Vartotojo Katjnka pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:27:29 | Nuoroda

Studijų programa: taikomoji chemija
Aukštoji mokykla: KTU
Priimtas su finansavimo pobūdžiu: VF
Pageidavimo numeris: 1
Konkursinis balas: 14.18
 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:31:41 | Nuoroda

Kaip tai ka darys? Stos i kolegijas arba lauks kitu metu. Gal jau gana druska ant zaizdos bert??? Patylek geriau, tokiu temu ne viena ir ne dvi.. Aciu uz demesi.

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:36:58 | Nuoroda
karberiz(BuldozerisBMW) rašė:

as rasiau tau, negaliu apsispresti ar priimti kvietima, situacija tokia jog norejau i farmacija, bet man ten pritruko tik lietuviu valstybinio egzamino, laikiau mokyklini, visa tai del reformos kuri pakeite stojimo tvarka...  girdejau dar nusiskundimu del taikomosios chemijos, todel isvis isgazdino mane

 Stai ir tu :) Na, taikomajai chemijai reik pasisvesti jau, jeigu istiesu myli ta dalyka, nori visa laika skirt mokslui ir t.t. tai manau tavo vieta bus cia, o jeigu nori tiesiog pastudentaut tai geriau nekist nosies :) As siandien irgi daug prisiskaiciau apie taikomaja chemija, vien blogi atsiliepimai, taciau manes tai negasdina ;) O negasdina del to, kad blogi atsiliepimai yra vien is taikomosios chemijos studentu, kurie to mokslo nezada mest.. Taigi, isvada?? Siekis sumazinti konkurencija darant antireklama ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:41:50 | Nuoroda

Beje, ziuriu dabar, tu lietuviu ar lenku mbe laikei gimtaja? su tokiais rezultatais i mokama tikrai turetum papult, nieko nesuprantu. o koks kb tavo i farmacija?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 22:14:06 | Nuoroda
karberiz(BuldozerisBMW) rašė:
Ciopaciom rašė:

Beje, ziuriu dabar, tu lietuviu ar lenku mbe laikei gimtaja? su tokiais rezultatais i mokama tikrai turetum papult, nieko nesuprantu. o koks kb tavo i farmacija?

 o siaube, lietuviu, ne lenku, suklydau bisq :DDDDD kb mano 16,86 ir cia vien del lietuviu, islaikius lietuviu bent 20%, kb jau 18 buna berods. seip megstu chemija labai, bet manau farmacija yra rimtesnis dalykas, o joje chemija taip pat yra pagrindas :)  seip cia uztruktu 6 metai studijos, farmacija 5, gaunasi tas pats, todel dar ir del to as farmacija noriu gaut, nesinori pasiduot :)

 Na jeigu istikruju labai nori i farmacija tai bandyk suktis kazkaip :) o kelintu nr rasei farmacija ir chemija?

Žinutė parašyta: 2009-07-24 09:34:59 | Nuoroda

Man gal speju reiktu nicka pasikeist.....  As panele!!!

Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:38:59 | Nuoroda
Tracy. rašė:

na va, jau viena ir panele:P siandien dokus pridaviau , smagi eile buvo , stuvejau kaip durnius su visais vienoje eileje , o pasirodo prie kiekvieno fakultelo kita eina susidaro, o prie chemijos fakulteto niekas nelauke :D tai biski pravala apturejau:P

 As irgi siandien nesiau :) Kai pamaciau eilute, galvoju, nieko nebus, reik naglai lyst  Pasirodo neivieno zmogaus nebuvo, tai per 10 min viska susitvarkiau ir isejau laiminga  Dar apturejau fotosesija

Žinutė parašyta: 2009-07-24 21:21:37 | Nuoroda

Mane tai fotkino kazkas, kai pildziau anketele  Oooo taip, chemijos pafukultetas sustriausias, ne visiem laime i ji papult  Juk mes chemijos mokslo ateitis..

Žinutė parašyta: 2009-07-24 21:35:33 | Nuoroda
Tracy. rašė:

cia turbut tik tave viena fotkino em.. ateitis , bet ji labai jau miglota :D

 Nea, ateitis miglota tik "ekonomistam", "teisininkam" ir "vadybininkam"  juk zinai kaip sakoma.. "baigiau vadyba...... dabar montuoju ratus.."