Vartotojo Queen pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-17 11:38:50 | Nuoroda

Ar galit man kas nors pasakyti,surašiau visas 12 specialybių pirmu numeriu rašiau odotologija VF,antru odontologija VNF,tada medicina VF ir Medicina VNF,o toliau visas kitas nemokamas specialybes kaip visuomenės sveikata ir t.t.tai dabar galvoju ar man bus pateikti du pasiūlymai (vienas į mokamą,o kitas į nemokamą vietą)ar tik vienas pagal pirmumą kaip parašiau?

Žinutė parašyta: 2011-06-17 20:07:46 | Nuoroda

o jeigu būna du kandidatai su visiskai vienodais balais,ir paskutinius numeriu kaip jie išsirinks kurį priimti?,juk viskas dabar kompiuteriu,visų informacija pateikta vienoda.

Žinutė parašyta: 2011-06-17 20:48:12 | Nuoroda

manau kad didele,juk stoja i viena specialybę ne du žmonės o keli šimtai(šiuo atveju kalbu apie medicinines kryptis) ir su aukstais balais t.y virs 19.manau kad vienodu gali pasitaikyt..

Žinutė parašyta: 2011-06-17 21:39:36 | Nuoroda

apie kokias specialybes galvojat LMTA?

Žinutė parašyta: 2011-06-18 15:36:26 | Nuoroda
NachNachas rašė:

Kodel man atrodo, kad su biologijos 90+, chemijos 80+ ir lietuviu net neisivaizduoju kiek, neistosiu? :D

 Nes kaip ir dauguma net neįsivaizduoji kiek gausi LT,greičiau tie rezultatai ir bus aišku yra vilčių į nemokamą ar ne

Žinutė parašyta: 2011-06-19 15:18:10 | Nuoroda

Nesuprantu kam čia reikia taip pūstis,atsiranda žmonių kuriems tikrai nepasiseka per valstybinius egzaminus,nu ir ką jie turi atsisakyti savo svajonės? 12 metų stengėsi kad įstotų ir vat dabar nestos nors tiki savimi ir žino kad universitete bus gerai.Reikia suprasti kad universitetas tai ne VBE ir nemokykla.Labai nenorėčiau mokytis su žmonėmis kurie amžinai konkuruos,žemins tave vien dėl to kad blogai išlaikei VBE..

Žinutė parašyta: 2011-06-19 15:40:30 | Nuoroda

Juste, čia toks keistas klausimas,bet visdėlto noriu paklausti,ar LSMU yra kokios muzikinės veiklos? ;D  kalbu apie solinius dainavimus,ar chorą. tikiu kad ten įstoja ir muzikuojančių žmonių

Žinutė parašyta: 2011-06-19 15:48:36 | Nuoroda
Justėėė rašė:
Light Arus rašė:

(klausimas JUstei)

Jeigu nesusidaro rusų kalbos grupė , tai  kur juos permeta? Beje kiek reikia žmonių grupei sudaryti?

 Šiaip grupėje yra apie 11-13 zmoniu, bet del rusu as tiksliai nezinau, nes vokieciu kaip ir minejau yra atskira grupe, o rusakalbiu pas mus yra nemazai tikrai, tai manau kad jiems yra padarytas atskiras laikas rusu kalbos karta per savaite ir ten susirenka visi besimokantys rusu is visu srautu ir visu grupiu. :)

 kiek laiko yra mokomasi užsienio kalbos?

Žinutė parašyta: 2011-06-19 19:46:41 | Nuoroda
Light Arus rašė:

Atsibodot su savo nesamonėm. Geriau ką nors įdomiau pašnekam :P

 Sutinku užtenka pykčių Juste jei jau apie gyvenimą prakalbot,o kaip su odontologais? panašiai kaip ir medikai bendrauja? 

Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:45:37 | Nuoroda
x-az2010 rašė:

Taip! Butent apie barakus, labaratorijas ir pan papasakokit, kokie destytojai (krienai ar jauni), kokios galimybes ding i uzsieni pagal mainu programas ir pan. ;]]]

 Barakų sąlygos ir mane domina,kokios kainos ? ir beje nuo kada universitete prasideda vasaros atostogos?,,,

Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:55:37 | Nuoroda

Buvau aš šiandien pas mokytoja,tai sakė kad ten ilgai vertintojai pešėsi kokia atranka -kryptinga ar išskiriančioji,bet kadangi niekas neatneše įrodymų kad ten gali būti išskiriančioji tai nusprendė vertinti tik kryptingąją.

Dėl plazmolizės tai galima buvo rašyti vos ne visas ląstelės organėles,išskyrus plazminę membraną,taigi nusivyliau nes negauvau taško,o dėl sąlygų tai turėjo būti nepažeista ,vandens vienodai ir t.t. Šiaip kadangi labai skubėjau tai pilnai tos instrukcijos neperžvelgiau,bet esmė ta kad labai jau daug ten galimų variantų,tai manau jei protingai rašėt ir į temą tai turėtų užskaityti.

Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:16:13 | Nuoroda
Light Arus rašė:

evoliucijos ką nors pameni? Ir kaip ten su tom palaipom, kodėl M ilgesnės už N? Kažint tinka toks ats:

M palaipos augalas yra išsivystęs, o N augalas - besivystantis. Kadangi augalas auga kartu su palaipa,todėl N augalo palaipa trumpesnė.

