Privalo duoti. Valstybe isipareigoja grazinti bankui paskola, jei studentas po baigimo nesugeba jos grazinti per tam tikra laiko tarpa. O siaip, kaip skaiciau, paskola grazinama nuimant kiekviena men po 7proc nuo atlyginimo. sakyciau visai padoriai.

 Tu tikra dėl tų 7%? Man kažkaip neteko girdėt. Bet jei tai tiesa, tai šitą reformą (ir Steponavičių) reikia iš vis ant rankų nešiot. Vienintelis dalykas, kurio trūko reformai, tai žmoniška paskolų sistema. O šitas saugiklis (7% nuo atlyginimo) išsprendžia ir šitą bėdą.  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 22:17:51 | Nuoroda

kur gi bus baisu, kai pergalė beveik garantuota

Žinutė parašyta: 2009-06-29 10:46:03 | Nuoroda

Labai džiaugiuosi, kad lietuvių egzas nesugriovė mano planų ;D Jėga, dabar galėsiu nesijaudindamas laukt rudens

Žinutė parašyta: 2009-06-29 10:46:36 | Nuoroda

Muuu, sveikinu su šimtuku!!!

Žinutė parašyta: 2009-06-29 12:12:15 | Nuoroda
Braškė rašė:

Tie kurie gavot 60% virš, kiek turėjot lytų metiniam? ir ar gerai rašot rašinius ir teksto suvokimus ?

Nu pripažinsiu, beveik nesimokiau, eidavau į 2/3 pamokų, skaitydavau tik man patinkančius kūrinius. Tai va, metiniam turėjau įspūdingą 6 ;D Bet iš egzo panašaus rezultato ir tikėjausi..