Vartotojo sanemis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:35:28 | Nuoroda
Billie Jean rašė:
sokoladinis rašė:
Billie Jean rašė:

istotum

taip,  i mokama gal ir istotum

 mano ausyte yra uzgirdusi, kad siais metais mazdaug 100 zmoniu jau uzsirase i mokama vieta, tad..... bet cia apie VU.

 197 į mokamas vietas KMU medicinoje pretenduoda. Tai labai daug.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 23:45:42 | Nuoroda

O aš įstočiau į mokamą?

Biologija 77

Lietuvių 75

Chemija 27

Matematika B 10

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:02:43 | Nuoroda

Sveiki, kas čia bando stoti? Koks jūsų konkursinis balas? Mano 17,52, gal pakaks į vf, o jei ką, bandysiu ir į m .

Žinutė parašyta: 2009-07-09 15:29:27 | Nuoroda

Sveiki, gal kas bando čia stoti? Aš jau pridaviau prašymą į KMU kineziterapiją.

Žinutė parašyta: 2009-07-09 16:12:41 | Nuoroda
hUnabi rašė:

VF/M rasei ? 

 Rašiau ir vf, ir m. Gal pavyks ir į vf, bet pernai tai nebūčiau praėjęs, nes įstojo į nemokamą su mažiausiu 17,59 atrodo, o mano 17,52,  gal šiemet balas nukris, bet abejoju...Na, jei ką, tai į mokamą.

Žinutė parašyta: 2009-07-09 16:25:20 | Nuoroda

na, tada tikiuosi bent į mokamą įstoti.... :D 

Žinutė parašyta: 2009-07-09 23:07:44 | Nuoroda

šiandien pasižiūrėjau kineziterapijos programą, tai labai daug visokios filosofijos, edukologijos, sociologijos, kažkaip nelabai biomedicininė sritis lyg, na, po to būna jau ir biologijos visokios, praktikos.

Žinutė parašyta: 2009-07-13 19:11:43 | Nuoroda
Lunaria rašė:

Rašiau 3 vietoje į Kmu kineziterapiją...KB tėra 15,26 tai šansų minimaliai...

 Tai gal ir į mokamą tau pavyktų, jei yra galimybių. Nenusimink, gal šiais metais balas bus maženis, o plius bio egzas gi sunkus buvo.

Žinutė parašyta: 2009-07-13 21:48:47 | Nuoroda

Tai yra terapija paremta judesiais. Pavyzdžiui žmonės po įvairių operacijų galbūt sunkiai lanksto kojas, tada teikiama judesių terapija (kineziterapija), kuri yra labai įvairi, nuo baseino pratimų, nuo treniruoklių. Mokinama vaikščioti su koju protezais ir panašiai. Atliekami ir masažai, bet gydomieji, neatpalaiduojamieji.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:01:01 | Nuoroda

Iš tikrųjų lietuvių gimtosios kalbos egzaminas yra labai ydingas. Teksto suvokimas gana yra tikslus dalykas ir nelabai ten ką padiskutuosi, yra vertinimo instrukcija, galimi variantai ir pagal juos žiūrima. Tačiau rašinys yra žmogaus kūryba, ir labai priklauso nuo to, kas taisys, vieni vertintojai yra liberalesni,kiti griežtesni, nors vertina trys žmonės, plius vienas kontrolinis vertinimas...

Bet tikrai gramatiką reiktų palikti, nes pavyzdžiui žmogus nemokėdamas vieno žodžio, gali pakeisti ji kitų ir taip paslepiamos visos ydos, sintaksė ir problema, galima kurti trumpesnius sakinius, arba naudoti jungtus - o,bet,tačiau,nes, prieš kuriuos dedami kableliai, šią taisyklę manau daugumą žino :D .

Na, lietuvių tikrai toks nenuspėjamas egzaminas, pats laukdamas net nežinojau kiek gausiu, ar neišlaikysiu (nes mokytoja dažnai sakydavo, kad parašydavau ne į temą, ir gaučiau 0), ar 30 proc , ar 60 proc , ar 90...

