Vartotojo Queen pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-22 13:58:16 | Nuoroda
Arvydelis rašė:

kaip atsakėt į testo 12 ir 13 klausimus? :) plzzzzzz pasakykit :] ir jei nesunku, pakomentuokit. :)

 abu atsakymai yra B,siaip viskas buvo komentuota n kartu koki 20 psl atgal.

Žinutė parašyta: 2011-06-22 13:58:59 | Nuoroda
povelniu rašė:

Biologijos VBE laikė 4202 kandidatai. Išlaikymo riba – 30 taškų. Šį egzaminą išlaikė 93 procentai kandidatų, tuo tarpu pernai – 95,4 procentai. Šimtukus gavo 53 kandidatai. cia siu metu rimtai taip ????????????

 is kur tokios zinios? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-22 14:01:13 | Nuoroda
povelniu rašė:

klausiu ar rimtai norint siu metu egza islaikyt reikia net 30 tsk?????????????

  Reikejo surinkti 17 tasku.

Žinutė parašyta: 2011-06-22 14:24:15 | Nuoroda
Sparnai rašė:
Queen rašė:
ZYWIEC rašė:

Dar norejau [aklaust laukiusiu VBE biologijos ir maciusius vertinimo isntrukcija Ar tikrai 5.2 turejo buti: GRgr X grgr, as aip pats parasiau , bet juk F1 kartos museles, tai tik GRgr, o grgr atsitiktine musele, ar as cia kazka ne taip supratau:D?

 vat gavau as pilnas ir papildytas vertinimo instrukcijas tai 5.2 turejo buti GrRr x ggrr arba pilko kuno ir raudonu akiu x juodo kuno purpuriniu akiu.

 Gal nori tom pilnom instrukcijom pasidalinti?

 tai greiciau tada el pastus sakykit,nes jau turiu begt,

 

Žinutė parašyta: 2011-06-22 14:37:56 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:

Qeen ar dar esi?

 Vat as jums dviem nusiunciau,tai jau dabar patys kitiems persiusit,tik nesiuntinekit bet kam ir bet kur, ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-23 01:03:49 | Nuoroda

Nu jo temelės, žodžių neturių,ir dar Vaižganto "Pragiedrulius" įdėjo...;DD o tai kaip teksto suvokimas?..

Žinutė parašyta: 2011-07-01 09:51:02 | Nuoroda

Na ką apie nemokamas studijas galiu pasvajot,labai tikiuosi kad i mokama odontologiją priims ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 11:11:23 | Nuoroda
moniss rašė:
Queen rašė:

Na ką apie nemokamas studijas galiu pasvajot,labai tikiuosi kad i mokama odontologiją priims ;)

 Kodėl tokios pesimistinės nuotaikos, gal visai be reikalo? :) Koks KB? :)

 Su chemija bus apie 19,nu bet ka padarysi,kiek gavau tiek(gal net ir buvau tik tiek verta),kadangi apie odontologija jau laaabai seniai svajoju, tai mokamas turbut nebus kliūtis. Rezultatai tik LT buvo labai netiketi, nes tikejaus daugiau ,o čia žiūriu tik 80..

Žinutė parašyta: 2011-07-01 11:26:01 | Nuoroda
Zuvedra rašė:

 hmm.. Na taip, jei 19 KB, tai i nemokama nelabai, be sansu praktiskai ... Nieko, isstosi i mokama, po metu gali perlaikyti ta nelemta lietuviu egza ir stot vel i nemokama :)) Nes moket visus 5 metus toookius pinigus, tai nzn ...

 Tai aš taip ir ruošiuosi daryt,gan didelė suma gaunasi visus 5 metus mokėt..

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:45:07 | Nuoroda

Nepriklausomai nuo to ar pasirašysite mokamos vietos sutartį ar ne dėl vf vietų
galėsite dalyvauti per kitus etapus.

 nesuprantu,tai pavyzdžiui aš įstoju į teisės VNF,ir sutinku su tuo pasiūlymu,tai galiu savo prašymą duoti toliau ir bandyti stoti į teisės VF?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:04:58 | Nuoroda
Zuvedra rašė:

 Na, paatvirausiu as siek tiek :D Mano tevai eme paskola atidarydami savo kabineta , eme puse milijono, pries penkis metus. Dabar paskola jau grazinta :) Turim tris kedes, kabinetas Kaune , geroj vietoj.  Dirbantiems mokama 30proc. nuo viso pelno. 

 per penkis metus grąžino pusę milijono? ar aš blogai supratau..

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:12:35 | Nuoroda
Zuvedra rašė:
Queen rašė:
Zuvedra rašė:

 Na, paatvirausiu as siek tiek :D Mano tevai eme paskola atidarydami savo kabineta , eme puse milijono, pries penkis metus. Dabar paskola jau grazinta :) Turim tris kedes, kabinetas Kaune , geroj vietoj.  Dirbantiems mokama 30proc. nuo viso pelno. 

 per penkis metus grąžino pusę milijono? ar aš blogai supratau..

