Vartotojo Queen pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-05 23:36:40 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Queen rašė:
Ighnaz rašė:

Ko tikites, ko nenorit siu metu egze? :)

 

 Tikiuosi bandymo su reflekso lanku,kvėpavimo,gal kraujotakos,žinoma,iš augalų gal dar ką nors ;) o nenoriu tai brėžti brėžinių,rakto daryti ko labai tikiuosi ir nebus,ir va dar nenoriu užduočių su matematiniais skaičiavimais

 O as kaiptik tikiuos kuo daugiau matematiniu sprendimu, brezinuku etc :)

Atskiria tokie dalykai mastancius nuo kalanciu.

 Kadangi aš išvis negalvoju ir nemąstau,tai ir skaičiuot nesuskaičiuosiu. O braižyt nenoriu dėl to kad bijau ten susimaut,ypač jei diagramos reikia dvigumas brėžti

Žinutė parašyta: 2011-06-05 23:40:00 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:

 Pagaliau normalios genetikos ir šalinimo :) viduląstelinio kvėpavimo

 Et va genetiką tikrai galėtų normalią įdėt,dar va kokią genų inžineriją O šalinimo norėčiau ir tikiu kad jis bus.Kaip mūsų mokytoja sako: "Šalinimas visada būna,jei ne struktūrinėse,tai teste būtinai paklausia".

Žinutė parašyta: 2011-06-06 22:00:06 | Nuoroda

Hay, gal kas žinot ar yra internete kur 2010 pakartotinės atsakymai? niekur nerandu

Žinutė parašyta: 2011-06-07 15:52:16 | Nuoroda
Gourmandises rašė:

 peržvelkit egzamino matricą. būti gali tas pats reflekso lankas, tik užduotis suformuluota kitaip... nežinau išvis ko tikėtis, bet numanau, kad egzaminas bus tikrai sunkus 

 Tu kalbi apie tą užduotį su liniuote? abejoju ar ją galima kaip nors kitaip perverst,čia juk bandymas kurį reikia mokėti,ir jo šiais metais turbūt nebus.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:11:51 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:

 Nors pati esu vilnietė, bet renkuosi LSMU, o ne VU :D

 Aš irgi lygiai taip pat ;DD,tai vat jei įstosim teks jau susipažint ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 20:46:50 | Nuoroda

Nium tai kokio tikites praktikos darbo?

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:16:31 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:

manau gali but toks netiketas kaip pozymio pasireiskimo daznis :) arba apie modifikacinio kintamumo as kreives, kuris yra vienas sunkesniu. nes klausimu idiotisku buna

 Dėl požymio pasireiškimo tai gali būt,mokytoja sakė dar niekada nebuvo,tai didelė tikimybė,o dėl kreiviu ne,ne,tik ne šitas,aš asmeniškai noriu plazmolizės

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:16:26 | Nuoroda
Grace rašė:

kas i odontologija stos? 

 Aš bandysiu,bet sunku kažką prognozuoti,gal su rezultatais net į slaugą nepriims.. ;D

 

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:25:16 | Nuoroda
Grace rašė:

As tai visu pirma vaziuosiu i Vokietija studijuot, jei patempsiu pasiliksiu, jei ne grisiu i Lietuva, bet kadangi noriu tik odontologija (ir VU labiau) tai rezultatai turi ypac geri :)

 Kaip čia pasakius "ypač",kad įstot į VU Odontologiją egzaminus turi išlaikyt po 98 %.tai tikrai yra LABAI aukšti balai Aš nors esu vilnietė bet rašysiu pirmu numeriu Kauną,nenoriu aš Vu studijuot-nepatinka man šis universitetas,o dar Odontologiją tuo labiau,nes suformuota tik viena grupė,konkurencija didele ir t,t.

