Vartotojo syptsypt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-10 11:22:02 | Nuoroda

as matematikos informatikos mokyma

Žinutė parašyta: 2009-08-10 13:51:00 | Nuoroda

pati pirmiausia o tu jau, jau itariu, ne?

Žinutė parašyta: 2009-08-10 15:01:23 | Nuoroda

kodel? ten tikrai taip baisu buna?

Žinutė parašyta: 2009-08-10 15:01:54 | Nuoroda

o kur anksciau studentavai jei ne pslaptis?

Žinutė parašyta: 2009-12-30 19:13:03 | Nuoroda

jeigu nesi tikras, ko noresi po 2 metu, gerai butu pasirinkti bent jau lt, uzsienio kalba ir matematika A lygiu, o del kitu dalyku jau pagal norus ir sugebejimus...tiesiog sie yra pagrindiniai stojant i nemazai specialybiu...

Žinutė parašyta: 2009-12-30 19:19:14 | Nuoroda

Pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:
Studijų programa: matematikos ir informatikos mokymas
Aukštoji mokykla: VU
Priimtas su finansavimo pobūdžiu: VF
Pageidavimo numeris: 1
Konkursinis balas: 18.76
 

Žinutė parašyta: 2009-12-30 19:43:45 | Nuoroda
aurete rašė:
Ragutis rašė:
aurete rašė:

Galvoju kitais metais stoti į VU ar MRU ekonomiką arba statistiką. Gal yra ten įstojusių? Ar patinka studijuot? Sunku? Ką dar galit patart?

 Pasidomėk dar VU finansų ir draudimo matematika. Girdėjau neblogų atsiliepimų, bet plačiau nelabai ką galiu papasakot :). Jeigu įdomu gali pasižiūrėt tvarkaraštį kedras.mif.vu.lt/tvark/ .

 Esu aš irgi apie fdm girdėjus tik nelabai man patinka, kad nemažai informatikos ten, programavimo, o aš šiemet informatikos visai nesimokau.

 sveika, pamenu praejusiais metais taip pat bijojau stoti i vu matematika (konkreciai matematikos ir informatikos mokyma) del tos pacios informatikos, kadangi irgi jos nesimokiau mokykloje...bet surizikavau,istojau ir nesigailiu:) visko galima ismokti, ta mokykline informatika mazai ka reiske...beje studijuoju tame paciame fakultete, kuriame yra finansu ir draudimo matematika  ( jos nesimokau, cia tik mano nuomone, bet jeigu reiketu rinktis tarp fdm ir ekonomikos, be jokiu abejoniu rinkciausi fdm)  pamastyk, ar tikrai tave taip labai traukia prie ekonomikos, kad galesi issiskirti is tu daugybes busimu ir esamu ekonomistu Lietuvoje, kai ieskosi darbo? beje fdm priklauso fiziniu mokslu sriciai, o ekonomika- socialiniu, spek, kuriame lengviau gauti krepseli:)

Žinutė parašyta: 2010-02-27 18:12:08 | Nuoroda
Sandra1 rašė:

Taigi, turiu svajonę studijuoti Mif'e. Gal kas galit ką patart? Būtų šaunu sulaukti tiek gerų tiek blogų atsiliepimų iš tų kas jau ten studijuoja ar zada stot.

 laba :) studijuoju mif'e pirmus metus ir kol kas nesigailiu :) pliusiukas mif'ui

Žinutė parašyta: 2010-02-28 20:14:45 | Nuoroda
Sandra1 rašė:

syptsypt  kokia specialybę studijuoji? kokiu balu įstojai?

