Vartotojo telius pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:25:34 | Nuoroda

Karalaite, jug gi viskas priklauso nuo šiais metasi stojančių. Juk gi , kaip aš suprantu ir pataisykite jei klystu, konkursinio balo sudarymas kito.. Beje aš ir pats norėčiau įstoti į TSPMI ir labai knieti paklausti, kaip sekėsi istorijos lietuvių ir anglų egzaminai? turiu omenyje rezultatus. Aš pats asmeniškai bandysiu šauti ( deja su tokiai rezultatai geriausiu atveju tik į mokamą )  su ist- 94; angl -85 ; lt (prašom nesijuokti, visokių fail būna.) - 65.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:19:26 | Nuoroda

Atsiprašau, kad suteršiu  Jūsų blizgančius balus , bet norėčiau paklausti , kaip manot įmanoma i nl m įstot su 18,96 ? baisu, bet labai norėčiau mokintis tspmi..

Žinutė parašyta: 2009-06-30 01:09:39 | Nuoroda

PsicLt

Tikrai nėra jokio sarkazmo :) aš tirkai manau kad blizgantys skaičiukai. bent 2 egzai  90+. labai gerai. Čia daugiau gal buvo savęs graužatis ir apmaudas dėl savų rezultatų.. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 14:39:48 | Nuoroda

PsicLt

Šauni kalbi. Taip ir yra.  Juk praeitas metais , kad įstoti reikėjo istorijos , anglų irlt egzamino ( čia kaip ir šiemet) bet pažymių reikėjo Ir mat Ir užiesnio kalbos Ir lt Ir ist pažymio.. O šiemet tik matematikos.. be to, visoje Lietuvoje juk bendras, vienodas balo sudarymo pricipas ( neskaitant VDU :), bet aš nestumiu, buvo laikas kada pats ten galvojau kritiniu atveju stoti.. ) . Taip pat, vietų skaičius sumažėjo.. taip kad konkursas šiais metais itin didelis ir aklas tuo pačiu :) sėkmės visiem , neįstokit :D 
 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:35:17 | Nuoroda

Sheli, 110% nuo pra4jusiu metų dieninių studentų skaičiaus. Tai jei praeitasi metais i dienines buvo  100 vietų ( į kurias pretendavo tik į dienines studijas pagėdaujantys stoti ) , tai dabar bus 110 vietų , į kurias pretenduos visi : tiek ir tie kurie nori neakaivaizdiniu būdu mokintis tiek ir į dienines norintys įstoti žmonės :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:37:39 | Nuoroda

bet tau, kreipiuosi į sheli , abejoju ar yra  ko pergyventi su tokiais balais. Tau vienodai šviest turėtų :) va man ir kitiek margadubliam ( pats save prie jų skiriu ) kurie nesugebėjo surinkti bent 19 konkursinių taškų, va mes tai galim dėt po vėliava :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:32:56 | Nuoroda
ramiai! rašė:

Priima 125 į NL ir 110 į I.

Iš 235 už mokslą nemokės 85 (VF), o kitiems 150 (M) teks pakratyt kišenes.

Tai nebent remiantis šiais skaičiais galima pasižiūrėt ar daug galimybių gaut finansuojamą vietą.

Ką gi, antru numeriu teks rašyt mokamą vietą, kad nepražiopsočiau. :>

 Tada nesuprantu.. Šiandien man teko bendrauti asmeniškai su Kauno skyriaus bendrojo priėmimo komisijos pirmininku S.Raila, pasak kurį gali būti priimti tik 110% nuo  praeitais metais į dienies stojūsių žmonių. Tai dabar žiūrint i praeitus metus , kai į dienines studijas stojo  111 žmonių, tai šiemet iš viso ( tiek į NL tiek ir į I ) priims  122 studentus. Bent jau aš tokią informaciją gavau. Tai arba tavo info yra klaidinga, arba mano :) aišku neatmetu galimybės , kad netesingai supratau, bet abejoju... :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:32:19 | Nuoroda

uoj, tada atsiprašau, kad klaidinau.. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 00:05:25 | Nuoroda

hello darling

Žinutė parašyta: 2009-07-01 00:05:34 | Nuoroda

hello darling

Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:27:49 | Nuoroda

Viliau , tikrai tau pritariu. Aš irgi taip pat, kaip tu tikiuosi ten įsoti, ir būsiu atviras ilgą laiko tarpą jau..

Aišku, čia nėra kelio pabaiga jei neįstoji, bet savaime suprantama didelis smūgis ,ypač kai tokį ilgą laiko tikiesi ir vsajoji :D  Dėl to ir negerai kartais neįvertinti savo galimybių.. Tik va, tavo balai gersni, ir aš galvoju, kad tau nėra problemų bent į m įsoti tikrai ;)

 

Žinutė parašyta: 2009-07-07 00:15:09 | Nuoroda

Negasdink žmonių. Tu kalbi apie vf. Kiti yra pasiruošę mokėt.  Taip kad turėtum pridurt , kad su tokiais balais į vf neįstoji, o į mokama laisvai :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 13:08:28 | Nuoroda

 Antru :/