Vartotojo Neili pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-07 18:07:15 | Nuoroda

Sveiki visi. :) ir aš žadu rinktis šią temą, nors mūsų dar neprašė patvirtinti, o žiūriu jau kiti net ir tikslų savo laiką žino. hm.. keista ;s bet ne čia esmė. informacija man kaip ir visiems reikalinga :} todėl jei yra gerų, nesavanaudiškų žmogelių, labai prašau pasidalinti turima informacija ar patarimais kaip reikėtų šnekėti šia tema, ar kuria nors iš potemių duotų pasiruošimui mokykloje. jei sulauksiu pagalbos, prižadu padėti ir pati :) dėkinga.

Žinutė parašyta: 2009-06-07 18:08:42 | Nuoroda

pamiršau svarbiausią ;s rašyti galite privačias žinutes arba

Žinutė parašyta: 2009-06-07 18:51:01 | Nuoroda

Aš taip pat esu pasirinkusi temą "knyga ir mes" tačiau neturiu pakankamai info, ir jaučiuosi labai neužtikrinta dėl artėjančios įskaitos. Taigi, jei atsirastų, galinčių padėti, tokių "neskupių", juk vis tiek, kalbėsite savo mokyklose, su savo mokytojais, tai galime kalbėti ir tą patį :)) parašykite man į pasidalinsime turima informacija ir pan.

būčiau labai dėkinga. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-09 19:17:01 | Nuoroda

rašiau dalykinį laišką, 311 žodžių, bet turbūt susimoviau gerokai.. paskutines dvi patraipas iš keturių ir pabaigą iš kart rašiau į gerąjį lapą ;D gramatika, tai tikrai nesunki, tik tas paskutinis sakinys skyrybos kelia abejonių ir sintaksė gal ;D

suvokimas.. hm.. tikrai slidus dalykas, nes klausimai gal ir aiškūs, bet tekste rast ats buvo sudėtinga. turbūt daug reikėjo išskaityti tarp eilučių ;//

Žinutė parašyta: 2009-06-09 19:20:27 | Nuoroda

o aš rašiau, ne metaforą, o epitetus ;o

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:27:48 | Nuoroda

4.nežinau tiksliai, apie kažkieno vaidmenį formuojant jaunuolio santykį su knyga

kaip šitą temą suprast? gal kas jau kalbėjo, žino?

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:35:36 | Nuoroda

gal kas jau šnekėjo tema knyga ir ems? gal kas gali norm parašyti 4 poteme!!!!! ;/

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:53:11 | Nuoroda

nu kas nors parašykit, tikslias potemes knyga ir mes, o ne kažkas kažkieno įtaka..... plyz.. KNYGA IR MES