Vartotojo Queen pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-16 15:00:25 | Nuoroda

gal galit kas parasyti 4dalies 9 klausima? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-08 18:12:03 | Nuoroda

As irgi kai pamaciau siu metu medicinos KB linksma tikrai nepasidare  Baisu kad jis kyla metai is metu, pati i medicina nesiruosiu stot ,labiau mane traukia odontologijos studijos, o ten KB dar aukstesnis, tai ir egzaminu prisibijau

Žinutė parašyta: 2010-08-09 11:14:01 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
Queen rašė:

As irgi kai pamaciau siu metu medicinos KB linksma tikrai nepasidare  Baisu kad jis kyla metai is metu, pati i medicina nesiruosiu stot ,labiau mane traukia odontologijos studijos, o ten KB dar aukstesnis, tai ir egzaminu prisibijau

 as irgi i odontologija noriu :)) pasistenk egzus prasciau islaikyt ok? :D

 taip taip- ateinanciais metais visai nesimokysiu, kad tik kiti geriau islaikytu :DDDDD

Žinutė parašyta: 2010-08-14 18:01:53 | Nuoroda

Visiskai sutinku, dekui tikiuosi ji mus aplankys

Žinutė parašyta: 2010-08-14 18:02:38 | Nuoroda

Sekme

Žinutė parašyta: 2010-08-14 18:05:29 | Nuoroda

Sveiki, kaip Jums sis VBE? Ar ruosiates laikyti?

Žinutė parašyta: 2010-08-24 11:53:03 | Nuoroda
NONcom rašė:
svous rašė:
Orchideja rašė:

As tai jau galvoju apie egzus.. baisu isties :)

 Įskaitos, bent jau man, baisiau šiek tiek.

 Įskaitos bus kaip du pirštus apmyžt :D išvis nėr dėl ko jaudintis. Iškart patariu - jei stojat su istorija - mokykitės daug ir rimtai. Jei su biologija, chemija - daug ir rimtai. Jei su fizika - gerkit alaus ir nieko neprarasit :D įstosit visur ir vos ne vos egzus išlaikę :D

 ot koks patarimas, gaila kad ne su fizika stosiu, tai kaip sakei teks mokytis daug ir rimtai :)

Žinutė parašyta: 2010-09-04 18:47:42 | Nuoroda

As tai dar neapsisprendziu tarp medicinos ar odontologijos, ir seip manau dar anksti kazka prognozuoti juk svarbiausi bus egzaminu rezultatai, tai dabar tik mokytis bereikia :)

Žinutė parašyta: 2010-09-25 17:57:18 | Nuoroda

Is Mader abieju daliu :) BET mes dar ir is Biologija Tau, tai isviso is  4 knygu :)

Žinutė parašyta: 2010-12-17 15:00:22 | Nuoroda
Kotryna123 rašė:

pasiseke tiems ,kurie turi pinigu ;DDD as imti paskola tai siek tiek bijau,bet ka padarysi :) teks rizikuoti :D

 O tai kaip ten su paskolom?  as irgi ja imciau taciau man atrodo kad daugiausia galima 50tukst, tai medicinai juk neuzteks....

Žinutė parašyta: 2010-12-23 17:33:11 | Nuoroda
Matinik rašė:

-Sveiki, esu pirmakurse KMU MF studente. Matau jaudinates del mokejimo uz moksla, pasirodo uiversitete yra tokia situacija, jeigu istojai i vnf ir tavo pazymiai visi kiek tik gauni yra 9-10, tai tau pinigus sumoketus uz moksla atiduos :)

 

Idomiai cia, pirma karta girdziu... ir kada gi atiduos? po studju baigimo? ;)

 

Žinutė parašyta: 2011-01-21 17:30:10 | Nuoroda

As dalyvavau, man siu metu uzduotys buvo labai idomios, taigi smagu buvo. ;DD o kaip kitiems?

Žinutė parašyta: 2011-01-21 21:11:22 | Nuoroda

apie 80, nu rezultatas manes netenkina ;DDD o tu?

Žinutė parašyta: 2011-01-21 21:27:17 | Nuoroda

i kokio rajono?

Žinutė parašyta: 2011-02-23 19:59:58 | Nuoroda
Baršk rašė:

Mm! Ačiū! Bet kartu su tiek daug naudingos informacijos atsirado naujas klausimas. Kaip suprantama ta "profesinė patirtis"? Rašoma:
"4. Papildomi kriterijai yra šie:
      ......
      4.4. profesinė patirtis

Kiek as zinau, tai profesine patirtis tai kiek tu esi dirbes medicinos srity, ar panasaus. Pvz mano drauge profesineje mokykloje mokesi slaugos specialybe, ir jie atlikinejo praktika, ja priime i ligonine ir ji vakarais dirbdavo registraturoje, pabaigus profesine sugalvojo studijuoti veterinarija, tai jai stojant (ji gavo  "popieriuka" is tos ligonines) pridejo jei neklystu 3 balus, bet tai buvo pries 2 metus, kiek dabar prideda nezinau ;)

Žinutė parašyta: 2011-04-06 19:36:20 | Nuoroda

Pas mus irgi veda i blogaja puse,jeigu 2 mazesnis, ir sako kad tokios naujos taisykles

Žinutė parašyta: 2011-05-30 20:30:37 | Nuoroda
lietum rašė:
negalima rašė:

as maniau, kad jei reikalauja probleminio klausimu,tik tada klausimu formuoti,o problema teiginiu, bent jau is musu  mokytoja taip reikalavo

 O mus prigasdino, kad formuluotume bet kokiu atveju tik klausimu... :)

 Mums sakė kad gali būti ir teiginys,bet mokytoja visad kartodavo geriau formuluot klausimu, ir taip nepasimesit,ir asmeniškai man klausimu yra daug lengviau

Žinutė parašyta: 2011-05-30 22:09:11 | Nuoroda
eveli rašė:

Sveiki. Bandysiu stoti į mediciną. Neapsisprendžiu kurį egzaminą laikyti: matematikos ar chemijos, o gal abu? Manau medicinoje labiau reikalinga chemija, ar ne? Gal patartumėt?

 Patariu laikyt abu.

Žinutė parašyta: 2011-06-02 16:55:45 | Nuoroda
Grace rašė:

turiu jus nuvilti, bet sake, kad biologijos egzaminas siemet labai sunkus bus. Turetu buti daug klausimu 3-4 t A lygiui

 Ir kas gi jau taip sakė>?

Žinutė parašyta: 2011-06-05 21:34:50 | Nuoroda
Ighnaz rašė:

Ko tikites, ko nenorit siu metu egze? :)

 

 Tikiuosi bandymo su reflekso lanku,kvėpavimo,gal kraujotakos,žinoma,iš augalų gal dar ką nors ;) o nenoriu tai brėžti brėžinių,rakto daryti ko labai tikiuosi ir nebus,ir va dar nenoriu užduočių su matematiniais skaičiavimais