 MIM (matematikos ir informatikos mokymą) įstojau su 18.76

Žinutė parašyta: 2010-02-28 20:17:58 | Nuoroda
aurete rašė:

syptsypt gal pažįsti studijuojančių finansu ir draudimo matematiką  nes šitoj svetainej nelabai tokiu randu) ir galėtum atsiųst pvz jų skype ar pan.

 na nežinau, ar taip jau galiu visų skype dalint :)

 

 

Žinutė parašyta: 2010-03-01 21:31:47 | Nuoroda
Sandra1 rašė:

o gal kas galit pasakyt kaip ten su rusų kalba? negi ir ji studijų programose yra

jinai nėra kaip atskiras dalykas :) tiesiog gali rinktis, kokią užsienio kalbą imti, vieni renkasi anglų, kiti rusų, dar kiti, jei neklystu, vokiečių :)

Žinutė parašyta: 2010-04-02 22:40:03 | Nuoroda
Svaja rašė:

syptsypt, gal galėtum plačiau papasakoti apie savo studijuojamą dalyką? sunku ar lengva? įdomu? kaip išsilaikei egzaminus? ir pan.

 na pirmiausia, tai apie mūsų specialybę gali pasiskaityti va čia portalas.emokykla.lt/Lists/Publikacijos/DispForm.aspx?ID=101 

taip pat čia portalas.emokykla.lt/Lists/Publikacijos/DispForm.aspx?ID=101 

na o aš galiu pasakyt tai, kad nesigailiu ir jeigu dabar vėl galėčiau rinktis, stočiau ten pat...dėl to, ar sunku, ar lengva, tai čia sąlyginis dalykas, daugeliui nelengva ( vis dėl to aukštoji matematika), bet tikrai įmanoma. Man asmeniškai visai įdomu, aš tik pirmam kurse ir toliau bus  įdomiau kai prasidės pedagoginiai dalykai...dėl egzaminų, išlaikiau, manau, vidutiniškai ( matkė 90, lt 63 atrodo, anglų 71 ), bet įstojau pirmu nr, kadangi specialybė nelabai populiari, galima įstoti ir su nedideliais balais...apie patį dalyką, tai pirmam kurse mes turim daug matematikos, daug informatikos, šiek tiek psichologijos ir užsienio kalbą, vėliau matkės mažėja, daugėja visokių pedagoginių dalykų, man asmeniškai didelis šios specialybės pliusas atrodo tai, jog pas mus ne vien "sausa" matematika. Kadangi man matematika patinka, nuoširdžiai noriu dirbt mokykloj, todėl aš čia jaučiuosi savo vietoj ir galiu drąsiai rekomenduot kitiem :) O galiu paklaust, kodėl susidomėjai? Nori dirbt mokykloj? 

Žinutė parašyta: 2010-04-05 15:21:52 | Nuoroda
Svaja rašė:
syptsypt rašė:
Svaja rašė:

syptsypt, gal galėtum plačiau papasakoti apie savo studijuojamą dalyką? sunku ar lengva? įdomu? kaip išsilaikei egzaminus? ir pan.

 na pirmiausia, tai apie mūsų specialybę gali pasiskaityti va čia portalas.emokykla.lt/Lists/Publikacijos/DispForm.aspx?ID=101 

taip pat čia portalas.emokykla.lt/Lists/Publikacijos/DispForm.aspx?ID=101 

na o aš galiu pasakyt tai, kad nesigailiu ir jeigu dabar vėl galėčiau rinktis, stočiau ten pat...dėl to, ar sunku, ar lengva, tai čia sąlyginis dalykas, daugeliui nelengva ( vis dėl to aukštoji matematika), bet tikrai įmanoma. Man asmeniškai visai įdomu, aš tik pirmam kurse ir toliau bus  įdomiau kai prasidės pedagoginiai dalykai...dėl egzaminų, išlaikiau, manau, vidutiniškai ( matkė 90, lt 63 atrodo, anglų 71 ), bet įstojau pirmu nr, kadangi specialybė nelabai populiari, galima įstoti ir su nedideliais balais...apie patį dalyką, tai pirmam kurse mes turim daug matematikos, daug informatikos, šiek tiek psichologijos ir užsienio kalbą, vėliau matkės mažėja, daugėja visokių pedagoginių dalykų, man asmeniškai didelis šios specialybės pliusas atrodo tai, jog pas mus ne vien "sausa" matematika. Kadangi man matematika patinka, nuoširdžiai noriu dirbt mokykloj, todėl aš čia jaučiuosi savo vietoj ir galiu drąsiai rekomenduot kitiem :) O galiu paklaust, kodėl susidomėjai? Nori dirbt mokykloj? 

