Vartotojo ka_tu_kaip_tu pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:20:32 | Nuoroda

o kaip cia su vu yra? shita skaiciuokle skaiciuoja desimtim o vu rasho tukstanciais.. tj cia kablely perkelt ar ka daryt?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:25:32 | Nuoroda

nu nors sistema skaiciavimo moki.. butum loxas ishvis shitam forume su tokiais rezultatais :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:38:37 | Nuoroda
Julykaz rašė:
jauniklis rašė:

nu nors sistema skaiciavimo moki.. butum loxas ishvis shitam forume su tokiais rezultatais :)

 po menesio sitie rezultatai bus visiskai nebesvarbus niekam is jusu. na nebent kazkas noresim pries kazka pasipuikuot, kaip puikiai islaiket... kitose sferose ju nebepanaudosit. tiek galiu pasakyt. ir ne pagal rezultatus zmones skirstomi i lochus ir ne lochus. asmeniskai man tokiu rezultatu pakaks stojant i norima studiju programa ir tai man leido visiskai atsipalaiduot tiek pries, tiek per ir tiek po egzaminu sesijos...

 tj atsipalaiduok nesinervaves :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:53:23 | Nuoroda

klausykit o praeitu metu formule VU kasnors zhinot??

Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:56:34 | Nuoroda
Julykaz rašė:
jauniklis rašė:

klausykit o praeitu metu formule VU kasnors zhinot??

 tiksliai negaliu pasakyt, bet mano nuomone ten kazkas panasaus i siemt gaunasi kai padalini is 100.

 ok, aishku

Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:04:13 | Nuoroda

tj cia dar neaishku ar jis ishlaike taip :DD pazhek kjp nusishneka :D arba joa.. ishlaike ir nurove stoga baxuruj/mergaitei...

Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:13:27 | Nuoroda
šypt rašė:

 2) VU Informologija

 neduok Dieve neistosi i leidyba ir pakliusi i Informologija.. susirasiu tave tada.. :(

Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:22:39 | Nuoroda
kunkuliuke rašė:

O ko informologija blogai? :D

 informologija gerai, bet negerai kad jos balas didesnis nei mano... su savo balu ji(kaip ir as) i gala ten mazhdaug jau pretenduotume :) nu aishku nezhinau kiek mergina informatikos metiny turejo :)

 

 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:32:10 | Nuoroda

tj joa :DD sustokit visi priesh mane :DD nezhinosiu nuo ko pradet zhudyt zmones..

Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:35:40 | Nuoroda
Oazee rašė:

jaunikli, ne tu vienas i agresija linkes...  as irgi stebiu visus, kas i Leidyba stoti zada... pasiskaiciuoju    reikia, cia man konkurentu 

 panevezhys style cia musu:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:37:39 | Nuoroda
kunkuliuke rašė:

Tu čia neprisišnekėk, gal būsimos kolegos :D

 tj as ir mokama rashysiu, matyt kad busimi :D jau 10toj klasei zhinojau kad i informologija noriu.. taupiau pinigus mashinai irgi gan senai, tj turiu jau tiem pirmiem metam tuos 4gabalus..

Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:39:06 | Nuoroda

nu tj o kaip kitaip cia su jais... :D

Žinutė parašyta: 2009-07-02 15:20:54 | Nuoroda
šypt rašė: 

 na kaip sakai ši mergina metiniam turi devynetą :)) beje, visko gali būt jei netyčia pakliūsim kartu mokytis :D

 as metiniam desimt turiu, bet kas man ish to, per mazhai vistiek :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:04:14 | Nuoroda

Sweiki,

norejau paklaust ka reishkia shitas uzrashas? ka rashyt i shita vieta balu skaiciuoklei jei as nesimokiau antros uzsienio kalbos paskutinius 2metus shulei? ar cia jau laidot viltis reikia?

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:11:14 | Nuoroda

butent shita ir norejau ishgirst :DDD aciu :D

Žinutė parašyta: 2009-07-08 13:53:57 | Nuoroda

as pats nestoju, bet labai geras draugas galvoja i anglu pedagoginiam stot.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:32:43 | Nuoroda

ooojjj, broli aurimai, tavo KB VIV tik 17+, tj jau skaityk atsistoju priesh tave su savo 18+ :)

Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:33:15 | Nuoroda
Houdini rašė:

labas  ir aš labai noriu į leidybą, bet bijau, kad istorija viską sugadins, juk ji ten stojant svarbiausia. o šiaip, matau daug kas po leidybos belekelintu nr žada rašyt verslo informacijos vadybą ir informologiją(tarp jų ir aš:D), todėl klausiu - ar nebijot pirmajame šių dviejų specialybių kurse AUKŠTOSIOS MATEMATIKOS?  nes man vos išgirdus šiuos du žodžius sugenda nuotaika

 nafik taw ta informologija rashyt su tokiais  balais? :)) nera negi kur stot daugiau? :) tikiuosi kad pateksi i leidyba :)

Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:35:18 | Nuoroda
karusele rašė:

Ooo, kad įsipliurpėt čia ;D leidyba geriau yra dėl to, kad leidėjus visi myli, net dėstytojai ir net informologai, kurie šiaip ant visų varo

 svajoniu specialybe :DD as irgi negaliu gyvent nieko neizheides :D

Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:36:48 | Nuoroda
Oazee rašė:
jauniklis rašė:
Houdini rašė:

labas  ir aš labai noriu į leidybą, bet bijau, kad istorija viską sugadins, juk ji ten stojant svarbiausia. o šiaip, matau daug kas po leidybos belekelintu nr žada rašyt verslo informacijos vadybą ir informologiją(tarp jų ir aš:D), todėl klausiu - ar nebijot pirmajame šių dviejų specialybių kurse AUKŠTOSIOS MATEMATIKOS?  nes man vos išgirdus šiuos du žodžius sugenda nuotaika

 nafik taw ta informologija rashyt su tokiais  balais? :)) nera negi kur stot daugiau? :) tikiuosi kad pateksi i leidyba :)

 Ziuriu dirbi issijuoses...  aplodismentai

 nu o ka daryt? :)