Vartotojo bakaz pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-03 13:46:09 | Nuoroda

Klausymo pirma rasiau is pradziu B, bet poto paklauses pagalvojau, kad A, tai ties A ir pasilikau. Pofik man : D Nebuvo nei labai sunkus, nei lengvas. 2008 tikrai lengvesnis... Composition tai tiesa pasakius nesamone. Nature do faking nature, galejo environmental protection pollution or kazkas is to, o ne suknisa nature. Dabar jau kazkur puse klaidu zinau kurias tikrai padariau : D Bl buna kai grizti namo ir prisimeni kaip zodis rasomas : D

Žinutė parašyta: 2009-06-03 13:52:55 | Nuoroda

Nu ir atminti turit : D As tik isejas is egzo neprisiminiau kokias raides pasirinkau : D Tik zinau, kad Pirmo pirma A : D Kas dar A pasirinko? : D

Žinutė parašyta: 2009-06-03 13:57:54 | Nuoroda
*Campari* rašė:
skiper rašė:

o ka paraset listeningo part 2, kur sakinys prasideda - she was leading...? 

 authority

 Yep

Žinutė parašyta: 2009-06-03 13:59:03 | Nuoroda
dainius.... rašė:

o  Part 2 irasete kur nors doctor?

 Ne

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:06:17 | Nuoroda

Enables, treatment, referring?(blt) kas dar pamena kokie zodziai buvo?

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:08:19 | Nuoroda

Accessible dar buvo, o as blet accessable parasiau. Nu zodziu susimoviau kaip reikalas : D

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:10:08 | Nuoroda
ciaesuas rašė:
skiper rašė:
surplus rašė:

Kaip zodziu daryba daret? pvz kur buvo able, refer(?)... neatsimenu daugiau, gal jus atsimenat?:)

 atsimenu, kad rasiau ability, reference, consumers, acceptable, widely, advertisment, effective...

 visi taip pat, tik advertisement ne taip parasei, ir ability blogas. O va su usefull tai aš nežinojau, ką rašyt...

 Usefulness turetu tikt : )

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:13:21 | Nuoroda

Google ismeta 14mil ir 800 tukstanciu rezultatu su zodziu usefulness, tai reiskias yra... : )

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:17:31 | Nuoroda
niekurniekada rašė:

Kas prisimena tikslų pavadinimą rašinio? atrodo nusišnekėjau neblogai.. Ir kas būna už žodžių limito viršijimą?

 It is important for everybody to protect the nature? Kazkas tokio. Uz virsijima arba per maza skaiciu, berods baliuka atima : ) Vertinimo kriterijuose lyg ir maciau.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:21:15 | Nuoroda
Muf Muf rašė:
Gassy rašė:

Kokių dar žodžių įrašėt klausymo 2 daly? pas mane tai buvo homes, friendship, environment, 300..

 Vat aš ir rašiau homes, tik ant galo per kvailą galvą išbraukiau tą s.. Dar atsimenu lyg buvo "three decades", "24" daugiau neatsimenu...

O dėl tų refer ir enable tai refering ir enables rašiau. Kaip ten su consume ir useful? Parašiau consumer ir usefulness...

 Aha homes ir as "S" nubraukiau (blt) : D A man px  : D Twenty-three years berods. Na bent jau kokie 5 zmones tapati sake : ) Refering as irgi rasiau, tai busim abu blogai parase : D ? Nes yra referring... Consumers

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:41:39 | Nuoroda
donatus rašė:
Muf Muf rašė:
bakaz rašė:
Muf Muf rašė:
Gassy rašė:

Kokių dar žodžių įrašėt klausymo 2 daly? pas mane tai buvo homes, friendship, environment, 300..

 Vat aš ir rašiau homes, tik ant galo per kvailą galvą išbraukiau tą s.. Dar atsimenu lyg buvo "three decades", "24" daugiau neatsimenu...

O dėl tų refer ir enable tai refering ir enables rašiau. Kaip ten su consume ir useful? Parašiau consumer ir usefulness...