 Kažkaip sena svajonė mano dirbt mokykloj. Nuo labai senų laikų save kaip mokytoją įsivaizduoju. Ir matematika patinka labai bent jau mokykloj. Tačiau visi atkalbinėja mane, kvaila sako kad į tokį dalyką stot nori. Kazkaip dar baimė kyla dėl informatikos, nevisai aš su ja draugauju, kadangi sakai kad jos daug tai gali kilt bėdų.

 skaitau ir galvoju...it's me! labai panašios abejonės ir mane ėmė praėjusiais metais...ir aš visokių atkalbinėjimų prisiklausiau, bet nekreipk dėmesio, kas ką sako, galų gale pakalbėk su savo mokytoja :) jeigu darbas bus mielas, tai koks skirtumas, ką kas mano? jeigu nemielas...na ką gi, juk MIF ne pedagoginis, rastum ir kitokį darbą, šiaip ar tap bakalauru mokslai nesibaigia... o dėl informatikos, tai aš irgi baisiai bijojau, nes mokykloj jos kaip ir visai nesimokiau, bet žinok galima ir nuo nulio pradėt, žmonės mif'e geri, pradžioje mums padėjo :) o šiaip labai smagu, kad radau panašiai mąstančią :) 

Žinutė parašyta: 2010-04-06 20:36:35 | Nuoroda
newminde rašė:

to syptsypt.
Norėjau paklausti ar šia studijų krypti baigusiems studentams pavyksta įsidarbinti užsienyje ? gal žinai konkrečių pavydžių. Galbūt kiti žinantys apie užsienyje  PVZ Anglija, JAV esamą mokytojų padėtį galėtų papasakoti plačiau ? Koks požiūris į juos? Kokie atlyginimai svyruoja ?

 nežinau, ar įsidarbina, nes pažįstu tik vieną vienintelį jau baigusį žmogų( savo mokytoją) , bet tikrai žinau, kad studentai praktiką gali atlikti užsienio mokyklose ( kaip tik dabar keli išvažiavę man atrodo)  

Žinutė parašyta: 2010-04-06 20:39:33 | Nuoroda
Svaja rašė:
syptsypt rašė:
Svaja rašė:
syptsypt rašė:
Svaja rašė:

syptsypt, gal galėtum plačiau papasakoti apie savo studijuojamą dalyką? sunku ar lengva? įdomu? kaip išsilaikei egzaminus? ir pan.

 na pirmiausia, tai apie mūsų specialybę gali pasiskaityti va čia portalas.emokykla.lt/Lists/Publikacijos/DispForm.aspx?ID=101 

taip pat čia portalas.emokykla.lt/Lists/Publikacijos/DispForm.aspx?ID=101 

na o aš galiu pasakyt tai, kad nesigailiu ir jeigu dabar vėl galėčiau rinktis, stočiau ten pat...dėl to, ar sunku, ar lengva, tai čia sąlyginis dalykas, daugeliui nelengva ( vis dėl to aukštoji matematika), bet tikrai įmanoma. Man asmeniškai visai įdomu, aš tik pirmam kurse ir toliau bus  įdomiau kai prasidės pedagoginiai dalykai...dėl egzaminų, išlaikiau, manau, vidutiniškai ( matkė 90, lt 63 atrodo, anglų 71 ), bet įstojau pirmu nr, kadangi specialybė nelabai populiari, galima įstoti ir su nedideliais balais...apie patį dalyką, tai pirmam kurse mes turim daug matematikos, daug informatikos, šiek tiek psichologijos ir užsienio kalbą, vėliau matkės mažėja, daugėja visokių pedagoginių dalykų, man asmeniškai didelis šios specialybės pliusas atrodo tai, jog pas mus ne vien "sausa" matematika. Kadangi man matematika patinka, nuoširdžiai noriu dirbt mokykloj, todėl aš čia jaučiuosi savo vietoj ir galiu drąsiai rekomenduot kitiem :) O galiu paklaust, kodėl susidomėjai? Nori dirbt mokykloj? 

