Vartotojo Pasaka:) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 20:10:44 | Nuoroda

sveiki :) o gal kas nors zino, kiek siais metais i KMU odontologija bus VF vietu? ir kiek i M? Aciu:)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 20:01:26 | Nuoroda

Sveiki! :)  as taip pat vf:) na, o del tos stovyklos.. na tai tikrai butu lb fainai, kiek girdejus apie jas, tai tik geri atsiliepimai.... :D

Žinutė parašyta: 2009-07-24 20:23:17 | Nuoroda

oi kaip jau laukiu rugsejo.. :D as ir i KMU odontologija vf :D

o Sokoladini gal gali pasakyt kuriuo nr as istojau? :) mano balas 19.88 buvo:)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 20:32:46 | Nuoroda

jei kas noresit pabendraut/susipazint mano skypas ellee_ ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-27 21:36:43 | Nuoroda

o tai gal kas zinot kaip ten su ta stovykla? :) bus, nebus? :)

kazkaip man ten viskas itartinai :D nes snd buvom su drauge jau tuos dokumentus nunest (ji istojo i medicinos fakulteta) ir jai dave toki lapuka su visa info apie ta fuxu stovykla.. o man kazkaip ir ne :D jau net neramu darosi :D

Žinutė parašyta: 2009-07-28 19:07:05 | Nuoroda

eina sau kaip gaila... :( taip norejau ir as tokios stovyklos :) nu nk atsigriebsim rugsejo 1 :D

Žinutė parašyta: 2009-07-29 18:36:37 | Nuoroda
Wiliux rašė:

Kad as zinociau, kur tokia rast  O nezinai, kas ten bus? Gal kokiu dokumentu reik?

 na ta auditorija yra tam paciam pastate kur ir nesei dokumentus :) maciau nuoroda i ta auditorija ten :D

Žinutė parašyta: 2009-07-30 21:53:48 | Nuoroda

as ir i 19 teisingai atsakiau :) tai matyt busim vienoj grupej ;)

Žinutė parašyta: 2009-09-03 19:56:49 | Nuoroda

Sveiki abiturientai! as jau tuos visus vargus praejus ir db atsikratau visa literatura :)

parduodu Vaidoto Mockaus "Matematikos valstybinio egzamino uzduociu pavyzdziai (su atsakymais)" rusva knygele. kaina 5lt, mokejau apie 14 lt. dar prie sitos galesiu pridet jau isspestu variantu, jei noresit :)

taip pat parduodu Vaidoto Mockaus "Uzduociu skirtu pasirengti matematikos valstybiniam brandos egzaminui , rinkinys" ruzava knygele. Kaina 5lt.

Galima ir pasideret.. :)

Dar turiu 10 klases istorijos atlasa "Naujausiu laiku istorijos atlasas" beveik nenaudotas, kaip naujas. kaina 5.5 lt knygyne maciau apie 13 lt

 

Žinutė parašyta: 2009-09-03 19:59:13 | Nuoroda

Sveiki abiturientai! as jau tuos visus vargus praejus ir db atsikratau visa literatura :)

parduodu Vaidoto Mockaus "Matematikos valstybinio egzamino uzduociu pavyzdziai (su atsakymais)" rusva knygele. kaina 5lt, mokejau apie 14 lt. dar prie sitos galesiu pridet jau isspestu variantu, jei noresit :)

taip pat parduodu Vaidoto Mockaus "Uzduociu skirtu pasirengti matematikos valstybiniam brandos egzaminui , rinkinys" ruzava knygele. Kaina 5lt.

Galima ir pasideret.. :)

Dar turiu 10 klases istorijos atlasa "Naujausiu laiku istorijos atlasas" beveik nenaudotas, kaip naujas. kaina 5.5 lt knygyne maciau apie 13 lt
 

Žinutė parašyta: 2009-09-03 19:59:56 | Nuoroda

Sveiki abiturientai! as jau tuos visus vargus praejus ir db atsikratau visa literatura :)

parduodu Vaidoto Mockaus "Matematikos valstybinio egzamino uzduociu pavyzdziai (su atsakymais)" rusva knygele. kaina 5lt, mokejau apie 14 lt. dar prie sitos galesiu pridet jau isspestu variantu, jei noresit :)

taip pat parduodu Vaidoto Mockaus "Uzduociu skirtu pasirengti matematikos valstybiniam brandos egzaminui , rinkinys" ruzava knygele. Kaina 5lt.

Galima ir pasideret.. :)

Dar turiu 10 klases istorijos atlasa "Naujausiu laiku istorijos atlasas" beveik nenaudotas, kaip naujas. kaina 5.5 lt knygyne maciau apie 13 lt
 

Žinutė parašyta: 2009-09-24 18:43:07 | Nuoroda

jei kam reik mockaus knyguciu (rusvos ir rozines) papildomai sprest uz lb priimtina kaina tai kreipkites :) galeciau dar pridet ir kokiu 10 (ar daugiau, nepamenu kiek turiu) bilietu tos rusvos knygutes sprendimu, manau kad tikrai pravers :) bent man padejo :)

rasykit sms ar skambinkit 867279839

Žinutė parašyta: 2009-10-26 21:39:44 | Nuoroda

na as mokausi odontologijoj, db pirmam kurse, ir tikrai nepasakyciau kad cia lb sunku ar ka, ar kad visi mokosi tik del prestizo, zinoma yra visokiu kaip ir visur :) as esu be galo patenkinta ir lb dziaugiuosi, kad cia mokausi :) kol kas univeras nenuvyle, tikiuosi taip ir toliau bus :) cia lb daug kas priklauso nuo tavo nusistatymo :)

o renkantis reik manau labiausiai atsizvelgt i tai ko tu nori, o ne i mokymosi metu trukme ir pan :) visad daug geriau viskas iseina, kai darai su dideliu noru :)

Žinutė parašyta: 2009-10-26 21:42:12 | Nuoroda

na manau viskas imanoma, nes mano grupej (mokausi odontologija) yra viena grupioke, kuri yra baigusi kolegijoj burnos higiena ir istojo db i odontologija :) siaip visus pagr dalykus reik jai mokytis, tik visokios filosofijos, anglu ir pan dalykai atkrito :)