Vartotojo ka_tu_kaip_tu pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-12 01:39:18 | Nuoroda

Mes komfake juokiamės iš teisininkų :)) Nėspėja įstot, o jau pasidaro tokie suaugę, kad baisu žiurėt :)) Konstiumai, paltai, dalykiniai kostiumėliai:) Visi vaikšto kaip jaunuoliai apsirengę, o teisininkai kaip kokie deputatai :)) juokingai atrodo :) Nevisi aišku tokie jaunystės švaistytojai, bet pasitaiko labai daug tokių :)) Taigi, nuoširdžiai linkiu busimiem pirmakursiam netapti snobai.. Bent jau iš pažiuros :)

Žinutė parašyta: 2010-06-13 01:32:36 | Nuoroda

Žinoma, kiekvienas pasiema iš gyvenimo ką nori :) Tu, panele, matosi, moki tik pasimt frazes iš konteksto ir perfrazuot jas :) "su visu komfaku"? Kurgi taip parašyta? :) Taip pat nė žodžio iš mano pusės nebuvo, kad reikia panikuot dėl to :) Kaip tik palinkėjau per anksti nepasent :) Taigi, kitakart prieš bandydama nevykusiai ironizuot idėk daugiau pastangų :)*

Žinutė parašyta: 2010-06-13 17:00:55 | Nuoroda

Susitikt neteks, tačiau ok, nesigynčykim. Bet vistiek. Tai tebuvo palinkėjimas :) o dėl kūrybinių industrijų tai tikra tiesa. Jie tiesiog paėmė, predėjo šudo, nesubalansavo dalykų, iš esmes nukopijavo informologijos koncepsiją tik tam, kad pritrauktų studentų :) technikos universitetas, o specialybe humanitarinė. todėl ir juokinga :)

Žinutė parašyta: 2010-06-13 18:04:22 | Nuoroda

Sekmes jum visiem rytoj, jauneliai :)

Žinutė parašyta: 2010-06-16 17:04:54 | Nuoroda

Labas,

ne, informatikos egzaminas nėra privalumas. niekas i tai neatsižvelgia :) Pats B lygiu varčiausi :)

Žinutė parašyta: 2010-06-16 17:05:26 | Nuoroda

hahaha,  Panevėžys online :DDD

Žinutė parašyta: 2010-06-17 11:48:53 | Nuoroda

Labas,

Informologija, paprasčiau tariant, yra informacijos vadyba.  Informacijos paieška, atrinkimas, analizavimas ir panašiai. Su matematika praktiškai nieko nėra :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 19:36:59 | Nuoroda

Kagi, sveikinu visus išlaikiusius, linkiu nenusiminti neišlaikiusiems. Rašykit apeliacijas, tikrina kitoje vietoje, trečias vertintojas. Mokykliniam įtakos neturės. Kaip jau kažkas sakė, nėra ko prarasti :) Sėkmės belaukiant kitų rezultatų ir linkiu dar paatostogaut nebesinervinant. Nes po išleistuvių jau prasidės nervai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 06:04:09 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
ka_tu_kaip_tu rašė:

Kagi, sveikinu visus išlaikiusius, linkiu nenusiminti neišlaikiusiems. Rašykit apeliacijas, tikrina kitoje vietoje, trečias vertintojas. Mokykliniam įtakos neturės. Kaip jau kažkas sakė, nėra ko prarasti :) Sėkmės belaukiant kitų rezultatų ir linkiu dar paatostogaut nebesinervinant. Nes po išleistuvių jau prasidės nervai :)

 aciu uz grazius zodzius :)

 tai nėr už ką, man vienas malonumas šiemet stebėt visus besinervinančius :)) o nieko nepalinkėt širdis neleidžia. Pats pernai taip pat nervavausi :) na gal mažiau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 07:08:59 | Nuoroda

tai ir MRU reikia neblogas pragarelis. Draugas va dėl egzo, mano 20ta gimtadienį praleist turėjo. tai gerai, kad švenčiau keturias dienas, atėjo ketvirtąją :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 22:25:31 | Nuoroda

