Vartotojo EnIGma;) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-15 14:07:39 | Nuoroda

As siom dienom skambinsiu savo anglu mokytojai, nes ji taiso darbus, tai gal ka doro pasakys:D kad pvz balas krito, nes bent jau pries savaite gera taip girdejau,jog ji minejo... sake, kad mazai, kas netoli maximumo tasku gavo

Žinutė parašyta: 2009-06-15 14:10:57 | Nuoroda

sutinku, kad sekme daug lemia, cia faktas... aisku, jei nk nemoki, tai kazin ar ta sekmes pades lb

Žinutė parašyta: 2009-06-15 14:13:36 | Nuoroda

na , gal jau kas girdet is vertinimo stovyklos , kaip parasem siemet?

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:27:30 | Nuoroda

Rasiau laiska NEC'ui ir atskirai D.Šukienei:

Laba diena,

Norėčiau išreikšti preteziją dėl šių metų istorijos valstybinio brandos egzamino. Mano manymu, jame buwo dviprasmiškų klausimų, kai kurie iš jų labai klaidinantys ir smulkmeniški. Mokykloje istorijos pamokų metu mes nagrinėdavome žymiai svarbesnius dalykus, nei pirmoji radio laidos transliacija Lietuvoje ar kada buvo skatinama pasaulietinio liaudies meno plėtra. Apmaudu, kad kai kurie klausimai net neįeina į mokyklos programą. Ir labai gaila, kad to, ką nuoširdžiai mokiausi visus šiuos metus, neprireikė. Nes egzamino dalis, kurioje reikėjo nagrinėti šaltinius buvo paremta mokinio gebėjimu interpretuoti. Norėčiau priminti, kad tai yra ne lietuvio kalbos egzaminas, o istorijos, kuriame turėtų būti tikrinamos konkrečios žinios, o ne gebėjimas atlikti teksto suvokimo užduotį. Mano istorinių žinių šiame istorijos egzamine beveik neprireikė. Štai kodėl, dabar egzaminą geriau išlaikys tie, kurie galbūt nieko nesimokė, tačiau jiems pasiseke pasamprotauti. Manau, kad tai yra nesąžininga tų moksleivių atžvilgiu, kurie visus šiuos metus sunkiai dirbo, tačiau jų turimų žinių neprireikė. Man taip pat nutiko. Esu labai nusivylusi šiuo egzaminu, tiesą sakant nagrinėjant šaltinius pasijautau kaip lietuvų kalbos, teksto suvokimo egzamine. Manyčiau, kad vertinant turėtų būti į tai atsižvelgta

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:45:28 | Nuoroda

palauk palauk, as tik pasakiau savo nuomone ir turiu teise ta daryti visai kaip ir tu..nieks taves nevercia mastyti taip kaip as, taciau deja, zmoniu, kurie mano taip pat yra taip pat daug. ir idomu, kodel net mokytojai kurie jau belekiek metu ruosia abiturientus IRGI YRA PANASIOS NUOMONES. ne mano vienos cia ismislas

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:54:45 | Nuoroda

Kvailiu niekad netruko ir jie visuomet turejo iproti vienytis. Kaip ir seimo sturmui pritarusiu ir jame dalyvavusiu buvo daug, buvo ir autoritetingu zmoniu ju tarpe, bet fakto kad jie sumauti kvailiai gyvenantys baudziavos laikais ir nesuvokiantys, jog valdzia ir valstybe tarnauja jiems ir yra ju paciu renkama, tai nekeicia. Taip ir su egzu yra. Kad jusu verksniukai daug ir kad yra dar mokytoju kurie jus guodzia glostydami jusu savimile, nedaro jusu teisiais.

tai kas ten zino, gal pats kvailys esi, lb ziuriu geros nuomones apie save

Žinutė parašyta: 2009-06-16 00:04:13 | Nuoroda

tai wat butent

Žinutė parašyta: 2009-06-16 00:10:13 | Nuoroda

bet  ziuriu kiekvieno mokytojai vis skirtingai sako...matyt, viska jau tiksliai suzinosim,tik kai bus oficialiai rezultatai paskelbti..

