Vartotojo Ponas_Multivitaminas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:27:58 | Nuoroda

DĖMĖSIO!!!

Reikia pagalbos iš žmogaus, kuris gerai nusimano apie visą tą stojimų procedūrą, kaip kas, kur ir pan.

Po šiai dienai dar nežinau kaip ten yra su visomis tomis procedūromis stojant. Ok, žinau ,kad per vėlai domiuosi, taip ,kad neaiškinkit man ,kad reikėjo jau anksčiau ir pan.

Tiesiog yra taip --> Turiu visus egzaminų rezultatus, noriu stoti kažkur.

 Nuo ko reikia pradėti ? Kaip tai daryti internetu? Kur reikia registruotis? Apskritai, gal kas nors, kas tikrai nusimano ir žino gali išssamiai nupiešti, nupasakoti ka reikia daryti norint stoti ir pan. 

Lauksiu ! Iš karto ačiū!

 

Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:32:30 | Nuoroda

Tai ar bus rytoj istorijos rezultatai ar ne ne ?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:48:58 | Nuoroda

Ei, žmogai, nu atkreipkit dėmesį į mano ankstesnę žinutę :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:57:25 | Nuoroda
  • lietuvių VBE 40
  • anglų  VBE 28
  • istorija VBE 25
  • informatika MBE 39

Ar su tokiais rezultatais įmanoma į kokį nors universitetą? kalbu apie nemokamą vietą... Kur patartumėt stoti su tokiais balais?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:13:45 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Danakolas rašė:
  • lietuvių VBE 40
  • anglų  VBE 28
  • istorija VBE 25
  • informatika MBE 39

Ar su tokiais rezultatais įmanoma į kokį nors universitetą? kalbu apie nemokamą vietą... Kur patartumėt stoti su tokiais balais?

 Neimanoma. Nesvarbu i kur stosi, juk po reformos nera mokamu/nemokamu vietu kiekvienam univere, yra tik kapselis kury gauni arba ne ir tada jau nesieisi ji kur nori.

 Gal galėtum plačiau paaiškint?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:23:12 | Nuoroda
Danakolas rašė:
Mr.Lazy rašė:
Danakolas rašė:
  • lietuvių VBE 40
  • anglų  VBE 28
  • istorija VBE 25
  • informatika MBE 39

Ar su tokiais rezultatais įmanoma į kokį nors universitetą? kalbu apie nemokamą vietą... Kur patartumėt stoti su tokiais balais?

 Neimanoma. Nesvarbu i kur stosi, juk po reformos nera mokamu/nemokamu vietu kiekvienam univere, yra tik kapselis kury gauni arba ne ir tada jau nesieisi ji kur nori.

 Gal galėtum plačiau paaiškint? Beje ir ar eitų su tokiais rezultatais į mokamą vietą universitete ?

 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 18:32:59 | Nuoroda

lietuviu 40 VBE
istorija 25 VBE
anglu 28 VBE

informatika mbe 39

Ar iseitu su tokiais rezultatais istoti i teises studijas Vilniaus teises ir verslo kolegijoje?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:48:52 | Nuoroda

Ar būtų įmanoma kur nors įstoti į valstybės finansuojamą vietą su tokiais rezultatais:

lietuvių vbe - 40, anglų vbe - 28, istorija vbe - 25, informatika mbe - 39

Nežinau ir neįsivaizduoju kur noriu stoti ir ką noriu mokytis. Ką patartumėt su tokiais rezultatais. Ypač svarbi nuomonė jau esamų studentų. taigi, laukiu patarimų, pasiūlymų, nes neįsivazduoju ką toliau daryti.

p.s kiekviena nuomonė man svarbi :)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:06:59 | Nuoroda

Kazin iseitu i teise kur nors kolegijoje?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:16:12 | Nuoroda

Galvoju apie Vilniaus teises ir verslo kolegija, teises studijas. kazin ar ten i VF pavyktu. Beje kokios paprastai buna galimybes stojant ten, kur reikia matkes, be jos egzo? zinau ,kad imanoma...

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:29:31 | Nuoroda
Nastiona rašė:
Danakolas rašė:

Galvoju apie Vilniaus teises ir verslo kolegija, teises studijas. kazin ar ten i VF pavyktu. Beje kokios paprastai buna galimybes stojant ten, kur reikia matkes, be jos egzo? zinau ,kad imanoma...

 imanoma, bet tik i mokama.. o tai VTVK turi nemokamas vietas? argi? cia juk privati kolegija,kiek zinau..

 yra ir VF vietos :)  tik kažin ar į tokią man pavyktų su tokiais varganais rezulatais ;/

Žinutė parašyta: 2009-07-02 10:55:57 | Nuoroda

o kur konkreciai patartumet su neaukstais balais VBE ? butu gerai i vf... ir kokias studijas..?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:19:03 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Danakolas rašė:

o kur konkreciai patartumet su neaukstais balais VBE ? butu gerai i vf... ir kokias studijas..?

 Dar karta sakau - su neaukstais balais, vf tik kolegijose. Nori i univera su neaukstais balais, purtyk kisenes.

 Tai kaip manai ar eitu i VF Vilniaus teises ir verslo kolegijoje, pasirenkant teises studijas? Mane neramina labai zemas kaip bebutu gaila mano istorijos rezultatas...bet visgi valstybinio 25, o ne mokyklinio... kiti sako ,kad i kolegjas ir su mokykliniais sustoja...

Žinutė parašyta: 2009-07-03 11:11:17 | Nuoroda

kur galeciau zinoti kiek yra VTVK vietu i mokamas is VF studijas?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:27:03 | Nuoroda

Dar pagalvojau apie VPU: anglu filologija, soc. mokslai, istorija/taikomoji istorija.

                                 VGTU: komunikacija ir  informacija

                                 LKKA: sporto reakrecija ir turizmas

                                 VDU: istorija, anglų filologija, teisė.

                                 KTU: technikos kalbos vertimas ir jos redagavimas, kompiuterine lingvistika, edukologija

Kaip manot ar eitų su mano rezultatais įlyst kur nors ? Pirmenbė aišku VF, bet ne visada norai atitinka galimybes.  Ką rekomenduotumėt? Kur didžiausi šansai? Apskrtai ką patartumėt su mano rezultatais?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:27:03 | Nuoroda

Dar pagalvojau apie VPU: anglu filologija, soc. mokslai, istorija/taikomoji istorija.

                                 VGTU: komunikacija ir  informacija

                                 LKKA: sporto reakrecija ir turizmas

                                 VDU: istorija, anglų filologija, teisė.

                                 KTU: technikos kalbos vertimas ir jos redagavimas, kompiuterine lingvistika, edukologija

Kaip manot ar eitų su mano rezultatais įlyst kur nors ? Pirmenbė aišku VF, bet ne visada norai atitinka galimybes.  Ką rekomenduotumėt? Kur didžiausi šansai? Apskrtai ką patartumėt su mano rezultatais?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:58:28 | Nuoroda
giedrius07 rašė:

as taip pat bandysiu,mano balas 12.88,bet as i mokama

 kokios kainos?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 21:07:38 | Nuoroda

ka man patartumet, bet i VF?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 21:07:38 | Nuoroda

ka man patartumet, bet i VF?

Žinutė parašyta: 2009-07-04 00:18:25 | Nuoroda

Ar iseitu man cia istoti? Bent jau i mokama vieta... mano konkursinis 14,76