Labas,

na nesmagu nuvilti, bet tikriausiai nepavyktų įstoti :) Žinoma, pabandyt nedraudžiama, bet siūlau nedėti daug vilčių :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 02:51:53 | Nuoroda

Na visos specialybės mūsų fakultete kažkiek susijusios, tačiau ne tiek daug, kiek galbūt norėtum :) Betkokiu atveju, geras sprendimas užrašyt buvo :) po pirmo semestro, jei neklystu, galėsi bandyt perstot i informologiją :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 12:01:28 | Nuoroda

neturetu :) Sveikinu su puikiui istorijos rezultatu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 07:54:20 | Nuoroda

Labas,

Nelabai supratau apie kokią aplinka kalbi tai pradėsiu nuo dėstytojų: iš esmės visi dėstytojai normalūs,gerbiantys studentą, malonūs žmonės. Buvo žinoma koks vienas kitas su kuriuo sunku susikalbėt, bet mokslo metai niekam nesibaigė tragedija.

Apie grupiokus galiu pasakyt, kad dauguma grupiokų tikrai maladiec ir nusiskundimų, asmeniškai neturiu. Žinoma, yra ir tokių, kurie stodami nesuprato, kad komunikacijos fakultete komunikabilios specialybės ir reikia mokėt bendraut. Kaip bebūtų, asmeniškai man, pliusai nusveria minusus :)

Tikiuosi atsakiau i tavo klausimą.

Žinutė parašyta: 2010-07-09 17:43:35 | Nuoroda

Sveiki,

ieškau kambarioko ar kambariokės. Esu antrakursis, draugiškas čiuvelis. Kartais megstu išgerti, rukau. Butas Vilniuje, Šeškinės mikrorajone, Ozo 24tam name. Prie pat akropolio. Susisiekimas geras. Tiek i centra, tiek i MRU, tiek i Sauletekio pusę važiuoja autobusai.

Kambarių skaičius: 2

Balkonas abiems kambariams.

Komunalkės žiemos metu gaunasi apie 300lt žmogui(jeigu gyvenam dviese). Tai yra: elektra, vanduo, šildymas, namo patarnavimai(liftas ir tt), internetas. 

Susidomėjusius kreiptis asmenine žinute, duosiu šeimininkės numerį.

Žinutė parašyta: 2010-07-15 09:19:52 | Nuoroda
veel rašė:
M. G. rašė:

Sveiki. O kas jau apsisprendė rašyti pirmu numeriu? Knieti susipažinti su konkurentais...

 aš rašau, bet man be šansų :)

 Na bet per galvą nieks neduos jei irašysi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 11:12:33 | Nuoroda
assss rašė:

programoj parasyta kad aukstoji matematika bus;/  idomu ar nebutu per sunku nelaikius matematikos egzamino:)

 Nusirašėm visi :) Na bent jau mes, informologai(laikėm kartu su Vivais) :) Geras dėstytojas, supranta, kad ne matematikai susirinkę. Tiesa, tarp Vivų buvo tokių, kurie nesugebėjo išlaikyt iš pirmo karto:) Bet šeip labai sunku neišlaikyt :))

Žinutė parašyta: 2010-07-15 11:36:36 | Nuoroda

Jeigu esi, pijokas(spėju, kad esi) tai apie teisę net negalvok, nespėsi derint gerimų su mokslais. Ir nereikia apgaudinėt savęs mintim, kad aceit nebegersi įstojęs :D patikėk manim :) Siūlau kažką kita pasirink :)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 12:59:04 | Nuoroda

Na ir kurio iš mūsų konkursinis balas aukštesnis? :) Aš tau kaip žmogui patariu, o tu ironizuot dar sažinės turi... gėda pelėda. Jeigu mokykloj tyngėjai skaityt, tai kas pasikeis univere? Nieks. į mokamą riomerį tikrai įstosi, nes visus ten priima. Bet pats pamatysi vėliau, kad nevertėjo klausyt mamos ir stot i teisę. Jau nujaučiu tavo atsakymą į šį komentarą, tai gali nebesivargint. PEACE :DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-15 13:02:29 | Nuoroda

WoW wow wow, nesuteikim tiek daug vilčių :)) retai kam sekasi, kaip man :)) Bet sėkmės didžiausios :D