Vartotojo sad_eyes pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-19 10:46:49 | Nuoroda

Aš studijuoju VU pirmam kurse, bet nepasakyčiau, kad tas krūvis jau toks žiauriai didelis, ypač pirmą pusmetį. Aišku, gal čia priklauso nuo žmogaus ir kokių rezultatų tu nori, bet išsilaikiau aš tuos egzus be skolų ir kol kas per didelio vargo nemačiau:)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 17:08:51 | Nuoroda

Bet tikrai kažkokios kvailos temos ir klausimai. Visą gyvenimą norėjau, dabar kažkokiam forume kožkokią nesamonę perskaičiau ir nežinau, ką daryt... Tu nenori į teisę, nes motyvacijos bent jau VU, na ir Romerij grieciausiai, tikrai reikia... O jeigu tikrai nežinai, kur stot ir ko nori, kaip kad man prieš metus buvo, tai labai geras dalykas yra metus pailsėt, pakeliaut po užsienį ir tik tada stot, kai jau suvoki, ko tikrai nori. NEVERTA studijuot dėl prestižo kažkokios specialybės ar neprestižo ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-23 20:35:17 | Nuoroda

karalaiti, o kas tu toks, kad imtum ir nuspręstum, kam tinka studijuot teisę, o kam ne? :D Jei tiktų studijuot teisę, tokių klausimų nekiltų? Bet gi čia nesamonė, tą patį galima pasakyt apie bet kurią specialybę - ir IT, ir architektūrą, ir mediciną ir t.t. Kas čia per susireikšminimas su ta teise?:D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:25:37 | Nuoroda

Tai tikrai visai realu į VU teisę įstot, nes bent jau pernai , tai ko gero ir šiemet, istorijos egzas sudaro didžiausią dalį stojamojo balo. O iš tų dviejų, tai gal MRU, VDU šie metai pirmi, kai teisės bakalaurus ruošia, tai gal MRU labiau laiko patikrinta:)

Žinutė parašyta: 2009-09-02 18:36:12 | Nuoroda

Sveiki! Gal yra čia forume tokių, kurie galėtų Radavičienės logikos pamokint privačiai? Brūkštelėkit, jei būtų tokių:)