Vartotojo siga1989 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-11 17:15:40 | Nuoroda

Nežinau, kaip tiksliai pavadint temą. Atsitiko taip, kad viena mano draugė buvo pasiėmusi kažkokį modulį, tačiau nelankė jo visus metus ir dabar tik sužinojo apie tai. Ar gali taip būt, kad jai bus neužskaityti mokslo metai? Auklėtoja sakė, kad gal gaus atestatą, o gal ir ne. Ką reiktų daryt, jeigu negautų? Gal kam teko susidurti su tokiu atveju?

Žinutė parašyta: 2009-06-11 18:03:22 | Nuoroda
Lenocka rašė:

Keista, kad nei mokytoja, nei aukletoja neatkreipe i tai demesio.. Taip pat gi yr klasiokai, drauges, nejaugi ten nezymi kas atejo, kas ne ir nepasako.. idomiai kazkaip =) Man atrodo galima bandyt susitart, gal koki prasyma parasyt, kad isbrauktu ta moduli, kaip per klaida irasyta ar panasiai.. Galu gale pati aukletoja turejo jai pasakyt, ar jai visiskai nusispjaut?...

 Tai esmė tame, kad pavaduotoja jos neįtraukė į sąrašus ir niekas nežinojo, kad jai tas modulis turi būt. O va auklėtoja dabar tvarko viską ir pamatė.

Žinutė parašyta: 2009-06-11 18:14:24 | Nuoroda
Lenocka rašė:
siga1989 rašė:
Lenocka rašė:

Keista, kad nei mokytoja, nei aukletoja neatkreipe i tai demesio.. Taip pat gi yr klasiokai, drauges, nejaugi ten nezymi kas atejo, kas ne ir nepasako.. idomiai kazkaip =) Man atrodo galima bandyt susitart, gal koki prasyma parasyt, kad isbrauktu ta moduli, kaip per klaida irasyta ar panasiai.. Galu gale pati aukletoja turejo jai pasakyt, ar jai visiskai nusispjaut?...

 Tai esmė tame, kad pavaduotoja jos neįtraukė į sąrašus ir niekas nežinojo, kad jai tas modulis turi būt. O va auklėtoja dabar tvarko viską ir pamatė.

 tai jeigu jos sarase nebuvo, tai is kur pamate, kad jai tas modulis turejo but?  Bet kokiu atveju reikia aiskintis mokykloje, nes cia vargu ar kazkuo padesim..

 Skaičiavo valandas tas kiek turi būt ir tada rado jos prašymą, kad galėtų lankyt tą modulį. Ai, nu pas mus tokia betvarkė šulėj ir visiem viskas dzin.

Žinutė parašyta: 2009-07-28 15:38:21 | Nuoroda

Pradinio ugdymo pedagogika

Žinutė parašyta: 2009-08-01 11:25:57 | Nuoroda

Aš irgi įstojau į pradinio ugdymo pedagogiką ;]

Žinutė parašyta: 2009-08-02 21:27:47 | Nuoroda

Aš irgi įstojau į socialinį darbą. Norintys susipažinti rašykit į mano skype eegle18

Žinutė parašyta: 2009-08-20 15:18:54 | Nuoroda

O iš kur žinot kurioj grupėj esat?