 Kažkaip sena svajonė mano dirbt mokykloj. Nuo labai senų laikų save kaip mokytoją įsivaizduoju. Ir matematika patinka labai bent jau mokykloj. Tačiau visi atkalbinėja mane, kvaila sako kad į tokį dalyką stot nori. Kazkaip dar baimė kyla dėl informatikos, nevisai aš su ja draugauju, kadangi sakai kad jos daug tai gali kilt bėdų.

 skaitau ir galvoju...it's me! labai panašios abejonės ir mane ėmė praėjusiais metais...ir aš visokių atkalbinėjimų prisiklausiau, bet nekreipk dėmesio, kas ką sako, galų gale pakalbėk su savo mokytoja :) jeigu darbas bus mielas, tai koks skirtumas, ką kas mano? jeigu nemielas...na ką gi, juk MIF ne pedagoginis, rastum ir kitokį darbą, šiaip ar tap bakalauru mokslai nesibaigia... o dėl informatikos, tai aš irgi baisiai bijojau, nes mokykloj jos kaip ir visai nesimokiau, bet žinok galima ir nuo nulio pradėt, žmonės mif'e geri, pradžioje mums padėjo :) o šiaip labai smagu, kad radau panašiai mąstančią :) 

 Savęs neįsivaizduoju dirbančios kokį nors kitokį darbą iš tikrųjų :) ačiū, kad nuraminai dėl informatikos :)

 per daug nenusiramink, žinok, ją reikės MOKYTIS, bet jeigu netingėsi, viskas bus gerai ;)  o šiaip, jeigu tikrai savęs neįsivaizduoji kitur, tada labai laukiam tavęs rugsėjį :)

Žinutė parašyta: 2010-04-20 22:22:21 | Nuoroda
Sandra1 rašė:

o aš norėčiau paklaust ar nieko neprarasiu fizikos egzamino nelaikydama, nes man lyg ir metinio pažymio užtenka?

 kaip pati ir pasakei, užtenka metinio pažymio, taigi, nieko neprarasi :) ( nebent pasikeitė tvarka, bet abejoju) 

Žinutė parašyta: 2010-05-16 14:27:58 | Nuoroda
newminde rašė:

Dėl matematikos ir informatikos mokymo. 
matematikos paskaitos kokios ? sausa teorija? ar dėstytojai sugeba sudominti studentus ? kiek laiko tenka praleisti prie kyngų ? mokantis pastoviai per diena po kokias 3h imanoma gerai išsilaikyti šioje sryityje ? 
studentai atsiliepkite . 
 

 laba, ar paskaitos tave sudomins labai priklauso nuo tavęs pačios, vienam jokia, kad ir labiausiai pritaikoma matematika niekada nepatiks, kitam ir ta sausa teorija visai įdomi, nepažįstu visų mif dėstytojų, bet iš savo patirties galiu pasakyt, kad būna, jog ir sudomina, bet būna ir nei kiek...pvz mane asmeniškai labai sudomino diskrečioji matematika, bet nei kiek geometrija, na mintį turbūt supratai. O dėl sausos teorijos mokymosi, tai taip, ją mokintis reikia, juk ir būna teorijos ir pratybų paskaitos atskirai. Mokantis pastoviai per dieną kokias 3 valandas TIKRAI galima puikiai išsilaikyti šioje srityje ( tikrai nesimokau kasdien, bet turiu gerą vidurkį). Beje, nuo kitų metų keičiasi studijų programa, gali pasižiūrėti čia www.mif.vu.lt/katedros/mmk/progra/MIM-2010.htm  mano supratimu į gerąją pusę :)

Žinutė parašyta: 2010-05-16 21:36:42 | Nuoroda
newminde rašė:

Ačiū tau . Gal gali i pm parašyti savo skype ? man dar reikia kelis klausimus užduoti tau iki pilnos laimės ;D

 parašiau :)

Žinutė parašyta: 2010-05-23 10:37:05 | Nuoroda
aurete rašė:
syptsypt rašė:
newminde rašė:

Dėl matematikos ir informatikos mokymo. 
matematikos paskaitos kokios ? sausa teorija? ar dėstytojai sugeba sudominti studentus ? kiek laiko tenka praleisti prie kyngų ? mokantis pastoviai per diena po kokias 3h imanoma gerai išsilaikyti šioje sryityje ? 
studentai atsiliepkite . 
 