 Taip, grazino :) Turbut neitikima :D Dabar nepamenu, bet dar seneliai kazkiek pinigeliu pridejo, bet esme, manau, nesikeicia.

 na aisku, klausyk ,o gal gali papasakot apie tas erasmus programas į užsienį? kokios galimybės ten išvažiuoti ir kaip jie atrenka studentus?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 20:25:02 | Nuoroda
sanemis rašė:
vitern rašė:
sanemis rašė:

 Jeigu medicinoje lieka laisvų vietų, gali persinešti krepšelius, bet ne visiem pavyko, čia skaičiavo pagal stojimo balą, egzaminų rezultatus universitete. 

 iseina kad duodi pinigu ir pernesa krepseli :DDDDDD

 ką turi omenyje? 

 Manau jis čia dėl to skirtumo užmokesčio turėjo galvoje.o tai ,sanemi,jei galima persinešt krepšelį kodėl pats neperėjai? ar nenorėjai.

Žinutė parašyta: 2011-07-06 20:25:04 | Nuoroda
sanemis rašė:
vitern rašė:
sanemis rašė:

 Jeigu medicinoje lieka laisvų vietų, gali persinešti krepšelius, bet ne visiem pavyko, čia skaičiavo pagal stojimo balą, egzaminų rezultatus universitete. 

 iseina kad duodi pinigu ir pernesa krepseli :DDDDDD

 ką turi omenyje? 

 Manau jis čia dėl to skirtumo užmokesčio turėjo galvoje.o tai ,sanemi,jei galima persinešt krepšelį kodėl pats neperėjai? ar nenorėjai.

Žinutė parašyta: 2011-07-08 19:50:12 | Nuoroda

Gal galit pasakyt,žinoma,tik tie kurie tiksliai žino. Pagal praeitų metų balus LSMU Odontologiją į VF minimalus buvo 19,22 ,o VNF minimalus 17,78.Ar šie balai yra pirmo etapo stojimų,ar jie yra galutiniai po papildomo priėmimo?

Žinutė parašyta: 2011-07-10 22:18:44 | Nuoroda
Ighnaz rašė:

Kai dar pirma savaite ar dvi rode kiek i kokia specialybe pirmu numeriu yra jau prasymu buvo virs simto lygtai i odontologija...

Pas mane beje irgi prasyme tik vienas dalykas uzrasytas, odontologija lsmu vf

 Aš tikiuosi labai daug nestos,žinai ta pirma savaitė tai buvo gryna nežinomybė,net egzai nebuvo laikyti tai apgaulinga galvot,pavyzdžiui man su egzais nenusisekė liūdna truputį,bet odontologija visad buvo svajonė tai stosiu į VNF,nors turbūt įstočiau į kitą specialybę VF,bet noriu tik čia todėl nesvarstau ;) tai vat gal nenusisekė ir kitiems ir jie apsisprendė nebestot čia ;DD

O tu tai laisvai juk įstosi ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 17:12:59 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:
Perkunas rašė:
Ighnaz rašė:
Perkunas rašė:

Nesuprantu zmoniu, kurie turi 20< bala ir nestoja i VU odontologija... Gi ten geriau vien tuo, kad priima vos po 30 zmoniu...

LSMU turi gan daug savu pliusu, del to ten ir stoju :)

 Nu zinau, kad kaune daugiau praktikos, ale bet vistiek... Visgi Vilnius tai ne Kaunas :D

 Vilnius tai ne Kaunas. Bet ir vilniečiai į Kauną stoja. :D

 bet stoja į Kauną tikrai ne dėl to kad miestas patinka,o tik dėl to kad ten universitetas ;);D

Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:05:41 | Nuoroda
Perkunas rašė:
Queen rašė:
Akvarele92 rašė:
Perkunas rašė:
Ighnaz rašė:
Perkunas rašė:

Nesuprantu zmoniu, kurie turi 20< bala ir nestoja i VU odontologija... Gi ten geriau vien tuo, kad priima vos po 30 zmoniu...

LSMU turi gan daug savu pliusu, del to ten ir stoju :)

 Nu zinau, kad kaune daugiau praktikos, ale bet vistiek... Visgi Vilnius tai ne Kaunas :D

 Vilnius tai ne Kaunas. Bet ir vilniečiai į Kauną stoja. :D

 bet stoja į Kauną tikrai ne dėl to kad miestas patinka,o tik dėl to kad ten universitetas ;);D

 visiskai teisingai :) esu vilnietis, bet stoju i kauna :) keistas man ten vietomis tas Kaunas (pvz tas ziedas prie kauno pilies, kur vaziuojant ziedu tau salutinis), bet univeras gi Kaune stovi, tai tenka cia ir stot :D

 Aš irgi vilnietė,ir irgi į Kauną. Ai va kodėl čia visus skatini vilniun stot,kad daugiau vietų Kaune būtų laisvų ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 18:20:18 | Nuoroda

Ar yra tokių kurie rašo mediciną ar odontologiją mokamą,ir su kokiais balais? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 11:13:18 | Nuoroda
JulijaG rašė:

 Sveiki. Vakar kreipiausi dėl vietų skaičiaus į LSMU (mačiau klausė anksčiau kažkas šioje temoje) ir gavau štai kokį atsakymą: 

 

Į odontologijos studijų programą planuojama priimti: į vf –100, vnf –25; medicinos vf –260 ir vnf – 48; Kol kas KB nežinome.
Sekmės.
Pagarbiai,
LSMU Priėmimas Marija

 Jei čia jie rimtai taip kalba,tai tada padidino krepšelių skaičių medicinai ir atims iš kitų sričių.. nes jei neklystų praeitais metais 170 medicinos vf buvo.