 Man rodos tavo atsakymą turėtų užskaityt,nes mokytoja sakė kad tinka,nors aš tai kitaip rašiau apie motininį augalą,per nelyg evoliucijos nežiurėjau,sakau žiauriai skubėjau tik vėliau išėjus pagalvojau kad reikėjo nufotkint,nes sakė kad taisyt jau pabaigė.sąlygos tai požymių įvairovė,konkurencija,didelė populiacia.ten kur evoliucijos 4 kodėl skiriasi tai reikėjo rašyti skirtingos sąlygos/skirtingas maistas/geografinė izoliacija.

Dėl ląstelės gyvos tai tikrai nebuvo tokio paminėto instrukcijoje,ir tiesą pasakis ta instrukcija labai labai papildyta,nes sakė vertintojai pykosi ir vis pildė ir pildė.pavyzdžiui ten kur virškinimas tai kur 4 taškai,jeigu parašėt kad tulžis skaido riebalus 0 taškų,bet jei parašėt kad tulžis emulguoja  riebalus iki mažesnių dalelių,tai jau 1 taškas.

Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:43:52 | Nuoroda
dovi rašė:

O ten kur buvo didžiojo kraujo apytakos rato funkcijas dvi nurodyt tai jei aš parašiau, kad išnešioja maisto medžiagas, deguonį ir paima medžiagų apykaitos produktus tai čia vieną funkciją?  

 Ne čia jau 2 ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 18:55:00 | Nuoroda

Vat mama grįžo iš darbo,ji mokytoja,tai jos draugė biologė taisė darbus ir sakė kad maximumo šiais metais niekas nesurinko,daugiausia buvo 96 ar 97 taškai ,kad išlaikyti egzaminą reikėjo surinkti 17 taškų.Šias metais darbai parašyti prasčiau nei praeitais,tai yra gerai tiems kurie parašė labai gerai,nes sumažėjo kartelė ir padidėjo galimybė gauti 100.

Žinutė parašyta: 2011-06-20 19:37:55 | Nuoroda
Pride rašė:
****** rašė:

Spėja, kad 100 vbe gali užtekti 94 taš27, bet čia dar neaišku :)

 Praeitais metais uzteko 93 ar 94, tad siemet turetu uztekti 90-91 :) Nezinau ar gausiu 100, kazkaip nusimato 99 arba 98 ;/

 Čia praeitais metais taip buvo? aš tai nežinau..kiek reikia surinkti taškų kad gauti 90?
 

Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:01:04 | Nuoroda
x-az2010 rašė:

o! kaip gerai, kd sudeginau uzduociu sasiuvini ;DD

 Aš tai nesudeginau kažkaip ranko nekilo,bet viską išnešiau iš kambario po egzaminų,ir neisiu pasiimt kol nebus rezultatų,nematau reikalo ten kiekvieną taškelį nagrinėt ir sau nervus gadint,juk vis tiek jau nieko nebepadarysiu, todėl ir noriu kad kuo greičiau tuos rezultatus pasakytų ir aš galėčiau JAU tikrai normaliai atostogaut,nes turbūt bevuvo dienos kad nepamąatyčiau kiek surinkau,ar įstosiu ir bla bla.. ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:38:55 | Nuoroda

Moniss,o tu juk mokamam studijuoji,ir dabar persilaikysi LT egzaminą? tai norėjau paklausti vėl perstojinėsi į nemokamą>?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 21:08:22 | Nuoroda
moniss rašė:

Taip, aš mokamam. Jei LT VBE išlaikysiu geriau gal pavyks įstot į nemokamą :)... O jei ne... tai gal šiaip pavyks pereit :) nes gerai mokaus.:)

Kaip kiti barakai? Na, galiu tik papasakot apie 4, nes esu jame buvus daug kartų :) Ten irgi fainai, plastikiniai langai, yra skalbenkės, tualetas ir kriauklė bendri 2kambariams, tik dušas bendras aukštui :) :) Aš noriu į jį labiau nei į 5...  Tik budėtojai ten žiauresni nei mūsų :D
Dar 3 esu buvus :) Ten dušai rusy :D Tualetai irgi nekokieee :D Bet nors linksmai chebrytė gyvena :D

 

 o tai tu kai perstojinėsi tau bus vienodos sąlygos su mumis? ir jei istosi i nemokamą,tai vėl į pirmą kursą ar jau į antrą,klausiu nes parašiau antru numeriu mokamą ir galvoju ar bus galimybė vėliau perstoti

dėl bendrabučių kaip supratau 4 geriausias ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-21 10:57:11 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:

kai psakot, ar gauciau 1 is 2 tasku ,jei parsiau 6.3 pavaldimas kintamumas, kova uz buvi :D

 Gausi.

Žinutė parašyta: 2011-06-22 13:55:10 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:

Dar norejau [aklaust laukiusiu VBE biologijos ir maciusius vertinimo isntrukcija Ar tikrai 5.2 turejo buti: GRgr X grgr, as aip pats parasiau , bet juk F1 kartos museles, tai tik GRgr, o grgr atsitiktine musele, ar as cia kazka ne taip supratau:D?

 vat gavau as pilnas ir papildytas vertinimo instrukcijas tai 5.2 turejo buti GrRr x ggrr arba pilko kuno ir raudonu akiu x juodo kuno purpuriniu akiu.