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:02:36 | Nuoroda

Norėčiau pasiteirauti, ar tiesa, kad jei įstoji į valstybės finansuojamą vietą ir nori perstoti kitur, privalai tuomet sumokėti už visus metus, kuriuos turėjai mokytis.

Pavyzdžiui įstoju į biologiją, man ten nepatinka ir išeinu po pirmo kurso, tai turiu už 3 metus susimokėti visą kainą?

O kaip jei stoji į mokamą vietą? 

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:05:16 | Nuoroda

O man chemija tai iš vis pieva per egzaminą.

Lyg normaliai ją mokėjau, na aišku, nepretendavau aš ten į 80-100 procentų, bet maniau, kad gaučiau bent kokius 50-60 procentų.

Na, bet po egzamino jau susitaikiau, kad bus tik apie 30 procentų. Plius kai daug pribraukiau, prirašiau už langelių, nes sumaišiau vietas, vieno klausimo nespėjau atsakyti, tada užkaitau, prasidėjo panika ir nespėjau pataisyti :D 

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:07:26 | Nuoroda
suodiss rašė:

Sveiki,

O kaip mum pranes kur istojome?

 reik nueiti į šį tinklapį     bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html  (suvesti duomenis, kuriuos prašo) ir turbūt prie atitinkamos specialybės bus kažkas pažymėta  kur įstojai.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:10:41 | Nuoroda

Šiaip rašiniai manau tikrai yra reikalingi.

Visų pirma, žiūrima kaip žmogus dėsto mintis, ar logiškai, ar stilistiškai, ar nėra minties šuolių, tai gana svarbu mokant lietuvių kalbą. Juk neužtenka tik pakalbėti.

Taip pat žmogus turi mokėti pagrįsti savo nuomonę argumentais, o ne taip, kad aš manau, aš galvoju, nes kažkas kažkada sakė.

Antra, norint pagrįsti argumentais, reikia juos turėti, tada ir yra poreikis mokiniui skaityti knygas, domėtis kultūros naujienomis, socialiniais dalykais.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:11:42 | Nuoroda

tikiuosi nepatvirtins šios nesąmonės....

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:14:29 | Nuoroda

Na, bet kokia šio tvirtinimo logika?

Juk kaip tik jaunas žmogus turi nebijoti keisti kažko jei jam nepatinka, ieškoti kitų vietų, kur gali save realizuoti labiau, o ne tai, kad įstoji čia ir privalai būti, nesvarbu ar tau patinka , ar ne. Žinoma, neprivalai, bet kai turi susimokėti, o pinigų neturi, tai juk nepabėgsi nuo skolų...

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:20:49 | Nuoroda

čia tave nubaudžia, kad keiti specialybę, nes turi kaip sovietų sąjungoje studijuoti būtent tą dalyką, kurį pasirinkai iš pradžių, o po to tą patį dirbti kokius 25 metus :D 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 11:40:06 | Nuoroda
Lenocka rašė:
sanemis rašė:

Na, bet kokia šio tvirtinimo logika?

Juk kaip tik jaunas žmogus turi nebijoti keisti kažko jei jam nepatinka, ieškoti kitų vietų, kur gali save realizuoti labiau, o ne tai, kad įstoji čia ir privalai būti, nesvarbu ar tau patinka , ar ne. Žinoma, neprivalai, bet kai turi susimokėti, o pinigų neturi, tai juk nepabėgsi nuo skolų...

