Vartotojo editha pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:55:22 | Nuoroda

Šiaip sorry, kad atgaivinau temą, bet pasistojo vat man klausimas.. ;D kiek iš laikiusių rusų vbe, galvoja apie studijas, susijusias su rusų kalba? ;]] nes visur kiek ieškojau temų apie rusų filologijas, niekas nieko nešneka apie tai, tai jau susimąsčiau kad gal aš viena čia tokia ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-29 23:05:45 | Nuoroda

O į Rusų filologiją VU,arba VPU niekas? ;]] 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:15:30 | Nuoroda

ne, nu nauda bus:) jeigu pvz nėra galimybės prieiti prie interneto, ir pasižiūrėti rezultatus;] čia yra gera galimybė dirbantiems, ar išvykusiems ;]]

Žinutė parašyta: 2009-07-25 00:01:28 | Nuoroda

Kiek domėjaus, tai ne. 

Žinutė parašyta: 2009-07-25 00:09:55 | Nuoroda

Aš atsiprašau, už klaidingą infomaciją. Pasiknisinėjusi nete radau, kad dirbs šeštadienį. 9:30-14:00. 

Žinutė parašyta: 2009-07-29 18:20:57 | Nuoroda

Jėėėė pagaliau radau grupiokių! ;D aš irgi įstojau į rusų filologiją ;D skype : editjulia1.

Žinutė parašyta: 2009-07-30 13:51:44 | Nuoroda

rusų filologija ;}} 

Žinutė parašyta: 2009-07-30 13:56:33 | Nuoroda

Sveiki ;] įstojau į rusų filologiją ;}} dar norėjau paklaust dėl tos fuxų stofkės, kaip ten kas ;D kur reikėjo tą emailą savo pasakyt? ;D nes aš tai niekam nediktavau, nei ką ;D turbūt man ir kvietimo neatsiųs.. :} O šiaip tai planuoju bendrabuty gyvent, jei atsirastų bendraminčių, mano skype: editjulia1 :}}

Žinutė parašyta: 2009-08-11 19:34:33 | Nuoroda
pingpong rašė:
editha rašė:

Sveiki ;] įstojau į rusų filologiją ;}} dar norėjau paklaust dėl tos fuxų stofkės, kaip ten kas ;D kur reikėjo tą emailą savo pasakyt? ;D nes aš tai niekam nediktavau, nei ką ;D turbūt man ir kvietimo neatsiųs.. :} O šiaip tai planuoju bendrabuty gyvent, jei atsirastų bendraminčių, mano skype: editjulia1 :}}

 Sveika, Edita  :)  Priduodant dokumentus, šalia yra kabinetas, kuriame vaikšto studentai (tikriausiai iš studentų atstovybės), na ir ten nueini, papasakoja, kaip pasidaryt studento pažymėjimą, duoda lapuką apie fuxų stofkę, kuri vyks rugpjūčio 27-29 dienomis Pailgyje, Švenčionių rajone, dar duoda bukletą apie koncertą, vyksiantį rugsėjo 1d. Vingio parke. Nuveda prie kompo, ten užsirašo tavo vardą, pavardę ir paprašo e-mailą, nes į jį atsiųs pakvietimą į fuxų stofkę ;)   

o tavo atveju net nežinau, ką patarti.. O tai, kai nešei dokumentus, nesimatė besibastančių studentų šalia? 

