Vartotojo dandelion pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:36:23 | Nuoroda

Pasakykit,ar aš gerai suprantu šitą dalyką,pvz.: Aš ruošiuosi rašyti TIK į VF vietas (ir TIK į vieną studijų kryptį)ir universitetuose ir kolegijose,bet ar tiesa kad man nėra skirtumo ar aš rašysiu į 32 vietas,ar į 2 vietas,nes jeigu man suteiks tą VF tai ir paims į pirmą vietą kur parašiau (jeigu i pirma nepaims,tai ir į kitas 15 univerus nepaims,?) tas pats ir kolegijose - arba aš rašau 1-ą pageidavimą į nemokamą biomediciną arba aš jų prirašau begalę,bet į juos net ir nežiūrės niekas? tai išeina kad tik veltui užmokėsiu 200lt....?ar taip?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:07:22 | Nuoroda
ramiai! rašė:

Jei į pirmą nepaims, tai dar nereiškia, kad į kitus nepapulsi. Juk ar pateksi dar priklauso ir nuo kitų stojančiųjų skaičiaus ir balų. :)

 bet jeigu aš nepapuolu į pirmą specialybę į kurią noriu su finansavimu,reiškia aš esu už ribos gavusiųjų krepšelį,(pvz1305-oje vietoje) tai jau man nieko nebelems kitų stojančiųjų balai,nes mano saraše - tik vienos studijų krypties mokslai... :(

Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:43:29 | Nuoroda

na, dėkui visiems,dabar daug aiškiau pasidarė

bet dar ne į tema noriu paklaust,nes nesinori dėl mažo klausimo dar vieną temą kurti: kiek žinau,įstoję į nemokamas studijas mokysis 2 metus "ramiai" tai ar šitas 2-ų metų terminas galioja tik univermas 2+2 metai ar ir kolegijoms irgi? tai tada 2+1?

Žinutė parašyta: 2009-07-13 11:29:48 | Nuoroda

mano prasyme bus maisto sauga.bet vat kazkodel mane glumina kad nelabai darbo rasiu veliau pagal specialybe...

Žinutė parašyta: 2009-07-13 11:33:35 | Nuoroda
Lunaria rašė:

Aš Ku parašiau į slaugą vf ir m bei visuomeninę sveikatą,ekologiją ir aplinkotyrą vf ;)

 o klausyk,po slaugos galima dirbti tik paprasta sesele ?:/ ar yra skirtumas ar tu po kolegijos slaugos ar po univero? nes siaip dauguma seseliu tai tiesiog valo ,prausia neigaliuosius ir t.t.. o as noreciau pvz. pas daktara kabinete sedeti..

Žinutė parašyta: 2009-07-13 16:30:00 | Nuoroda

Ar yra norinčių ten? Gal kas pasidalintų savo nuomone apie šitą kolegiją,kas joje mokosi?

Žinutė parašyta: 2009-07-13 16:31:06 | Nuoroda

Ar yra bendrabučiai?

Žinutė parašyta: 2009-07-13 18:18:12 | Nuoroda

aciu,ir jum sekmes ;)

ir dar,o jus gal zinot kiek siais laikais seseles uzdirba?nes as neturiu supratimo....

Žinutė parašyta: 2009-07-13 19:10:53 | Nuoroda

taip,rasysiu i KU ir slauga ir visuomenes sveikata, ergoterapija, biologija,ekologija..:))) siaip lb i klaipeda noriu:)

Žinutė parašyta: 2009-07-13 19:12:42 | Nuoroda
Lunaria rašė:

Su uždarbiu skirtingai...priklauso nuo etato be abejo...na,nuo 700 lt gauni ;) planuoji stoti į ku slaugą?

 jo,koki 1000 gaut kad sudurt gala su galu po univero,labai "faina"..

Žinutė parašyta: 2009-07-13 23:22:30 | Nuoroda

aha,mane irgi tas domina,nuo kurios valandos galiu ateiti atnest dokumentus,bet niekur nemaciau kad butu parasyta..

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:33:24 | Nuoroda

as suprantu kad galiu keisti tipo visa savo prasyma vietomis,ir vistiek 30lt mokesiu?

na turbut negali but pvz taip: pakeiciau VPU su LVA vietomis -moku  30lt, + MRU pakeiciau su KU moku dar 30lt =60lt ir taip toliau????ane?

