Vartotojo "Binladen" Son pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-27 18:34:42 | Nuoroda

Manau visiems norisi kuo geresnio rezultato, tačiau kaip bus iš tikrųjų sužinosim po poros dienų... Uch tikėkimės, kad viskas bus gerai... Tas laukimas taip nervuoja... Br...

Žinutė parašyta: 2009-06-27 18:38:24 | Nuoroda

Istorija yra dalykas, kuris geriausiai sekėsi ir kurį labiausiai mėgau ir jei negausiu gero įvertinimo - tai nusivilsiu pats savimi...

Žinutė parašyta: 2009-06-27 18:50:44 | Nuoroda

O aš buvau "užsidegęs" stot į žurnalistiką, tačiau aną savaitę nuspręndžiau nestot... Net pats nežinau kodėl... Gal pabijojau stojamųjų, gal ne man ši profesija... Nežinau... Pastaruoju metu vieni klaustukai mano makaulėj...

Žinutė parašyta: 2009-06-27 19:27:54 | Nuoroda

Toks laikas dabar, kai dar nesulaukei vienų egzaminų rezultatų ir jau kitus laikas laikyt... Tada pasimeti ir nežinai ar laikyt ar ne... Bet kokiu atveju pildydamas prašyma įrašysiu KU žurnalistika gal ten pakliūsiu, nes stojamųjų ten nėr...

Žinutė parašyta: 2009-06-27 20:00:25 | Nuoroda

Gerai, kad aš nesu pana ir man nereik sukt galvos dėl šukuosenų suknelių ir pan... Užsidėsiu savo kostiumą atsisėsiu į savo "bolidą" ir lėksiu... Uch...

Žinutė parašyta: 2009-06-27 20:35:58 | Nuoroda

Galiu pasakyt, kad egzai labai nenuspėjami, nes pvz matiekos nė velnio nesimokiau pusmetį išvedė keturis, egzaminą laikiau šiaip dėl "bajerio"(nė velnio nesiruošiau), o išlaikiau geriau už tuos, kurie ją mokėsi... Na aišku laikiau MBE gal dėl to taip ir gavosi... Dabar tik baisu nenusvilt ten kur šį bei tą sugebu - tai yra istorijoj ir lietuvių...

Žinutė parašyta: 2009-06-27 21:39:55 | Nuoroda

Jei geri rezultatai, tai nereiškia, kad moksliukai... Pvz aš nesėdėdavau prie knygų, bet tikiuosi gerų rezultatų...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:04:39 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
"Binladen" Son rašė:

Toks laikas dabar, kai dar nesulaukei vienų egzaminų rezultatų ir jau kitus laikas laikyt... Tada pasimeti ir nežinai ar laikyt ar ne... Bet kokiu atveju pildydamas prašyma įrašysiu KU žurnalistika gal ten pakliūsiu, nes stojamųjų ten nėr...

 aš tai noriu į vilniu tad apie ku net nepagalvojau, bet manau rasiu tokią sritį, kurioje galėsiu save realizuoti

Tai ir aš labiausiai noriu mokytis Vilniuj, nes arčiau namų ir pan... O dėl to, kad nestosiu į žurnalistiką nepergyvenu, nes studijų programų yra daug ir tikrai atrasiu ką nors įdomaus... Juolab, kad žurnalistu tapt galima ir nebaigus studijų...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:06:59 | Nuoroda

Žmonės būkit optimistai... Viskas bus gerai, juk yra pakartotonė sesija... Po šimts oželių...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:14:47 | Nuoroda

Na ar pasitvirtins mūsų optimistiškos spėlionės ir teorijos sužinosim visai greitai...
Prisipažinkit kam dreba "kinkos"?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:16:44 | Nuoroda

O mes su draugu juokavom, kad abu paimsim banko paskolas ir paskui jas pragersim... Ot bus faina studentaut ir studijuot... Joke...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:29:38 | Nuoroda

Taip... Viskas paaiškės rytoj, rytoj, rytoj, rytoj... Cha cha cha cha cha...! (Manjakas)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 12:53:08 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
"Binladen" Son rašė:

Taip... Viskas paaiškės rytoj, rytoj, rytoj, rytoj... Cha cha cha cha cha...! (Manjakas)

 matau tu megaujies tuo...

 Nesimėgauju, tiesiog jau "stogas važiuoja"... Greičiau tie sumauti rezultatai pasirodytų, o tai tuoj išprotėsiu.

 

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:01:24 | Nuoroda

O Alache padėk man... ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:04:55 | Nuoroda

Skamba kvailai, tačiau pvz: jei gavau rezultatus ir tau jie atrodo per geri juos taip pat galima apeliuot? ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:11:44 | Nuoroda
Lenocka rašė:
"Binladen" Son rašė:

Skamba kvailai, tačiau pvz: jei gavau rezultatus ir tau jie atrodo per geri juos taip pat galima apeliuot? ;D

 jo, jo.. apeliuok.. =DDD

" Bajeris" Stengiuosi praskaidrint sau nuotaiką...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:15:19 | Nuoroda

Na jei rezultatai bus per geri, tai teks apeliuot... "Aš doras pilietis"

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:30:39 | Nuoroda
Lenocka rašė:
"Binladen" Son rašė:

Na jei rezultatai bus per geri, tai teks apeliuot... "Aš doras pilietis"

 Aha, butinai =D Butu bajeris, gaves 100% eini apeliuot.. Jauciu kreivai paziuretu.. =DD

 Aga, būtų tikra sensaija...  Jau įsivaizduoju žurnalų antraštes: Stoviu aš su nuleista galva ir nuliūdusia veido išraiška, rankoje laikau telefoną. Ir apačioje užrašas: "Abiturientas nusivylęs egzaminų rezultatais arba abiturientas pasipiktinęs vertinimo komisijos darbu"

Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:40:04 | Nuoroda

Ar yra norinčių studijuoti: politikos mokslus, leidybą ir socialinį darbą? Jei taip - tai kodėl renkatės šias studijas?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 14:22:00 | Nuoroda

Pirmiausia nesuplakiau, o tik paklausiau ar yra norinčių studijuot šiuos dalykus... Man tiesiog įdomu, kuris iš šių dalykų įdomesnis kitiems žmonėms...