Vartotojo dandelion pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-16 21:41:59 | Nuoroda

as norejau rasyti sia spec.,galvojau neblogai,visuomenes sveikatos bakalauras,bet cia pasiskaiciau,kad veliau darbas bus - kuno kulturos mokytojas...  tai va

Žinutė parašyta: 2009-07-16 21:44:06 | Nuoroda

apsvieskit mane,ar prasymo taisymui reikalingas kitoks blankas negu pirma karta,ar toks pats kaip paprastam prasymui?ir kiek galiu specialybiu keist vietomis uz ta 30lt?galiu viska apverst ar tik viena spec..?:)rytoj vaziuosiu taisyt,o sito nezinau dar

Žinutė parašyta: 2009-07-16 21:57:56 | Nuoroda

Laaabai aciu!:)

Žinutė parašyta: 2009-07-18 17:21:32 | Nuoroda

zmones,ta kokia toji tikra formule KB balui apskaiciuoti???? as nieko nesuprantu,balas visai kitos negu as pati skaiciavau,ir pvz. maisto saugoje man kaip suprantu anglu nepaimtas pazymis,o kolegijoj veterinarijoj paimtas... o kas situos balus isvis skaiciuoja?

Žinutė parašyta: 2009-07-18 17:25:04 | Nuoroda

man irgi neteisingai paskaiciuota,prie vet.kolegijoje kaip matau anlu paimtas,na nzn kaip jie ten skaiciavo,bet balas 0.2jais didesnis negu kitose slaugose ir t.t.. o Veterinarineje maisto saugoje nieko kaip matau nepaimta,nes vienodas kap ir kitose..(mano matieka B lygio,tai uz j as suprantu isvis nieko neduoda,lyg jos ir nebutu,ane? )

Žinutė parašyta: 2009-07-18 17:36:52 | Nuoroda

Na,siaip tai as ne to klausiu.. As klausiu KB apskaiciavimo formules,o ne kokiu dalyku reikia,nes kaip cia parase anksciau pavyzdy,tai iseina kad uz metini A lygio pvz. jei turi 9 gausiu apvalu 2 plius prie mano KB,tai ar ne per daug?ar man neteisingai tada apskaiciavo.nes pridejo 0.2

Žinutė parašyta: 2009-07-19 00:17:39 | Nuoroda

 

giedreu,o tu apeliacija del KB rasei?ar tik siaip bandei issiaiskint?

Žinutė parašyta: 2009-07-19 12:42:39 | Nuoroda
Markiziene rašė:

O tai butina vaziuoti i univera/kolegija norint pasakyti apie tuos KB?As neturiu galimybes nuvaziuoti... Negalima kokiu el.pastu ar kaip??

 Man atrodo butina,jeigu nori kazka ispest is ju..nes taip paprastai pasiskundus manau mazai gero reikes laukt is ju...  

Žinutė parašyta: 2009-07-19 12:51:04 | Nuoroda

kas rasys ar galbut jau rase apeliacija del neteisingai paskaiciuoto Konkursinio Balo,praneskit prasau kokia forma reikia rasyt,kur nest,ir t.t..

As apeliaciju ne karto nerasiau,tai nezinau,ar tai tiesiog turi kaip koks prasymas atrodyti,ranka parasytas,ar blankai bus kazkokie?...

Žinutė parašyta: 2009-07-19 13:06:20 | Nuoroda
Markiziene rašė:
siestaa rašė:
Markiziene rašė:

Nesuprantu.... Prie veterinarijos mano kb vienoks,o prie kitu biomedicinos krypciu kolegijose visai kitokie... O juk kiek skaiciavausi,visur buvo tas pats....

 gi veterinajijoje ima uzsienio kalbos pazymi.

 Zinau,bet kur kitur rasiau tai metini ima matematikos arba chemijos.O mano chemijos didesnis ir dar A lygis,o jie paeme matematika,kurios balas mazesnis ir B lygis. Nirstu tiesiog.

 Metinis pazymis imamas ketvirto dalyko,butinai to,kurio nelaikei. Jeigu tu laikei chemija - imamas matematikos pazymis,jeigu laikytum matematika - imtu chemijos pazimi.  As taip suprantu..:) Tai jeigu tau paeme matematikos pazymi,jie viska teisingai padare,beje pas mane irgi mat.B lygio,ir visur kaip ir turi but paimta butent ji.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 13:35:30 | Nuoroda

Tai taip suprantu kad visi patenkinti savo KB?:) Kiek vakar skaičiau forumą tai pastebėjau,kad yra nemažai kam paskačiavo per mažus,tai nejau visi tylės?

Žinutė parašyta: 2009-07-19 14:31:29 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Tai i nec emaila parasykit ir pasiklauskit informacijos.. :) Nieks gi nesukramtys ir neprarys uz jus. 

 Parasiau as jiems,bet kol jie atsakys...tik rytoj ir nezinia kelinta valanda,o man reikia viska zinot kuo anksciau,nes turesiu viska sutvarkyt kuo greiciau rytoj,negalesiu ilgai laukti kol jie man laiskeli atsius..:D o gal yra tel. kur jiem galima butu paskambint? nes lamabpo.lt isvis jokiu kontaktu nenurodyta...

Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:03:50 | Nuoroda
giedreu rašė:

dave man du numerius vakar ,deja, niekas neatsiliepia na, ryt turetų .

8 5 2366251

8 5 2687176

 kaip gerai,cia LAMOS numeriai,ane?:)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 08:00:57 | Nuoroda
giedreu rašė:

Sutvarkė mano KB (:

 Kaip fainai:))) tai papaskok ka tu darei ir kur kambinai,ok? 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 09:49:42 | Nuoroda

nu va,vakar rasiau LAMAj, sian atrase VGTU ir paskambino LVA :DDD (krc suskambejau per visa LIetuva :D ) tai va del MAISTO SAUGOS reikalas toks,kad ministro isakymu nr1021 maisto sauga buvo priskirta medicinaj,ir nors musu taisyklese parasyta kad ims uzienio,is tikruju ima chemijos arba matematikos metini pazymi! Ju isakymas, sake teta,buvo patvirtinas anksciau,ir pas juos teisinga,o pas mus ne taip parasyta.. Tai kad pas mane tada viskas issiaiskino ir susitvarke;)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 09:52:22 | Nuoroda

i maisto sauga imamas kaip ir i visa kita biomedicina chemijos arba matematikos metinis pazymys,o ne uzsienio kaip pas mus taisyklese prasyta,paaiskino teta is LVA ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 12:26:23 | Nuoroda

o jei niekur neistosiu,tai bus parasyta? nes jei neistosiu automatiskai i kolegijas pretenduosiu

Žinutė parašyta: 2009-07-22 15:07:23 | Nuoroda
egzzzotika rašė:

eina sikt, istojau i mokama :(

 o kur istojai?

Žinutė parašyta: 2009-07-28 12:52:14 | Nuoroda

kosmetologija VF!!! :) rasiau 1-u nr ja..;) kas dar cia?

Žinutė parašyta: 2009-07-28 15:09:13 | Nuoroda

prisijungiam