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:34:37 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:
Queen rašė:
Grace rašė:

As tai visu pirma vaziuosiu i Vokietija studijuot, jei patempsiu pasiliksiu, jei ne grisiu i Lietuva, bet kadangi noriu tik odontologija (ir VU labiau) tai rezultatai turi ypac geri :)

 Kaip čia pasakius "ypač",kad įstot į VU Odontologiją egzaminus turi išlaikyt po 98 %.tai tikrai yra LABAI aukšti balai Aš nors esu vilnietė bet rašysiu pirmu numeriu Kauną,nenoriu aš Vu studijuot-nepatinka man šis universitetas,o dar Odontologiją tuo labiau,nes suformuota tik viena grupė,konkurencija didele ir t,t.

 Aš lygiai taip pat mąstydama apie gimtąjį Vilnių įpyliau Kauną :) dar labai atitrūkimo nuo tėvų ir "sėdimo ant savo užpakalio" idėja žaidžia :)

 O tu irgi į odontologiją?:)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:35:32 | Nuoroda

Oi nepamačiau tavo ankstesnės žinutės ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-08 21:52:54 | Nuoroda

Nu ką sėkmės visiems ryt!

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:41:09 | Nuoroda

Su plazmolize ten pirmas klausimas skaiciau cia rašėt kad negalima membranos buvo rašyt,bet pavyzdziui mano mokytoja sake kad turėtų uzžskaityt.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:42:45 | Nuoroda
derekas15 rašė:

Ką norite tą sakykite, bet šiemet užduotys, mano manymu, buvo daug sunkesnės negu ankstesniais metais.

 Dėl sunkumo nežinau nors tas genų sukibimas tai jo...o dar kiek žioplų klaidų padariau,vietoj žiotelių chloroplastus parašiau ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:45:41 | Nuoroda

Nu tai kiek taškų praradot?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:35:24 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:

 beliko sulaukt chemijos ir tada bus panelė vasara :D 

 saunuole kad praradai tik 8 taskus,as tai kazkur 11 ar 12..nu nezinau susimoviau truputi teste ;D man pati sunkiausia užduotis is testo buvo 1,ta kur visiems pati lengviausia,pagalvojau kad ta juostele jau buvo jodo  pripildyta.. Et noriu as vasaros,bet vat dar ta chemija,ir vėl savaitė su knygom

Žinutė parašyta: 2011-06-09 19:21:05 | Nuoroda

Koks testo 20 atsakymas? pati parasiau B,bet nesuprantu kodėl turi būti C (juk 4 rodyklė tai nitrifikaciją vaizduoja,o nitrifikacija tai nėra skaidymas...

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:38:53 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:

 Paspaudi ant registracijos prašymų ir dar neprisijungus mėlynu šriftu apatinė eilutė "studijų programų pasirenkamumo ataskaita" ;] bp.lamabpo.lt/bp2011/lama_is.main

 Galit dar kartą paaiskint kur rasti tuos skaičius visur ten isieskojau ir nerandu,nėra ten tokios eilutės,,,

Žinutė parašyta: 2011-06-10 20:28:24 | Nuoroda

Klausykit gal kas žinot koks praeitais metais buvo žemiausias balas kad praeit į odontologiją mokamą?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:30:41 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Queen rašė:

Klausykit gal kas žinot koks praeitais metais buvo žemiausias balas kad praeit į odontologiją mokamą?

 Nors forume kazkas kazkada rase kad su 18+ neistojo i mokama, klausiau per studiju muge sake buvo mazas (15 ar 16 panasiai, neprisimenu tiksliai, bet labai mazas)

 Rimtai? nu tikėkimės žinoma visas pastangas dedu kad istočiau į nemokama,bet jei nepavyks tai tada teks į mokamą 2 numeriu rašyt.Tik va man įdomu pasidarė,nes praeitais metai čia viena panelė labai džiaugėsi kad su 19.02 vos į mokamą įstojo,tai pagalvojau nejau vistiek reikia taip gerai išlaikyt...