Vartotojo E pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 20:46:14 | Nuoroda

Pasitaiko ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 20:54:43 | Nuoroda

Šiemet grafikams pieštukas dar leidžiamas, kitąmet - nebe.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:06:11 | Nuoroda

Rezultatas priklauso nuo šalies lygio ir yra neprognozuojamas. Ne mokykla čia.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:10:22 | Nuoroda

Aš, bet į Panevėžį.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:45:55 | Nuoroda

Manau, kad nėra tokių, kuriems egzaminai patinka :D Nors tiesą sakant, man jie savaip įdomūs :D

Žinutė parašyta: 2011-06-08 20:26:46 | Nuoroda

Kolegijai ir universitetui reikia valstybinių, o profkei užtenka mokyklinio lietuvių.

Žinutė parašyta: 2011-06-08 21:32:47 | Nuoroda

O koks pereinams bals?

Žinutė parašyta: 2011-06-08 22:08:22 | Nuoroda

Ooo, yra šansų neišlaikyt :D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 12:20:02 | Nuoroda

Jeigu laikai egzaminą - kodėl gi ne. Bet man atrodo, kad galima pakliūt, tik į mokamą vietą.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:55:42 | Nuoroda
Mūza rašė:

Ei, nu... pripažinkit kad Lietuvos švietimo sistema turi daug trūkumų. Aš užėmiau prizine vietą dailės olimpiadoje ir jokių papildomų balų.... baigiau meno mokyklą - irgi nieko, esu respublikinių konkursų laureatė - niekasm tai nerūpi, ir dabar egzaminai man viską lemia, nevertina to ką pasiekei mokyklos laikais... Kelios valandos egzamine gali viską sugriaut... Ne ta tema ir viskas...

 Išvada - menas ne mokslas.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:11:25 | Nuoroda
Cristii rašė:
Egiuxz rašė:
Mūza rašė:

Ei, nu... pripažinkit kad Lietuvos švietimo sistema turi daug trūkumų. Aš užėmiau prizine vietą dailės olimpiadoje ir jokių papildomų balų.... baigiau meno mokyklą - irgi nieko, esu respublikinių konkursų laureatė - niekasm tai nerūpi, ir dabar egzaminai man viską lemia, nevertina to ką pasiekei mokyklos laikais... Kelios valandos egzamine gali viską sugriaut... Ne ta tema ir viskas...

 Išvada - menas ne mokslas.

 Čia absoliučiai, Lietuvoje žmogus nėra vertinamas. Svarbiausi tik politikai ir tie, kurie turi daugybę pinigų. Menas ar mokslas, vistiek kažkaip turėtų būti įvertinamas. Jus labai didžiuliai Lietuvos patriotai tikriausiai nebuvot patyrę nieko baisaus šitoj šaly, todėl Jums čia viskas gerai. Aš nieko blogo nesakau, kad Jūs Lietuvos patriotai, tai pagirtina ir iš tiesų gerbtina, bet reikia pripažinti, kad čia šaipomasi iš tokių, kurie gauna minimalias algas nors dirba viršvalandžius, kurie dirba paprastus darbus, kad išmaitint savo vaikus. . Jūs nepriimkit taip, kad viską kritikuoju, tiesiog tai mano nuomonė. 

 Sienos atviros į kitas 26 Europos šalis.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:12:39 | Nuoroda
Mūza rašė:
Egiuxz rašė:
Mūza rašė:

Ei, nu... pripažinkit kad Lietuvos švietimo sistema turi daug trūkumų. Aš užėmiau prizine vietą dailės olimpiadoje ir jokių papildomų balų.... baigiau meno mokyklą - irgi nieko, esu respublikinių konkursų laureatė - niekasm tai nerūpi, ir dabar egzaminai man viską lemia, nevertina to ką pasiekei mokyklos laikais... Kelios valandos egzamine gali viską sugriaut... Ne ta tema ir viskas...

 Išvada - menas ne mokslas.

 Nusišnekėjai :D :D :D tai kaip jį apibūdintum? Man tų papildomų balų iš dailės olimpiados ne į kokią teisę stojant reikia... Prieš kelis metus buvo kitaip... O apie 2006m, tai net už rajonines olimpiadas pridėdavo papildomų balų.

 Esmė tame, kad meninkai nedirba protiškai, o už protiškus laimėjimus balas yra pridedami.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:13:59 | Nuoroda
turek_beda rašė:

 Apskritai egzaminai yra pats idijotiskiausias dalykas koki esu mates. Parasai egzamina ir viskas. Niekas tau nepaaiskina kas dabar bus, kaip cia viskas vyks ir kada mazdaug rezultatu reikia laukti. Egzaminu centras tyli ir realiai apie rezultatu paskelbimo data gali speliot tik is gandu. Mokykloi 10 metu reikia mokytis visiskai beviltiskus dalykus, kuriu man gyvenime neprireiks. Tik atejus i 11 klase pradeda ruosti egzaminam, kurie gana daug itakos tures tavo likusiam gyvenimui. Mokyklose pilna mokytoju, kurie ne tik, kad nenori, bet ir negali dirbt tokio darbo. Sakoma, kad mokykla turi paruosti gyvenimui... Man mokykla parode, kokia nesamoninga svietimo sistema gyvuoja lietuvoi ir as tikiu, kad tokios nesamones vyksta visose valstybinese istaigose, pradedant seimu ir baigiant viesuoju tuoletu...

