Vartotojo EnIGma;) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-19 11:59:37 | Nuoroda

tai as irgi pirma dariau rasyma, nes mokytoja patare, bet gan ilgai ji rasiau , todel nespejau kitu uzduociu..nu bet ka padarysi, pati kalta, nereikejo krapsytis

Žinutė parašyta: 2009-06-19 13:37:44 | Nuoroda

gramatika tai pigiau grypo..tik su word buildingu susimoviau, nes 5 tiksliai nezinojau, tada kai liko pora min ant greicio juos surasiau, net teksto neskaicius dar karta , na ka..ir nepataikiau ju

Žinutė parašyta: 2009-06-19 14:47:39 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Matematika tik sąlyginai anksčiau - kitą penktadienį. Daugiau viskas mėnesio gale (istorija, anglų ir lietuvių k.) - kai duos bangą streso, nespėsiu žinutės perskaityt, kai kojas užversiu :D

uj gerai pasakei, man lygiai tas pats, matyt, bus

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:12:22 | Nuoroda

as tai sianakt sapnavau kosmara. Kad is lietuviu gavau 18%

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:14:33 | Nuoroda
Lenocka rašė:
WizZz rašė:

jaučiu kai syktels man darbe rezultatą....tai o vaikyti bus... :D krc..paskaičiau ats, visų pirma nemenu beveik visko, kaip atsakiau pati :D  beeeeeet!  1 tašką tiiikrai turiu :D už straipsnį!

 As irgi atsimenu lygiai tiek pat, na, gal kiek daugiau =D Pirma klausima panaisai atskiau ir straipsnis =D 2 taskai =D viskas isgaravo ka rasiau.... Gal ir gerai, maziau nervu =D

 as ir nepamenu ka rasiau, bet turiu po taska uz pirma klausima  ir uz paskutini straipsni o kadangi jie dvigubinasi tai jau 4 taskai o visa kita ka rasiau, tai kazkaip nepamenu

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:16:57 | Nuoroda
WizZz rašė:

aš tai būčiau laiminga tiek gavus :D mano draugė sapnavo kad mes abi po 80% invaldėm (man tai neįmanoma) :D

 na va ma kaip skirtingai sapnuojam... Paziuresim,kaip bus. siaip sakiau, kad noriu bent 50% pasiekt, nes siaip lietuviu nera mano stiprioji puse.. nors turiu 8, bet teksto suvokimai man visad budavo peilis

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:27:12 | Nuoroda
Katriu rašė:

geras, aš neseniai čia sapnavau, kad iš lietuvių 19 proc gavau. tai paskui dar pusę dienos su pakirstom kojom vaikščiojau. jaučiuosi nenormali. geriau jau lįstų lauk iš galvos man tie egzai.

 bet zinai sakoma, jei taip sapnuoji ,tai bus atvirksciai, tai ziurek gal normaliai bus

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:30:43 | Nuoroda
Lenocka rašė:
WizZz rašė:

krc..... šūdukų malūnas čia bus...:D lietuvių sužeis, o istorijos užmuš  (čia kai laivų karuose ) :D

  apie istorija girdejau, kad dauguma nepatenkinti.. Bet kazkieno mokytoja atseit sake, akd padetis tokia, kaip 2007 metais, kad dauguma buvo nepatenkinti, bet gavosi taip, kad uz 75 taskus po 90 proc gaudavo.. tai prognozuoja ir siemet taip =) Na, manes tai neliecia.. Turiu savo galvos skausma.. =D

 o as apie istorija girdejau toki dalyka, na man cia drauge pasakojo, kad jos mokytoja skambino i NEC pasiskusti del istorijos egzo ir paminejo dar klausima, atrodo tas, apie oro linijas , kad jis neturi atsakymo.. tai jie pasake, kad sumastysim , kuris teisingas, tada ir tikrinsim pagal tai.nzn kiek cia tiesos

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:44:18 | Nuoroda

aiku, kad nepades.. rupi ten jiem.. negi toks kaip NEC pripazins savo klaidas? abejoju..viskas bus uzdangstyta ir padaryta taip, kaip reikia jiem.Et, nors ka mes cia apie istorija, cia juk ietuviu forumas :DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:48:46 | Nuoroda

Na, nieko naujo daugiau negirdet is mokytoju, kurie dalyvauja darbu taisyme?

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:52:13 | Nuoroda

Sorry, kad su tiek klaidu rasau, vis praleidziu koki klavisa ir net nepastebiu

Žinutė parašyta: 2009-06-19 19:00:41 | Nuoroda

mano drauge taip rasydama viena karta nuo zodzio piesti nukrypo iki kitokio netycia, mat nenuspaude i raideles :DDD tai buwo begalo juokinga:D  okey, as varau biski skandinti stresa aluje gero vakaro visiems

Žinutė parašyta: 2009-06-19 19:03:49 | Nuoroda

oj ne i raideles nenuspaude o E  :D

Žinutė parašyta: 2009-06-19 22:39:19 | Nuoroda

as anglu visada geriausiai is visu dalyku mokejau ir gerai lb sekes.. o per egza suklupau, maxximum uz viska gausiu 80 tasku, bet tiek tikrai neus, nes nespejus 1skaityma visiskai speliojau , tai jei gausiu 70% bus nuostabu tiesiog, bet manau gausiu virs 50%, nuvilsiu mokytoja , kuri tikrai tikejos daugiau , ir save.bet ka padarysi. juk kazkas turi laimet, o kazkas pralaimet.konkurencija  toks dalykas. tik gaila lb, kad klausimas ir skaitymas pas mane geri, tikrinaus, lb minimaliai klaidu, ir rasiniai manau bus normaliai. tik su skaitymu nekas, bet tik del laiko stokos, nes  nespejau ju kokybiskai atlikti, viska man jie sugadins.bet jau nieko nepakeisi

Žinutė parašyta: 2009-06-19 22:41:43 | Nuoroda

pastebejau, kad istorijos forumas tyliausias:D

Žinutė parašyta: 2009-06-19 22:43:46 | Nuoroda

aga, tikrai nelb i tema, bet koks skirtumas, reikia biski atsipalaiduoti nuo to galvojimo apie rezus nes man tirkai tuoj stogas nuziuos

Žinutė parašyta: 2009-06-20 10:21:14 | Nuoroda
Vecks11 rašė:

pz ;D randa zmones del ko nerwuotis ;]]]  pasaulis nesugrius jej ir neishlajkys kas to egzo..

 patikek, kaip gali sugriuti, nes yra zmoniu, kurie turi svajoniu...

Žinutė parašyta: 2009-06-20 10:25:10 | Nuoroda

liudna, taciau manau, kad NEC i ja neatsizvelgs :(

Žinutė parašyta: 2009-06-20 19:39:24 | Nuoroda

na va.. 18 turetu pats tas kaip tokiam nelogiskam egzui

Žinutė parašyta: 2009-06-20 19:39:32 | Nuoroda

na va.. 18 turetu pats tas kaip tokiam nelogiskam egzui