 Cia logika kaip tik ta, kad nestotu belekur studentai, o gerai apmastytu savo pasirinkima.. Irgi girdejau, kad nori aptvirtinti, kad jeigu atsimokai tarkim 2 metus ir meti tas studijas, tai privalai valstybei grazinti ta suma, kurie jie isleido.. As pritariu visiskai sitam dalykui =)

 Žmogus niekada negali būti visiškai tikras, kad jam tos studijos patiks. Pavyzdžiui man dabar kineziterapijos studijos atrodo tikrai patrauklios, bet aš nežinau ar man ten patiks mokytis vėliau, jei pamatysiu, kad tai neatitinka mano lūkesčių, tai ir išstoju. Juk žmogus ir klysta, aš net nepasakyčiau, kad čia klydimas, tiesiog tu ieškai kitų sau artimų specialybių, parodai savo drąsą, kad tau rūpi tavo gyvenimas, kad tu nori kažką keisti, o ne sustaikyti, kad jau įstojau ir ką čia bepadarysiu, teks mokytis, nesvarbu ar patinka, ar nepatinka. O jei ta specialybė kainuoja 7000? Tada imi paskolą ir sumoki už tai, kad nori perstoti? Nors mokinaisi gerai. Nesąmonė.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 11:49:17 | Nuoroda
Lenocka rašė:
sanemis rašė:
Lenocka rašė:
sanemis rašė:

Na, bet kokia šio tvirtinimo logika?

Juk kaip tik jaunas žmogus turi nebijoti keisti kažko jei jam nepatinka, ieškoti kitų vietų, kur gali save realizuoti labiau, o ne tai, kad įstoji čia ir privalai būti, nesvarbu ar tau patinka , ar ne. Žinoma, neprivalai, bet kai turi susimokėti, o pinigų neturi, tai juk nepabėgsi nuo skolų...

 Cia logika kaip tik ta, kad nestotu belekur studentai, o gerai apmastytu savo pasirinkima.. Irgi girdejau, kad nori aptvirtinti, kad jeigu atsimokai tarkim 2 metus ir meti tas studijas, tai privalai valstybei grazinti ta suma, kurie jie isleido.. As pritariu visiskai sitam dalykui =)

 Žmogus niekada negali būti visiškai tikras, kad jam tos studijos patiks. Pavyzdžiui man dabar kineziterapijos studijos atrodo tikrai patrauklios, bet aš nežinau ar man ten patiks mokytis vėliau, jei pamatysiu, kad tai neatitinka mano lūkesčių, tai ir išstoju. Juk žmogus ir klysta, aš net nepasakyčiau, kad čia klydimas, tiesiog tu ieškai kitų sau artimų specialybių, parodai savo drąsą, kad tau rūpi tavo gyvenimas, kad tu nori kažką keisti, o ne sustaikyti, kad jau įstojau ir ką čia bepadarysiu, teks mokytis, nesvarbu ar patinka, ar nepatinka. O jei ta specialybė kainuoja 7000? Tada imi paskolą ir sumoki už tai, kad nori perstoti? Nors mokinaisi gerai. Nesąmonė.

 Taip, tikras niekada negali but, cia tiesa. Na, del kineziterapijos studiju.. Turetum ziuret ar patiktu darbas toks, na o studijos.. Juk atsimokysi ir tiek, igysi ziniu. Reikia zvelgti truputi toliau, ar domintu toks darbas ir pan. =) Aisku, jeigu isigaliotu sitas punktas, kaip ir visur, butu ir kita medalio puse, tamsioji.. Galbut reikia tada placiau dometis, pries pasirenkant specialybe, pasidometi ko mokytis reikes, ka, kaip, kokiu budu ir t.t.

 Na, tu gali belekaip daug domėtis ir panašiai, bet tai neužtikrina, kad tau patiks šis darbas, iš pažiūros gali atrodyti visai gerai, o kol neatliksi praktikos, tol nesužinosi ar šis darbas skirtas tau. Tada turi mokytis keturis visus metus, o įsivaizduoji kaip lėvai mokytis, kai tau nepatinka, kiekviena paskaita tau tampa peilis, apie motyvaciją iš vis jaučiu net nėr kalbos, tada ir prasideda visoks paruoštukų darymas, nusirašinėjimas. O tada tampi kažkoks surambėjęs, piktas, kinezistas.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 11:56:33 | Nuoroda

Tikiuosi nepatvirtins, bet žinok kažkaip nenustebčiau jei seimas patvirtintų, 70 procentų ten sėdinčių mąstysena lygi nuliui :D