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:47:53 | Nuoroda

kas mokosi,mokesi,ar planuoja? Man cia susishiko visas mano planas su stojimais sian,nezinau ka daryt.. as labai norejau i KMU ergoterapija,bet man priemimo komisija isbrauke ja,pasake kad yra kazkoks atskiras konkursas (ar tiesa?)po jos norejau KU visuomenes sveikata,o tik veliau i KU ergoterapija,o man mat paeme ir sukeite vietomis prasyma.. (aisku kaltinu ir save,neatidziai perziurejau ka jie ten prirase man,ir pasirasiau..) perkele KU ergoterapija i buvusia KMU ergoter. vieta :/ db jis atrodo taip: KU ergoterapija,  KMU slauga, KU visuomenes sveikata.. kaip zinoma i KUergoterapija visada buvo lengviausia papult.bet vat as dvejoju,o gal man PAKEIST prasyma?..  kad vis pirmiau butu visuom.sveikata? na as LABAI noriu isgirst jusu nuomone apie ergoterapija,gal ji nera tokia jau lieva kaip as isivaizduoju..? gal darba lengviau bus rasti ?

p.s.sorry,kad tiek primakalojau,negaliu savo minciu dabar normaliai issakyti,as pasimetus,nes viska pamaciau tik atvaziavus namo,vakare..ir db jauciu taisysiu TIK uz savo pinigus,juk kazka kaltinti velu?...

Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:06:56 | Nuoroda

Zmones,na nejaugi niekas neatsilieps? :/ ar cia nera zinanciu nors ka svarbaus apie ergoterapija KU.... 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:15:30 | Nuoroda

et..:) tai kad as negaliu net atsipalaiduoti,jauciu neuzmigsiu,as taip susinervinau,o su tuo dede is komisijos tai padaryciau nzn ka,besina!!!!

 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:37:16 | Nuoroda
vycas722 rašė:

nu nesamone, kaip tau galejo ta ergo terapija isbraukt? nesurisu galus. gal netycai kokia kolegija ar univera esi baugus ir i nemokama pretendavai? tai tada mazdaug suprasciau. bet vis tiek ziuru

 tai kad ne,as tik mokykla baigiau.. :/ as noriu paskambint i univera ir suzinot kaip yra viskas,tik nezinau kam cia reiketu skambint del tokio dalyko? 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:55:26 | Nuoroda
jauniklis rašė:

nafik ta ergoterapija vapshe tau??? nieks nei kyshiu tiem ergoterapeutam nesha nei alga patogi :D aishku, darbas lengvas :DD bent jau su vyresniais.. sanatorijoj va gulejau.. tj buvo man uzrashe ja kjp procedura: ateinu budavo, praktikantem galva palinksiu ir einu toliau miegot, kol jos uzrashineja kad buvau atejes :))

o zinai,tu tiesa sakai,algos mazos,ir kysiu nulis:DDD nors gal cia tik Lietuvoj taip,uzsieny gal labiau vertinami yra tie visokie ergoterapeutai,seseles?

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:50:45 | Nuoroda

o as parasiau priespaskutinej 15 vietoj :D aciu,ir tau sekmes;)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 14:00:28 | Nuoroda
Markiziene rašė:

Na,ir as rasiau ergoterapija,tik i kolegijas.Na taip,si specialybe nera perspektyviausia.Bet ne visada tai svarbu.Svarbu,kad darbas trauktu ir eitum i jy lyg i svente,o ne i kaip kalejima.Ir juk kas zino,kaip bus po 3-4 metu?Viskas keiciasi,gal si specialybe dar tures perspektyvu.Bent jau uzsieni tai ir dabar perspektyvu,su laiku tai ateis ir i Lietuva manau.

 tai ir as jauciu su laiku ir Lietuvoje ji taps gerbiamesne profesija..:)

ir vis delto kaip kazkas anksciau rase kad darbas lengvas,yra netiesa.. paziureciau kaip jum butu lengva buti tokiu kantriu kada reikia pvz ismokyt sedet,ranka judint,valgyt jau sena zmogu po kokio insulto ir t.t... kuris daznas nlb daug ka ir supranta,nes smegenys pazeidziamos del ligos,tai cia as sakyciau juodas darbas..:/

Žinutė parašyta: 2009-07-16 16:32:02 | Nuoroda
Markiziene rašė:
jauniklis rašė:

papasakok apie shito darbo sunkuma statybininkuj cementa ant kupros neshiojanciam :))

 Tiesiog galima isskirti du darbo sunkumo kriterijus:1) fizinis 2)moralinis,psichinis.

Statybininkui,beabejo,fizinis,ergoterapeutui psichinis. Taip kad nera ko lyginti Abu yra skirtingai sunkus.Ergoterapeutu gali dirbti kantrus,emociskai stiprus zmogus,statybininku-fiziskai stiprus ir sveikas zmogus.

 vat butent,Markiziene absoliuciai teisi:))) ir seip manau nera labai daug lengvu darbu,ir kiekviename galime surasti pliusu ir minusu..