Žinutė parašyta: 2009-06-16 00:22:08 | Nuoroda

as rasiau apie kaukes ir irodinejau, kad nedora, pateikiau Stalino ir J.Biliuno " Brisiaus galo"pavyzdzius... 

Žinutė parašyta: 2009-06-16 10:44:26 | Nuoroda

Nu as ir:DD bedele, kad jau paskuteje pastraipoje nebeturejau argumento, nesugalvojau.. tai daugiau savo patirtim remiausi..

Žinutė parašyta: 2009-06-16 11:37:31 | Nuoroda

na va..tik ka kalbejau su savo anglu mokytoja, kuri taise darbus.. sake, jau taisymas baigtas, labai mazai kas gavo maximuma.. didziausias surinku tasku skaicius - 99 . sake, kad daug bus ir neislaikiusiu, nes pakankamai daug darbu iki 30tasku... siaip pagrinde surinkutu tasku vidurkis nuo 40 iki 60, o kas surinko apie 70 ar 80 irgi nedaug..  dabar belieka laukti , kol viska paskaiciuos procentais

Žinutė parašyta: 2009-06-16 14:33:11 | Nuoroda

na ,mano mokytoja sake, kad pereinamumas turetu buti 34-36 taskai o del to, kad mazai maximuma kas gavo, tai man atrodo cia respublikos mastu, o kur ji butent taise , tai tik vienas gavo 99 taskus.. ir respublikos mastu neitin tokiu yra..sake, kad kaunieciai gerai parase

Žinutė parašyta: 2009-06-16 14:49:36 | Nuoroda


Lenocka


ir dar kiekvienoje pastraipos pabaigoje pridurdavau, taigi tai tikrai nera dorybe, ar kazkaip panasiai rasiau =D baisu ir sulaukt rezultatu...

va va.. baisu..nas tai pvz dar ir fakto klaida padariau baisu net pagalvot, kai reikes ta sms siusti, nes lietuviu sunkiausia nuspet,kiek gali gaut   as tai kiekvienos pastraipos gale vis pabrezdavau, kad nedora, remiausi vis , kad kenkia kitiem zmomen dengimasis kauke , siaip,manau, busiu tikrai nukrypus nuo temos paskutinej pastaraipoj, nes nebeturejau svaraus argumento

Žinutė parašyta: 2009-06-16 18:35:07 | Nuoroda

o tai is kur tada ta  vertinimo instrukcija atsirado? nes atrodo, tai kaip oficiali..

Žinutė parašyta: 2009-06-16 19:30:44 | Nuoroda

as ir rasiau kodel

Žinutė parašyta: 2009-06-16 19:49:29 | Nuoroda

nu taip..jau savo darba mes atlikom

Žinutė parašyta: 2009-06-16 20:08:30 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
jurgi4ka rašė:

oi negerai, negerai:D

 Gerai. Net labai gerai. Gauni issimiegot, gali eit gult velai. Ir praktiskai nesijaucia jog lankai mokykla. Visiems 11-12tokams siulyciau susikoncentruti labiau i tuos dalykus kurie jums svarbus stojant ir nesvaistyt laiko pasalinems pamokoms.

 sutinku pilnai..as pzv irgi 11 klasej lankiau tik tu dalyku pamokas , kuriu egzus ruosiaus laikyti.. tai istorija, anglu ir lietuviu..  12klases antra pusmeti ir  kitus siek tiek palankiau, bet tik tam, kad atestate nebutu is b lygio blogesniu pazymiu, nei A

Žinutė parašyta: 2009-06-16 20:12:05 | Nuoroda

as tai jau beveik nk nebepamenu ka rasiau tame teksto suvokime... tik pamenu, kad paskutini rasiau, jog straipsnis

Žinutė parašyta: 2009-06-16 20:42:32 | Nuoroda
skiper rašė:

rmt, o tai kuris teisingas - ese ar straipsnis? ar abu uzskaitys?...as ese parasiau ...

 ese tai tikrai gerai..  manau ir straipsnis gerai , na tikiuosi, bent jau mokytoja taip sake

Žinutė parašyta: 2009-06-16 20:46:17 | Nuoroda
jurgi4ka rašė:

na as irgi panasiai, apie 90:)

 kaip jum gerai, mano tik 60