Vartotojo sun' pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-29 10:08:20 | Nuoroda
Deivizs rašė:
 

Šiaip stojant man svarbiausia yra biologija, tai ir vasaros metu ją mokausi, Mader konspektuoju. Ir svarbiausia to nedarau per prievartą ar pan, o man tai laaabai įdomu! Kai domiesi dalyku, tai ir mokytis nesunku.

 O Mader Mader Mader.. Ir aš jį vasarai turiu..paskaitau kartais..

Žinutė parašyta: 2009-08-06 09:58:49 | Nuoroda
bright_night rašė:

o tai tada gerai, galvojau, gal jau nepardavineja, pas mus mokykloj jos jau nurasytos

 o tai iš kokių jūs mokotės?

Žinutė parašyta: 2009-09-19 14:26:20 | Nuoroda

Ir aš laikysiu.. įdomu kaip pasiseks..

Žinutė parašyta: 2009-09-27 11:47:10 | Nuoroda

laikysiu nors nžn kaip čia bus..

Žinutė parašyta: 2009-10-10 14:10:17 | Nuoroda

ir as laikysiu.. nesijauciu labai stipri.. korepetitoriaus neturiu, mokausi savarankiskai.. zinau, kad tureciau prie chemijos pasedet ilgiau, bet neiseina.. :D

Žinutė parašyta: 2009-11-26 14:10:17 | Nuoroda

Ir aš bandysiu stot į KMU mediciną.. ką žn, šiaip gerai sekasi ir bio ir chemija..

Žinutė parašyta: 2010-06-09 11:59:07 | Nuoroda
Sviatosa rašė:
Gyvačiukas:) rašė:

O aš vis neapsisprendžiu..... Plaukioju kažkur tarp medicinos, psichologijos ir..... vaidybos... Turbūt labiausiai traukia vaidyba, bet, manau, kad tai nėra perspektyvi, patikima specialybė..... Vienaip ar kitaip, būkim realistai, visiems svarbu tai, kad iš darbo galėtų pragyventi......

 Is visu tavo isvardytu specialybiu tikriausiai ir mokytis, ir darba veliau susirast bus lengviausia pasirinkus vadyba :) su psichologo ir mediko diplomu darbo spektras zymiai siauresnis, nei vadybos...

 omg.. :D vaidyba ar vadyba? na vadybininkų tiek, kad galėsi užsiimti tik kioskelio vadyba kai pabaigsi.. :D

Žinutė parašyta: 2010-06-11 13:43:47 | Nuoroda
aminorugstis rašė:

kas šiais metais į farmaciją žada? :)

farme po medicinos rašysiu.. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-11 13:45:17 | Nuoroda
Greta- rašė:
giedruže rašė:

O šiemet reikia reitinguoti, kur nori stoti (  pvz 1  vieta ......, 2 vieta.....) ir į kurią pirmą įstosi taip ir bus ar pasiūlys kelias galimas vietas ir pats renkiesi į kur nori?

 Man atrodo, kad į kurią pirmą įstosi, taip ir bus. Bet  tiksliai nežinau žinok

 į kurią pirmą įstosi taip ir bus. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-16 13:26:03 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:

 man šitas žiauriausias.. kodėl ten sumažintos ląstelės? jau pradėjau galvoti, gal ten kokių bičių tas nenormalus dauginimasis..

ir kaip suprast I ir II procesus? Kam išskyrė juos? pirmam rašiau I mejozė, antram I ir II (visa) mejozė, nes daugiau nesugalvojau, ką parašyt ir ko čia nori.. III apvaisinimas. B lygio antro išvis nesuvokiau, parašiau diploidinis genų rinkinys, po to sėdint ir žiūrint daėjo, kad kažko čia su fenotipų splavom gal nori, išbraukiau atsakymų lape ir parašiau Aa. bet turbūt neužskaitys taisyto..

trečias klausimukas vėl kosmosas, rašiau, kad turi haploidinius rinkinius, spermatozoidai žiuželius, kiaušialąstės atsargines maisto medžiagas, bet čia iš nevilties tokie ats, nes vėl nežn, kuria kryptim mąstyt turiu

ketvirtam tinkamą temp ir tinkamą pH įrašiau, nu logiškai tiktų, bet gal kitko norėjo,

 

vat. nieko gero.

 Aš pirmam parašiau I mejozė, o antram gametogenezė(oogenezė). 2 parašiau heterozigotinis(Aa), 3 panašiai rašiau. 4 rašiau tą patį. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-30 21:56:58 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

KELINTA VALANDA BUS REZULTATAI?