 Tai vat, kad matėsi, ir mane užkalbino, sako "kai viską susitvarkysi, užeik pas mus ;D o aš ten kelis kartus pirmyn atgal į 6 aukštą laipiojau, ir paskui užmiršau visai ;D Bet va parašiau jiem į emailą, tai sakė, kad biškį pavėlavau. Tai į sotfkę nevarysiu :}

Žinutė parašyta: 2009-08-12 00:13:37 | Nuoroda
pingpong rašė:
editha rašė:
pingpong rašė:
editha rašė:

Sveiki ;] įstojau į rusų filologiją ;}} dar norėjau paklaust dėl tos fuxų stofkės, kaip ten kas ;D kur reikėjo tą emailą savo pasakyt? ;D nes aš tai niekam nediktavau, nei ką ;D turbūt man ir kvietimo neatsiųs.. :} O šiaip tai planuoju bendrabuty gyvent, jei atsirastų bendraminčių, mano skype: editjulia1 :}}

 Sveika, Edita  :)  Priduodant dokumentus, šalia yra kabinetas, kuriame vaikšto studentai (tikriausiai iš studentų atstovybės), na ir ten nueini, papasakoja, kaip pasidaryt studento pažymėjimą, duoda lapuką apie fuxų stofkę, kuri vyks rugpjūčio 27-29 dienomis Pailgyje, Švenčionių rajone, dar duoda bukletą apie koncertą, vyksiantį rugsėjo 1d. Vingio parke. Nuveda prie kompo, ten užsirašo tavo vardą, pavardę ir paprašo e-mailą, nes į jį atsiųs pakvietimą į fuxų stofkę ;)   

o tavo atveju net nežinau, ką patarti.. O tai, kai nešei dokumentus, nesimatė besibastančių studentų šalia? 

 Tai vat, kad matėsi, ir mane užkalbino, sako "kai viską susitvarkysi, užeik pas mus ;D o aš ten kelis kartus pirmyn atgal į 6 aukštą laipiojau, ir paskui užmiršau visai ;D Bet va parašiau jiem į emailą, tai sakė, kad biškį pavėlavau. Tai į sotfkę nevarysiu :}

 nu lievai, kad taip ivyko :)

nu bet padarysim juk meet'a paskutinemis rugpjucio dienomis visi :) :) ir kas pateks i stofke, ir kas nepateks

 Tai aš manau, vistiek bus juk barake gyvenančių, susipažinsim tikrai :}

Žinutė parašyta: 2009-08-12 15:26:48 | Nuoroda

O gal kas žinot per kiek laiko pajungia internetą? Saulėtekio bendrabutis domina.

Žinutė parašyta: 2009-08-13 16:46:01 | Nuoroda

Aišku, dėkui labai:} 

Žinutė parašyta: 2009-08-13 18:24:51 | Nuoroda

Beje, jau yra paskelbti sąrašai, gavusių bendrabučius! :} deja, paskelbta tik Gamtos mokslų fak., ir chemijos, medicinos fak. studentų sąrašai ;D taigi, pasigirkit! ;D aš visdar laukiu filologijos fak. sąrašo ;s 

Žinutė parašyta: 2009-08-13 22:31:21 | Nuoroda

Aš irgi visom keturiom už, kad susipažinti reik ne tik su savo grupiokais, bet su visais ;D Juk kuo daugiau pažįstamų, tuo lengviau, ypač jei iš kito miesto atvažiuoji į Vilnių,kur praktiškai vienas pradžioj esi :}} 

Žinutė parašyta: 2009-08-13 23:21:10 | Nuoroda

Žinoma! ;D aš irgi būsima filologų atstovė  

Žinutė parašyta: 2009-08-14 14:03:26 | Nuoroda

Aš iš Kauno ;} 

Žinutė parašyta: 2009-08-14 23:27:47 | Nuoroda

Aš irgi barake gyvensiu :} gaila, į stovyklą nevažiuosiu, tad susipažint neteksiu laimės.. :} 

Žinutė parašyta: 2009-08-15 15:44:10 | Nuoroda

Norėjau paklausti dėl saulėtekio bendrabučių. 8 domina labiausiai. Ten tie balkoniukai trikampiai, jie kiekvienam kambary yra, ar kaip? ;D 

Žinutė parašyta: 2009-08-18 02:07:05 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Ruošiatės būti Vingio parke rugsėjo 1 - ąją?

 Ruošiamės :}