Vartotojo VakarPuse8 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 12:52:45 | Nuoroda

sveiki.Norejau paklaust kur butu galima stot su tokiais rezultatais Matematika VBE 17, lietuviu VBE 31, biologija VBE 8, istorija MBE 6.Galvojau apie masito sauga, bet su biologija labai nepasiseke.Aisku suprantu jei jau ir istociau kur tai tik i mokama, bet ne neisivaizduoju i kokia specialybe galeciau :/

Žinutė parašyta: 2009-06-29 12:56:10 | Nuoroda
Braškė rašė:

Na matai specelybių daug, o į mokama daug keliu atvertu tau :)) bandyk i maisto sauga, i mokama istosi

 noreciau but tokia optrimiste :D kad kazin :}

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:00:50 | Nuoroda
Braškė rašė:

I nemokama aisku neistosi, bet i mokama tikrai, garantuoju :)

 iziebei vilties :D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:32:09 | Nuoroda

kaip manot su Lietuviu VBE 31, matematikos VBE 17, biolgijos VBE 8, istorijos MBE 6 istociau i mokama veterinarine maisto sauga? :/

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:26:30 | Nuoroda
Justuole rašė:

Na tikrai nežinau... Šiaip ten reikia biologijos, chemijos ir lietuvių egzų bei anglų metinio pažymio...Į istoriją, matematiką juk nežiūrės.Šiais laikais nieko negali žinoti...

 tai as sita labai gerai zinau :} man su biologija nepasiseke, is bandomo gavau 85, o is sito 8 proc pareina :)))) gal teks laidot viltis i sita specialybe, labai norejau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:36:10 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:
VakarPuse8 rašė:
Justuole rašė:

Na tikrai nežinau... Šiaip ten reikia biologijos, chemijos ir lietuvių egzų bei anglų metinio pažymio...Į istoriją, matematiką juk nežiūrės.Šiais laikais nieko negali žinoti...

 tai as sita labai gerai zinau :} man su biologija nepasiseke, is bandomo gavau 85, o is sito 8 proc pareina :)))) gal teks laidot viltis i sita specialybe, labai norejau :)

 Nenusimink, jei tikrai labai nori, yra iseitis - visus metus mokykis, o kita pavasari perlaikyk egzaminus ir tikrai pavyks :) o jei jau labai nori kuo greiciau tapt studente, pasirink specialybe kurioj tiesiog butu nesunku mokytis, o kitais metais perstok kur nori :) iseitis yra, tik reikia noro ir kantrybes... :)

 oj neee, tikrai metuku laukt nenoriu :} nezinau nezinau.... siaip nemazai sako, kad dar gal istociau kaip nors :}  bet siu metu situacija tokia, tai prognozuot visiskai neina kaip kas :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:03:37 | Nuoroda

kas bandysit stot ?:)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:26:08 | Nuoroda

jo jo, idomu su kokiu maziausiu pernai i farmakotechnika mokama istojo :}}

Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:53:58 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
EzoTao rašė:
sokoladinis rašė:
EzoTao rašė:
sokoladinis rašė:

As rasiau rasini pirma tema

 Aš tikiuos, tu į teisę nestoji, nes mane žudo tie tavo šimtukai :D

 Kol neuzsiminei, apie teise negalvojau... bus matyt liepos 18, kur as stoju 

 Žinok, aš tau draugiškai patariu studijuot geodeziją -  labai perspektyvi specialybė, o ir konkursą greičiausiai praeitum... :D :D 

 Tu nesijuok - mano kaimynas geodezininkas vazineja su X5 dabar klojasi kieme trinkeles - prabangias spalvotas klinkerines daugiau nei puse darbo dienos valstybineje istaigoje dirba sau, t.y. matuoja be apskaitos  palydovai, beprotiskai brangi antzemine iranga - tai viso labo tik darbdavio jam suteikti irankiai pasipelnyti o juk istaiga - biudzetine... jie dabar gyvena kaip muitininkai pries 10-15 metu

 bet tu tai saunuolis, beveik visi simtukai :}

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:44:07 | Nuoroda

yra norinciu cia mokytis sios specialybes?:}}

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:46:06 | Nuoroda

kazin istociau i mokama farmakotechnika su 13.28 kb? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:49:24 | Nuoroda
-LaBras- rašė:

o kur rasti praeitu metu istojusiuju konkursinius balus?