 Aha homes ir as "S" nubraukiau (blt) : D A man px  : D Twenty-three years berods. Na bent jau kokie 5 zmones tapati sake : ) Refering as irgi rasiau, tai busim abu blogai parase : D ? Nes yra referring... Consumers

Pastaba: atsakymai su rašybos klaida vertinami 0 taškų.

Vadinas negausim taško už tą refeRing :)

 įsiterpsiu ir priminsiu, kurie nežino, kad jei KLAUSYME įrašei žodį su klaida, bet jo prasmę galima suprasti, tada neskaito klaidos. pvz. vietoj access parašei acess - neskaitys kaip klaidos. ir pan.

 Tik beda, kad cia neklausyme buvo. O klausyme, tai arba isgirdai zodi ir supratai, arba parasei kazkokia nesamone. Nemanau, kad bus tokiu kurie rasys autority...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:44:48 | Nuoroda
inguolle rašė:

as klausyme parasiau 23 o ne 24, ir manau turėtų būti home o ne homes nes buvo 'is'...vienas žodis buvo salatary ar pan, net neįsivaizduoju ką jis reiškia todėl parašiau kaip girdėjau :D

o rašiny tai susimoviau....užsikirto žodžiai:D tai gamykla virto 'fabric' o pristatymas 'introduction' :/// rašiau apie global warming ir environment pollution, bei opposing view parašiau kad yra tokių, kurie mano kad global warming yra išpūstas reikalas...kaip manot, į temą? :)

 TIk as nesuprantu, tai jus visi ir raset skaicius kaip skaicius : D ? As tai is kazkur isikales, kad reikia rasyt skaiciu kaip zodzi tai ir rasau twenty three... : )

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:47:57 | Nuoroda
donatus rašė:

O gal kas pamena, ką įrašė į atsakymus po readingo tekstu apie texting? buvo kokie keturi klausimai. atsimenu, kad įrašiau tiny, deviant ir dar kažką. bet abejoju, ar teisingai...

 Nu tiny,deviant situos irgi rasiau. Kokie like du ? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:50:57 | Nuoroda
ciaesuas rašė:
donatus rašė:

O gal kas pamena, ką įrašė į atsakymus po readingo tekstu apie texting? buvo kokie keturi klausimai. atsimenu, kad įrašiau tiny, deviant ir dar kažką. bet abejoju, ar teisingai...

 tiny, agglobber kazkas tokio, des----- neatsimenu galo ir dar kazkokas vienas neatsimenu

as tai tarp deviant ir  abbreviations rinkaus. Pasirinkau deviant, o dabar matau kad blogai : D Nes abbreviation reiskia - Sutrumpinima. Na va kaip buna kai nezinai zodzio reiksmes.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:54:53 | Nuoroda

O klausymo antra dalis apacioj kur reikejo teiginius prie pasakotoju priskirt. Tai vienintelis kurio nepanaudojot liko elections? Nu pats apatinis buvo su rinkimais kazkas. As jo nelieciau...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:27:28 | Nuoroda

Is anglu isejo 9, bandomasis 2008 - 9. O cia nugrybavau i lankas kaip reikalas... : ) Ai nieko jau nepakeisi : D

Žinutė parašyta: 2009-06-04 12:05:13 | Nuoroda

As juodrascio apacioj toki nemazai X'a parasiau... Tai ble dabar susirupinau, neprisikabines del to : D ? Bet cia gi tik juodrastis... 

Žinutė parašyta: 2009-06-04 20:42:34 | Nuoroda

As tai tiems kurie cia sako, kad egzas labai lengvas buvo, galiu pasakyt tik tiek. Aukstai kile ziurekit, kad zemai leistis netektu...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:53:58 | Nuoroda

77% kaip man uzteks... Bet veltui lita ismeciau... :D Is mokyklos suzinojau ir taip kiek gavau :(

Žinutė parašyta: 2009-07-22 12:36:48 | Nuoroda

As tai susisikau su prasymu tuo :D Prirasiau belekokiu specialybiu pirmais numeriais, poto istestiniu bei mokamu. O i kolegija anglu kalba balas 18.63 tai vienintelis realus kur galiu istot normaliai ir jis pacioj apacioj. Dabar garantuoju kad prims i koki mokama :D