 Mums sakė apie 10h.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 11:29:45 | Nuoroda
RikArdO rašė:

Ką tik sužinojau, kad mokyklos direktorius sakė, jog rezultatų ateitume žiūrėti 15 - 15:30val (galbūt kitose mokyklose kitaip) laiko tarpe... omg kaip daug laukt, o taip stengiaus ilgai pamiegot :D

 mums irgi tą patį sakė, bet aš kortom pabūriau dirikui, ir parodė kad jis klysta ir bus apie 2 valandą. :D nžn ar išsipildys. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 17:25:40 | Nuoroda
Vytaaas rašė:

jetus kaip jus visi daug moketes :o as tai tik savaite pries egza pradejau ruostis, ir tai pirmasias dienas tik po kelias valandas per diena :D daugiausiai pasimokiau vakare pries egza :D visa ta savaite pagrinde mokiaus is tos zalios knygutes, kurios beje viena is autoriu mano bio mokytoja :)  mokykloj tik pries kontrus pasimokindavau :D  zodziu apsileides buvau... kai dabar pagalvoju gal ir derejo daugiau laiko praleist prie tu knygu :)  nes tu apie 85 surinktu tasku gali nepakakt kad istot kur noriu :)

 O kur stot nori? 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:40:38 | Nuoroda
Sandrittta rašė:

sveiki:) kreipiuosi i tuos, kurie lt egza islaike virs 80proc. ir rase rasini.Norejau paklaust ar jus argumentavot remdamiesi vien kuriniais is mokyklos kurso, nes man idomu ar uztenka vien to gauti tokius gerus balus. Musu mokytoja pastoviai bamba, kad is tu kuriniu kuriuos einam per pamokas naudojant egze nebus dideles naudos, tipo turim rasyt argumentus is tu kuriniu, kuriu nera kurse, kad parodytume kokie mes apsisviete ir pan. Tai man butu idomu suzinot kuom jus remetes argumentuodami :)

P.s. as busima abituriente ir labai uzjauciu tuos, kurie nusivile savo rezultatais.Paciai beveik asaros pradejo kauptis kai pasiskaiciau si foruma:(

 Gavau 99, rėmiausi tik mokykliniu kursu..

Žinutė parašyta: 2010-07-03 10:19:20 | Nuoroda
mildmyle rašė:

Gavau 100. Rėmiausi 6 manrods kūriniais ir 3 buvo iš ne mokyklinio kurso, rašiau pirmą temą apie atsakomybę ir pasirinkimą.

 Aš tą pačią temą rašiau, bet rėmiausi tik 3 kūriniais..

Žinutė parašyta: 2010-07-03 13:13:13 | Nuoroda
Rojus rašė:

Sveiki žmones. Gal kas nutuokiate koks galėjo būti lietuvių kalbos, tas vadinamas, pereinamasis balas?

 34.

Žinutė parašyta: 2010-07-03 13:21:00 | Nuoroda
Aivarasg rašė:
Ingridele rašė:

 gavau tik 3 balus :( nesuprantu gal mano darbai sumaisyti :( 

 Iš kart po egzo:

Ingridele rašė:

tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis.

 

Tai kaip cia dabar buvo ?

 kokia dar ingridėlė, jos net nėra, abejoju, kad atsirastų toks debilas, kuris iš tikrųjų girtųsi, kaip nerealiai parašė, o paskui skelbtų, kad gavo 3 balus.. dieve mano, užsiregistravo kažkas tokiu vardu ir neturėdamas, ką veikt, išsipi****** iš visų, o visi ir kreipia dėmesį į šitas durnystes..

Žinutė parašyta: 2010-07-03 13:23:53 | Nuoroda
Jelefant rašė:
sun' rašė:
Rojus rašė:

Sveiki žmones. Gal kas nutuokiate koks galėjo būti lietuvių kalbos, tas vadinamas, pereinamasis balas?

 34.

 o ne 30?

 klasiokė žiūrėjo kažkur, salė 34, na, bet gal susimaišė. iš kur žinai, kad 30? 

Žinutė parašyta: 2010-07-03 14:18:50 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Sveiki,

Galime truputį pažaisti . Kaip elgtumėtės tokioje situacijoje? Tarkim, po matematikos egzamino su mokytoja suskaičiavot, kad praradot kažkur 20 taškų, klaidos pastebėtos aiškiai ir panašiai, o gaunate 98 procentus. Apeliuotumėt, nes esate pilietiški ir norite sąžiningai baigti mokyklą,? Ar nieko nedarytumėt, juk už kitų klaidas neatsakote, čia NEC problema... 

 tikrai neapeliuočiau.. ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-16 00:13:32 | Nuoroda

 KMU medicina,

KB 20,12.