Jei 10 metų nesimokei - per 2 visko neišmoksi.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 16:50:20 | Nuoroda
Monstras rašė:

@Egiuxz: Aš tiksliukas, tikrai ne menininkas. Bet man atrodo tu esi kvailys. :)

 Nu ir ką man dabar daryt? Susidegint? Tiesiog nematau reikalo kaltinti švietimo sistemą vien dėl to, kad neprideda menininkui keleto balų prie stojamųjų. Tie visi dizainieriai ir įvairūs muzikantai tikrai nedirba tiek, kiek dirba kokie medikai ar matematikai, todėl ir papildomų balų nepridėjimas yra, mano galva, pateisinimas. O ir tas vienas kitas pėckelis valstybei duos tikrai mažiau, negu paprasčiausias mokytojas ar vaikų gydytojas. Ir po šito posto susidegint nežadu.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 17:34:49 | Nuoroda
Mūza rašė:
Egiuxz rašė:
Monstras rašė:

@Egiuxz: Aš tiksliukas, tikrai ne menininkas. Bet man atrodo tu esi kvailys. :)

 Nu ir ką man dabar daryt? Susidegint? Tiesiog nematau reikalo kaltinti švietimo sistemą vien dėl to, kad neprideda menininkui keleto balų prie stojamųjų. Tie visi dizainieriai ir įvairūs muzikantai tikrai nedirba tiek, kiek dirba kokie medikai ar matematikai, todėl ir papildomų balų nepridėjimas yra, mano galva, pateisinimas. O ir tas vienas kitas pėckelis valstybei duos tikrai mažiau, negu paprasčiausias mokytojas ar vaikų gydytojas. Ir po šito posto susidegint nežadu.

 Aš stoju į architektūrą, manai ten nereikia dirbt, mastyt? Kurybai nereikia proto?

Tikra kūryba ne iš proto ateina. O tu nori pasakyt, kad tau reikės išmokt daugiau už medikus?


Žinutė parašyta: 2011-06-09 18:04:10 | Nuoroda
Mūza rašė:
Ne man tai spresti daugiau ar maziau :) architektūros studentai su kuriais bendravau sake, jog studijuodama gyvenimo neturėsiu, reiks daug ir ištisai dirbti. Ir beto,  apsidairyk, viskas aplinkui susiję su menu, dizainu, - rūbai, baldai, namai, interjeras, įvairiausi daiktai... :) Aš tikrai nenuvertinu kitų profesijų, visos jos reikalingos, ir visas reikia gerbt vienodai. O su tavim, tokiu siaurai mąstančiu žmogum - nebediskutuosiu, neįdomu.

 Siaurai mąstantis dėl to, kad esu prieš papildomus balus menininkams? Ir man būtų įdomu sužinoti kokiose programose nereikia ištisai dirbti. Nu nebent kokioje vadyboje. Bet šiap ir aš nenuvertinu nieko, tiesiog visos studijos savo pobūdžiu yra skirtingos, vienos reikalauja proto, kitos kūrybos, bet kas liečia papildomus balus, tai tikrai pats nuo dūšios pridėčiau tiems, kurie mokosi ir supranta sunkias teorijas, moka pritaikyt praktikoj, daro sudėtingiausius bandymus ir išradinėja kažką naujo, o ne tiems, kurie tepasitelkia savo vaizduotę ir dar karts nuo karto paskaičiuoja kąžką.

Žinutė parašyta: 2011-06-13 13:25:33 | Nuoroda

O nebūtų paprasčiau sumest kinkus, o ne kilometrinius paveiksliukus dėt? Jeigu dedat, tai bent rezoliuciją sutvarkykit.

Žinutė parašyta: 2011-06-13 13:29:11 | Nuoroda
Suniuss rašė:
Egiuxz rašė:

O nebūtų paprasčiau sumest kinkus, o ne kilometrinius paveiksliukus dėt? Jeigu dedat, tai bent rezoliuciją sutvarkykit.

 Va tame esme kad linka postinu, o isimeta paveiksliukas..

 

Žinutė parašyta: 2011-06-13 13:29:45 | Nuoroda

Ale rimtai kažkokia nesąmonė.

Žinutė parašyta: 2011-06-13 13:49:01 | Nuoroda

O klaidų... :D