 as tai visur ieskojau, bet interenete tai neradau niekur :} ciuju yra tik toj knygoj "kur stoti?" :}

Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:54:22 | Nuoroda

o kur ten isvis reikia uzsiregistruot, ta mokejima atlikt? :} niekaip nesusigaudau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:23:35 | Nuoroda
Lenocka rašė:
VakarPuse8 rašė:

o kur ten isvis reikia uzsiregistruot, ta mokejima atlikt? :} niekaip nesusigaudau :)

 Zodziu uzeik i www.lamabpo.lt kaireje paspausk nuoroda, prasymu registracija internetu, tada priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas Internetinė
Stojančiųjų Aptarnavimo Sistema (ISAS) <- spaudi sita nuoroda, atsiveria naujas langas ir jame spaudi kita nuoroda su uzrasu REGISTRACIJA naujiems vartotojams

 na uziregistravau ir db tipo reikia tuos 150 lt pervest?:)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:31:03 | Nuoroda

aha, gavau ten  gavejo banko saskaita, gavejo banko kodas ir t.t. Skambinau teciui tai i mano saskaita sake perves tuos pinigus:} o cia norint tuos pinigus sumoket reikia eit i banka?:) ar galima kaip nors kitaip?:} beja, aciu labai :}}

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:33:54 | Nuoroda
Lenocka rašė:
VakarPuse8 rašė:

aha, gavau ten  gavejo banko saskaita, gavejo banko kodas ir t.t. Skambinau teciui tai i mano saskaita sake perves tuos pinigus:} o cia norint tuos pinigus sumoket reikia eit i banka?:) ar galima kaip nors kitaip?:} beja, aciu labai :}}

 Jeigu su banku esi pasirasiusi elektronines bankininkystes sutarti, akd galetum prisijungti prie saskaitos per interneta, tai tada prisijunk ir galesi padaryti pavedima =)

 aukstoji matematika man cia :D turiu swedbank  "interneto bankas" kortele, cia sita kazin?:)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:37:48 | Nuoroda
Lenocka rašė:
VakarPuse8 rašė:
Lenocka rašė:
VakarPuse8 rašė:

aha, gavau ten  gavejo banko saskaita, gavejo banko kodas ir t.t. Skambinau teciui tai i mano saskaita sake perves tuos pinigus:} o cia norint tuos pinigus sumoket reikia eit i banka?:) ar galima kaip nors kitaip?:} beja, aciu labai :}}

 Jeigu su banku esi pasirasiusi elektronines bankininkystes sutarti, akd galetum prisijungti prie saskaitos per interneta, tai tada prisijunk ir galesi padaryti pavedima =)

 aukstoji matematika man cia :D turiu swedbank  "interneto bankas" kortele, cia sita kazin?:)

 Jeigu turi kodu bei slaptazodziu rinkini, su kuriuo galima prisijungti prie internetines saskaitos, tada jo =)))

 turiu :} o ten pvz atsiuncia koki patvirtinima,kad pinigus gavo ar pan?:)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:50:56 | Nuoroda

aisku, dekuj :}

Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:19:55 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
VakarPuse8 rašė:

kazin istociau i mokama farmakotechnika su 13.28 kb? :)

 manau i mokama turetum ;)

 na tikiuosi :) labai tikiuosi :D

Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:23:12 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
VakarPuse8 rašė:

kazin istociau i mokama farmakotechnika su 13.28 kb? :)

 manau i mokama turetum ;)

 bet as kaip supratau tai kauno kolegija i ta lamabp neieina,ane?:) reikia atskirai vezt dokumentus, taip?