Vartotojo Dziulijanova pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-23 08:20:25 | Nuoroda

Sveiki :)  Lyg ir nesu blondine, bet niekur sitam puslapy neradau paieskos...tad kuriu nauja tema istojusiems i sia specialybe :) pazindinames!!!

Žinutė parašyta: 2009-07-24 09:05:19 | Nuoroda

Mergaitės, jei dar nematėt, fuxų stovykla liepos 13 - 15 dienomis prie Pailgio ežero :) tik laaaabai gaila, kad negalėsiu dalyvaut   nes fuxų stovyklos yra gėris!! :))))

Žinutė parašyta: 2009-07-24 09:18:01 | Nuoroda
Atsakymas rašė:
Shelby GT500E rašė:

Nu tai šaunuolė, tai matyt susitiksim rugsėjo pirmą :) man tie 8000 per metus truputuką turbūt skaudžiai kirs, bet ką čia bedarysi :)

 Galėsime susipažinti ne tik Rugsėjo 1-ąją, bet ir per Fuxų stovyklą rugpjūčio 13-15 dienomis :)

 

 Kaip gaila, kad negalėsiu dalyvaut !!!!

Žinutė parašyta: 2009-07-25 18:46:22 | Nuoroda
paulijus rašė:

sveiki,

noreciau pasiklausti ar kam nors isejo pratesti studiju imokos termina i tvm?

dekui uz atsakyma

 Labas :] as siandien buvau nuvaziavus, tai man niekas i sita klausima atsakyti nesugebejo. Sake reik tartis su buhalterem. Bet skaiciau sutarti ir ten parasyta, kad yra galimas mokejimo atidejimas arba mokejimas dalimis. zodziu tikrai reikia asmeniskai vaziuoti, rasyti prasyma ir tram pam pam :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-25 18:52:54 | Nuoroda

ooo cia visi i dienini? :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-27 11:13:19 | Nuoroda

Na, kiek aš žinau, prašymus paskolom gauti bus galima registruoti nuo rugpjūčio 20 d., o paskolos suteikiamos tik nuo spalio galo kažkur. Tik tiek, kad iki galo neaišku sąlygos, kokios palūkanos ir t.t.

Žinutė parašyta: 2009-07-27 11:34:36 | Nuoroda

www.vmsfondas.lt/  ten nueikit pasiskaityt info. Domėkitės vaikai, domėkitės :))) 

Žinutė parašyta: 2009-07-27 13:50:59 | Nuoroda
EnIGma;) rašė:

bet tai jei jas teikia tik spalio gale, o susimoketi reikia iki rugsejo 15d tai kaip cia dabar bus?

 Tai cia reikia eiti ir tartis asmeniskai su universiteto valdzia :) VU galima rasyti prasymus ir atideda mokejimo termina iki tol, kol gausi paskola :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-28 15:10:08 | Nuoroda

Kokia idomi specialybe :) ko jus cia mokys? juk ne vien gestikuliacijos?  jei nesunku, trumpai papasakok :}

Žinutė parašyta: 2009-07-29 08:26:17 | Nuoroda
Alisutea rašė:
paulijus rašė:

sveiki,

noreciau pasiklausti ar kam nors isejo pratesti studiju imokos termina i tvm?

dekui uz atsakyma

 Labas, as pati siandien skambinau pasiklasut, paskamabinau priemimo komisijos pirmininkei, ji pasake kad per 7 dienas reik sumoket bent jau 1000lt man kad jie butu tikri kad ten studijuosiu, o tada rasyt prasyma, kad atidetu likusios sumos imoka..... tikiuosi padejo... :)

 Kaip keista, as skambinau buhalterei ir man tai nieko nesake apie pirma imoka. Liepe tiesiog ta prasyma rasyt del atidejimo ir ten kaip garantija, pasizadejima parasyt, jog jei ir negautum paskolos, uz studijas mokesi pats savo lesomis. Hmm mistika!

Žinutė parašyta: 2009-07-29 08:52:10 | Nuoroda

Vaikai, as jus uzjauciu. Istojot i svelniai tariant - i pragareli...sakau is patirties, nes pries 3 metus pati cia istojau ir buvau tokia laiminga!! Pirmi metai praejo labai gerai ir gan idomiai,nes daugiausiai buvo mokoma bendriniu dalyku. Bet nuo 2 kurso prasidejo gryna teise, grynas sausut sausutelis kalimas. Aisku cia stojat to ir reikia tiketis, taciau tikrai nera taip lengva iskalti 500 psl kodeksa pazodziui, nes nors viena zodi sumaisius - labai minusuojasi pazymys. (O egzaminu per sesija 6-7, tad paskaiciuokit, kiek kalimo). Dauguma destytoju nusiteike pries neakivaizdininkus, neva jie mala suda ir nieko nesimoko. Ateina atkala savo litanija (viskas, kas kodekse) ir iseina. Kirvuku ne vienas ir ne du. Vienas net tiesiai sviesiai yra pasakes "Moterys negali buti teisininkemis" :D juokas juokais, bet jo dalyko negalejau issilaikyti 2 metus is eiles, kad ir kaip mokiausi. Aisku nesakau, buna ir idomiu paskaitu su idomiais destytojais, bet tokiu vienetai. Neakivaizdiniu budu yra labai sunku studijuoti, nes visa info turi susirinkti pats, nieks tau nepades. Isvis VU mokymo sistema yra tokia pasenus, kad kas antras cia istojes - verkia. Ir as va kankinuos jau 3 metus. Jei turesit galimybe, butinai po pirmo semestro ar pirmo kurso bandykit lyst i dienini, nes ten zymiai lengviau. Daugiau kontakto su destytojais, nuolatines paskaitos, nuolatinis mokymasis, kuris leidzia zymiai lengviau pasiruosti egzaminams. Nes neakivaizdiniu budu tu atvaikstai vos ne vos ta menesi i paskaitas, gauni sausa info, be jokiu praktiniu, komandiniu uzduociu, del to egzaminui ruosies kaldamas ir galbut net nieko nesuprasdamas, ateini, parasai ir po dienos viska pamirsti. Naudos - nulis. Oi zinokit, niekam nenoriu sugadinti ispudzio apie VU, bet tikrai ne vejus sneku. Kad ir kaip bebutu - DODELES SEKMES jums visiem :) Jei turesit kokiu klausimu apie sias studijas - mielai atsakysiu :) 

Žinutė parašyta: 2009-08-27 15:31:40 | Nuoroda

emm, o gal yra norinciu susiburti rugsejo 1d., kad butu drasiau ir smagiau? :) kazkaip neturejau galimybes dalyvaut fuxu stofkej, tai dabar kazkaip baisoka :) ir manau ne man vienai :) 

Žinutė parašyta: 2009-08-29 11:00:24 | Nuoroda

as tai siulyciau ne prie lukoilo, o tiesiog toj stotelej, kur prie pat tvm. manau patogiau butu :) nemanot?

Žinutė parašyta: 2009-08-31 14:11:39 | Nuoroda

Tai ar patvirtino jum LSP duomenis?