 laba, ar paskaitos tave sudomins labai priklauso nuo tavęs pačios, vienam jokia, kad ir labiausiai pritaikoma matematika niekada nepatiks, kitam ir ta sausa teorija visai įdomi, nepažįstu visų mif dėstytojų, bet iš savo patirties galiu pasakyt, kad būna, jog ir sudomina, bet būna ir nei kiek...pvz mane asmeniškai labai sudomino diskrečioji matematika, bet nei kiek geometrija, na mintį turbūt supratai. O dėl sausos teorijos mokymosi, tai taip, ją mokintis reikia, juk ir būna teorijos ir pratybų paskaitos atskirai. Mokantis pastoviai per dieną kokias 3 valandas TIKRAI galima puikiai išsilaikyti šioje srityje ( tikrai nesimokau kasdien, bet turiu gerą vidurkį). Beje, nuo kitų metų keičiasi studijų programa, gali pasižiūrėti čia www.mif.vu.lt/katedros/mmk/progra/MIM-2010.htm  mano supratimu į gerąją pusę :)

 Tai jeigu jau metematikos informatikos mokyme reikia 3 val mokytis kasdien tai kiek reiks mokytis jei į finansų ir draudimo matematiką įstosiu??? Baisu daros...

 nesijaudink, nereikia tiek :) (mano supratimu)  

Žinutė parašyta: 2010-05-23 15:11:12 | Nuoroda
aurete rašė:
syptsypt rašė:
aurete rašė:
syptsypt rašė:
newminde rašė:

Dėl matematikos ir informatikos mokymo. 
matematikos paskaitos kokios ? sausa teorija? ar dėstytojai sugeba sudominti studentus ? kiek laiko tenka praleisti prie kyngų ? mokantis pastoviai per diena po kokias 3h imanoma gerai išsilaikyti šioje sryityje ? 
studentai atsiliepkite . 
 

 laba, ar paskaitos tave sudomins labai priklauso nuo tavęs pačios, vienam jokia, kad ir labiausiai pritaikoma matematika niekada nepatiks, kitam ir ta sausa teorija visai įdomi, nepažįstu visų mif dėstytojų, bet iš savo patirties galiu pasakyt, kad būna, jog ir sudomina, bet būna ir nei kiek...pvz mane asmeniškai labai sudomino diskrečioji matematika, bet nei kiek geometrija, na mintį turbūt supratai. O dėl sausos teorijos mokymosi, tai taip, ją mokintis reikia, juk ir būna teorijos ir pratybų paskaitos atskirai. Mokantis pastoviai per dieną kokias 3 valandas TIKRAI galima puikiai išsilaikyti šioje srityje ( tikrai nesimokau kasdien, bet turiu gerą vidurkį). Beje, nuo kitų metų keičiasi studijų programa, gali pasižiūrėti čia www.mif.vu.lt/katedros/mmk/progra/MIM-2010.htm  mano supratimu į gerąją pusę :)

 Tai jeigu jau metematikos informatikos mokyme reikia 3 val mokytis kasdien tai kiek reiks mokytis jei į finansų ir draudimo matematiką įstosiu??? Baisu daros...

 nesijaudink, nereikia tiek :) (mano supratimu)  

 Tai manau jei jau pavyks įstot, tai pavyks ir mokytis, nes vadinasi, kad visi panašių gabumų įstoja. O jei nepavyks, tai vadinasi būtų per sunku buvę

 na čia ne faktas, negalima aklai pasitikėti mokyklinių egzaminų rezultatais, visko būna, žmogus mokykloje prastai mokosi, o įstojęs kažkur kaip tik susiima( suauga, paprotingėja, ar šiaip mokslas ar mokymosi sistema priimtinesnė kitoj vietoj pasirodo), o būna ir kad mokykloje puikiai mokosi, bet pakliūna į kitokią aplinką ir pasimeta...būna žmogui galvą per abitūros egzaminą skauda...taigi, jei ir neįstos (labai linkiu, kad taip neatsitiktų) jokiu būdu negalvok, kad nesugebėtum :)  nenuvertinkit savęs