Vartotojo ringailioska pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:47:41 | Nuoroda

Aš einu 12.50, tikėkimės būsit jau įkėlę... Draugas kalbėjo pirma poteme ir pasakė,kad gali būti atitrūkęs nuo tradicijų ir taip išsaugoti. Jo mokytoja pasakė- neįtikinai manęs... Nespindinčios potemės. Nebent 4 ką nors primeluoti.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:57:02 | Nuoroda

Būtų super,jei dar prieš kalbėjimą potemės būtų aišku,tada visi būtų laimingi ir patenkinti ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:25:25 | Nuoroda

Aš ketinu imti 1, juk galima tiek prispangti,kad kultūra tautai teikia išskirtinumo,kad be kultūros tauta negali gyvuoti,nes ji išnyks kitų tautų katile, nebebus prasmingumo ir la la la.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:27:12 | Nuoroda
[Karolina] rašė:

 Šiandienos potemes man kažkaip atrodo žymiai tengvesnės nei vakar... ;//

 O tu vakar kalbėjai? Nes jei vakar,tai taip visada atrodo,kad tai kas tau buvo skirta yra sunkiau,nei kitiems;]

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:31:22 | Nuoroda

etninė=tautinė

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:37:13 | Nuoroda

Jei dar kas nors kalbės 1 poteme,nežinau,padės jums ar ne,bet pvz šalis Japonija-pirmaujanti valstybė ekonomikos rinkoje, stipri,viena iš priežasčių,jog jie išsaugojo savo etninę kultūrą, nes ir dabar ten moterys rengiasi kimono ir jukato,gatvėse daug daugiau tradicinio maisto kavinių,nei vakarietiško stiliaus restoranų.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:38:49 | Nuoroda
Boružėlėė rašė:
ringailioska rašė:

etninė=tautinė

 Taip, bet tai turi būt visiškai susiję su visais lietuvių liaudies papročiais ir pan

 Aš pvz suprantu taip,kad reikia saugoti lietuviškus papročius,nes praėjusios kartos jos išsaugojo,kovojo dėl jų, liejo kraują,todėl turime juos gerbti ir saugoti juos,toliau rodyti pasauliui, o pirmiausia sau,kodėl esame tokie išskirtiniai,kuo galime didžiuotis. Ir nenumušinėk mano noro kalbėti šita poteme ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:46:27 | Nuoroda
grecka rašė:

Gal mokslo pasieminu turit?

 1.Mokslo laimejimai ir zmogaus sveikata
2. technikos isradimu taikymas gyvenime
3. mokslo pasiekimu moraline kaina
4. informaciniu technologiju laimejimai ir ziniasklaida
5. mokslo pasiekimai ir kasdienes zmoniu gyvenimo
 

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:47:17 | Nuoroda
Boružėlėė rašė:
ringailioska rašė:
Boružėlėė rašė:
ringailioska rašė:

etninė=tautinė

 Taip, bet tai turi būt visiškai susiję su visais lietuvių liaudies papročiais ir pan

 Aš pvz suprantu taip,kad reikia saugoti lietuviškus papročius,nes praėjusios kartos jos išsaugojo,kovojo dėl jų, liejo kraują,todėl turime juos gerbti ir saugoti juos,toliau rodyti pasauliui, o pirmiausia sau,kodėl esame tokie išskirtiniai,kuo galime didžiuotis. Ir nenumušinėk mano noro kalbėti šita poteme ;D

 NEnumušinėju. Tu tik kalbėk. Aš pati gal rinkčiausi šitą temą šiandien. Nes Etnografija 6 metus domiuosi, tai rasčiau ką pasakyt. Ok einu rezultatų. Iki. :)

 Sėkmės;] Aš muzikalkėj 8 metus mokausi kanklėmis groti irgi manau ką nors pasakysiu ;D