Vartotojo Vigle pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:59:46 | Nuoroda

KVK- kineziterapija :) Kas dar cia?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:39:57 | Nuoroda

As istojau i KVK kineziterapija :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:44:44 | Nuoroda

Taip pat ir as kineziterapija :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:49:20 | Nuoroda

Kas i debreceno 25?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:02:22 | Nuoroda

Ka apie juos galite pasakyti? :) ypac dobina bendrabutis esantis debreceno 25 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:05:27 | Nuoroda
asyrija rašė:
Vigle rašė:

Kas i debreceno 25?

 As ;D

 O, tai smagu, ne viena as tada ;D kazkaip prisiklausiau truputi tai baisoka paliko ;D o kokia specialybe?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 11:44:43 | Nuoroda
Modest rašė:

Ei, o jūs važiavot į bendrabutį ar šiaip jūsų prašė kokių dokumentų ar nuotraukų? Man kolegijoj liepė išsirinkti bendrabutį ir paskambinti rūgpjūčio pabaigoje. Nuvažiavau prie to bendrabučio dėl įdomumo pažiūrėti kokioje vietoje ir pan., mėginau įeiti, bet durys užrakintos buvo, tai supratau, kad nieko daugiau ir nereikia.

 Tai man irgi tas pats buvo, kad daugiau nieko ir nereikejo, tik sake passiskambint savate pries rugseji ir pasakys kada isikelt, nes visi gaus bendrabucius :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 17:00:12 | Nuoroda
Modest rašė:

O kažin ar galima pasikeisti bendrabutį, iš tų 5 kuriuos leidžia pasirinkt? Ar jau nebegalima keist?

 Man taip pat buvo tas pats klausimas iskiles? O kuris tavo bendrabutis?

Žinutė parašyta: 2011-08-16 14:42:44 | Nuoroda
gelyte:) rašė:
Liūtaširdis rašė:
Tricsy rašė:

Zmones,o jus jau gavote patvirtinima del lsp?

 Ne :X

 as irgi ne :(

 Pas mane raso, kad dar net apie mane informacijos nera, ar pas jus irgi taip pat?

Žinutė parašyta: 2011-08-18 12:54:11 | Nuoroda
Tricsy rašė:
MeowMeow rašė:
Vigle rašė:
gelyte:) rašė:
Liūtaširdis rašė:
Tricsy rašė:

Zmones,o jus jau gavote patvirtinima del lsp?

 Ne :X

 as irgi ne :(

 Pas mane raso, kad dar net apie mane informacijos nera, ar pas jus irgi taip pat?

 Pas mane irgi taip pat rašo. Aš net į KVK rašiau, pasakė, kad dar nėra galutinių sąrašų.... Tai nežinau kada čia ir laukti to LSP... :\

 Apie mane irgi info nera dar.. ;/
Sake,kad praeitais metais buvo tokiu prikolu,kad lsp pazymejima gaudavo tik spalio menesi..

 kazkokia nesamone. Na bet ramiau, kadangi ne vien man taip yra.

Žinutė parašyta: 2012-02-02 14:30:13 | Nuoroda

 Sveika, na aš dabar esu pirmame kurse, tai nors šiais metais matematika net nekvepia :D o vėliau irgi abejoju, kad jos būtų :)

Žinutė parašyta: 2012-07-21 15:01:23 | Nuoroda

Sveiki :) Aš pati dabar būsiu antrakursė ir gyvenu barake, aš gyvenu Debrceno barake, kadangi studijuoju sveikatos fakultete, tai Debreceno barakas patogiausias :) manau, geriausia rinktis baraką kuriame gyvent pagal tai į kokią spelybę stoji :) Šiaip nors Debreceno barake gyvent įmanoma :) aišku, jų būklė nėra pati geriausia, bet pamenu eidama gyvent į baraką tikėjaus baisiau, nei radau :D Šiaip geriausias barakas yra Gulbėse, bet ten ir tvarka griežta, nes ten nesenai atrenovuotas barakas :))
 

Žinutė parašyta: 2012-07-21 17:12:17 | Nuoroda

Gal ir taip bus, tiesiog sakau, kaip man patogiau buvo :))

Žinutė parašyta: 2012-07-24 12:43:57 | Nuoroda
Greta5 rašė:
Vigle rašė:

Sveiki :) Aš pati dabar būsiu antrakursė ir gyvenu barake, aš gyvenu Debrceno barake, kadangi studijuoju sveikatos fakultete, tai Debreceno barakas patogiausias :) manau, geriausia rinktis baraką kuriame gyvent pagal tai į kokią spelybę stoji :) Šiaip nors Debreceno barake gyvent įmanoma :) aišku, jų būklė nėra pati geriausia, bet pamenu eidama gyvent į baraką tikėjaus baisiau, nei radau :D Šiaip geriausias barakas yra Gulbėse, bet ten ir tvarka griežta, nes ten nesenai atrenovuotas barakas :))
 

 O ką būtent studijuoji? Ar patinka, nesunku mokintis ten? :) Būtų įdomu išgirst studijuojančių kvk nuomonę, apie šią kolegiją ir šiaip koks ten tas studentiškas gyvenimėlis :)

 Aš studijuoju kineziterapiją :) Man patinka ši specialybė, tai ir studijuoti ją patinka :) Šiaip tikrai maniau, kad bus sunkiau, šiaip tai aišku, kartais tikrai reikia pasedėti, pasimokyti, bet kartais ir būna taip, kad nėra ką veikt ;D Na ta nuomonė apie KVK galėtų būti ir geresnė :) Šiaip įvairių nesklandumų visur pasitaiko, na bet bandai prisitaikyti :) studijos taip pat galėtų būti kokybiškesnės :) O studentiškas gyvenimėlis, tai pats kokį pasirenki toks ir yra ;D Tik nuo tavęs priklauso, kaip jau ten leisi laiką, kokie tavo poreikiai :) Šiaip bijoti viso to, kas laukia, tikrai neverta :)