Vartotojo Queen pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-15 12:48:52 | Nuoroda

 Egzaminas bent jau man tai buvo tikrai sunkus, ir uždaviniai nekažką. Tik ir girdėjosi berašant dusavimai :D Praeitais metais buvo tikrai lengvesnis, na bet jau ką padarysi, yra kaip yra :D Atsakymų nesitikrinsiu, nenoriu gadintis nuotaikos :D

Žinutė parašyta: 2012-07-09 13:42:28 | Nuoroda

 Pati studijuoju LSMU, tik ne odontologiją, nesuprantu tų žmonių kurie čia nuteikinėja žmones nestot į VU, tegu renkasi patys, jei žmogus turi balą virš 20 tai nereiškia kad jis toks dundukas kad visą laiką kalbės apie mokslus, toks jausmas kad gyvenime nesate sutikę protingų, bet bendraujančių žmonių, be to į VU odontologiją tikrai stoja daug vilniečių, nemažai licėjistų; Kaune mokytis lengviau dėl ciklų, Vilniuj didesnė konkurencija, bet jei rinkčiaus miestą tai visokeriop nugalėtų Vilnius. :) 

Žinutė parašyta: 2012-08-03 14:15:34 | Nuoroda
Riesas rašė:
Vaida93 rašė:
Riesas rašė:

Kas nors vnf antram etape pakvietima gavo?

 As tai ne

 Vat ir keista kad vnf nieks negauna  as taip norėjau vnf i farmaciją gaut :(

 Aš irgi negavau, ir žiauriai nustebau, nepasirašinėjau per pirmą etapą medicinos vnf, o mano balas 19,04, nes vis svarsčiau, o per šitą etapą pakvietimo išvis negavau, nesuprantu kame čia bajeris, nes pagal tą diagramą pirmo etapo dar buvo 70 laisvu vnf vietų. 

Žinutė parašyta: 2012-08-03 14:21:57 | Nuoroda
Riesas rašė:
Queen rašė:
Riesas rašė:
Vaida93 rašė:
Riesas rašė:

Kas nors vnf antram etape pakvietima gavo?

 As tai ne

 Vat ir keista kad vnf nieks negauna  as taip norėjau vnf i farmaciją gaut :(

 Aš irgi negavau, ir žiauriai nustebau, nepasirašinėjau per pirmą etapą medicinos vnf, o mano balas 19,04, nes vis svarsčiau, o per šitą etapą pakvietimo išvis negavau, nesuprantu kame čia bajeris, nes pagal tą diagramą pirmo etapo dar buvo 70 laisvu vnf vietų. 

 Ten sistema uzluzus manyciau , nes as farmacija vnf negaunu o vf veterinarke gavau

 Koks tavo balas? Blemba bet aš gavau laišką kad niekur neįstojau, bet man protu nesuvokiama kaip tai gali būt, nes kažkokį pakvietimą į vnf tai turėjau gaut, pas man ir farmacija buvo parašyta. LOL

Žinutė parašyta: 2012-08-03 19:53:32 | Nuoroda

 Nu va kokia durna, per savo tuos svarstymus paleidau tai ką turėjau rankose... Gerai kad bent turiu kur studijuot. O tai kai skambinot į LSMU neklausėt jei nesiruošia priimt daugiau? per 3 etapą? Aš kalbu apie tas pagrindines specialybes, mediciną, odontologiją, farmaciją.

Žinutė parašyta: 2012-08-05 16:33:36 | Nuoroda
rbakas rašė:

Bet farmakotechnikam išlieka išlyginamosios, tai kiekvienais metais moka po 8500lt? Kažkodėl man kyla mintis, kad turi susimokėti tiek kiek moka tie, kurie neturi išlyginamųjų :)

 Dabar jau nebėra išlyginamųjų farmacijos, grupiokė atėjo pabaigus 1 kursą farmakotechnikos, pas mus į pirmą kursą farmacijos, nes aukščiau nekėlė. žinoma mokėjo truputį mažiau nes kai ką užskaitė, bet toliau mokės pilną kainą 8500 :)

 

Žinutė parašyta: 2012-08-20 19:37:42 | Nuoroda

 Bedrabučiai MA 140LT, VA 160Lt mėnesiui :)