Vartotojo SuperStar pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-05 21:05:53 | Nuoroda

19,52. taip kad VU vf jau pamirsta man ;> visiem kitiem sekmes VU :P 

Žinutė parašyta: 2009-07-05 21:28:31 | Nuoroda

Sveiki busimi teisininkai ;p as jau sarasa taip pat sudariau, pirmoj vietoj VU teise (koks skirtumas niekas juk nedraudzia rasyt nors ir nepakliusiu ten :D ) 2) VDU TF vf 3) MRU teise ir valdymas ir t.t.. taip kas taikau i VDU TF, jei kas taikot i VDU taip pat brukstelkit man, busim kolegos :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-05 21:53:14 | Nuoroda

Sveiki, butu gerai kad vaikinu daugiau stotu i VDU , nes ziuriu cia vienos merginos pretenduoja.:D Beje mane irgi sudomino VDU siu metu pasiulyta patrauklia vientisuju teises studiju programa :) mano balas 19.52 tikiuosi cia istot 2 numeriu i vf :)  nes pirmu rasiau i VU TF

Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:37:38 | Nuoroda

Sveiki visi:) mano kryptis socialiniai , balas 19.52

butu tikrai idomu suzinot kur bus nubrezta ta linija iki kurios bus duodami krepseliai 

 

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:08:40 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
zizzy rašė:

Sveiki visi:) mano kryptis socialiniai , balas 19.52

butu tikrai idomu suzinot kur bus nubrezta ta linija iki kurios bus duodami krepseliai 

 

 Man atrodo įstosi į VU VF ;) Mano 19,34, socialiniai (teisė)

 Kaffeeklatch mano teise taip pat :))) bet VU vf tikrai nepasiekiemas jau man :) tikrai zmones i vf gali taikyt virs 19.52 i VU manau :) as mastau apie VDU, ten turetu but idomu net studijuot :) nuo 2 kurso viskas anglu kalba :)

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:48:17 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
zizzy rašė:
Kaffeeklatch rašė:
zizzy rašė:

Sveiki visi:) mano kryptis socialiniai , balas 19.52

butu tikrai idomu suzinot kur bus nubrezta ta linija iki kurios bus duodami krepseliai 

 

 Man atrodo įstosi į VU VF ;) Mano 19,34, socialiniai (teisė)

 Kaffeeklatch mano teise taip pat :))) bet VU vf tikrai nepasiekiemas jau man :) tikrai zmones i vf gali taikyt virs 19.52 i VU manau :) as mastau apie VDU, ten turetu but idomu net studijuot :) nuo 2 kurso viskas anglu kalba :)

 Na nelaidok dar VU, o jei MRU antru numeriu rašei, papulsi ten VF duodu šimtą procentų :) Apie VDU net nekalbu

 tiesa pasakius 1 nr rasysiu VU o 2 nr VDU vf .. :) pas mane MRU tik 4 vietoj lieka

Žinutė parašyta: 2009-07-05 23:54:59 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
zizzy rašė:
Kaffeeklatch rašė:
zizzy rašė:
Kaffeeklatch rašė:
zizzy rašė:

Sveiki visi:) mano kryptis socialiniai , balas 19.52

butu tikrai idomu suzinot kur bus nubrezta ta linija iki kurios bus duodami krepseliai 

 

 Man atrodo įstosi į VU VF ;) Mano 19,34, socialiniai (teisė)

 Kaffeeklatch mano teise taip pat :))) bet VU vf tikrai nepasiekiemas jau man :) tikrai zmones i vf gali taikyt virs 19.52 i VU manau :) as mastau apie VDU, ten turetu but idomu net studijuot :) nuo 2 kurso viskas anglu kalba :)

 Na nelaidok dar VU, o jei MRU antru numeriu rašei, papulsi ten VF duodu šimtą procentų :) Apie VDU net nekalbu

 tiesa pasakius 1 nr rasysiu VU o 2 nr VDU vf .. :) pas mane MRU tik 4 vietoj lieka

 Bliamba, tu 19,52 turi.. Jei negauni VU VF,  gyvenime nebesakysiu, kad nors kažkiek išmanau apie krepšelį

 apie krepseli ir as ne mazai ismanau :D taip kad mielu noriu su tavim susilazinciau, cia ir dabar del VU vf teises su mano balu  :D 

Žinutė parašyta: 2009-07-06 00:01:18 | Nuoroda

uzeini i VU foruma , visi zmones kaip zmones, ateinu i VDU, kaip kokie kaimieciai..blyn "apipiso" ir t.t... damn..o as cia 2 nr noriu stot... ;/ kagi del norimu studiju ir zmoniu kulturos elementarios nebuvima teks pakesti... 

Žinutė parašyta: 2009-07-06 00:03:05 | Nuoroda
nuisance rašė:

Rašysiu VDU teisę 3 ar 4 nr...nežinau ar šitą ar MRU teisę auksčiau rašyt... nes į pirmus savo nr patekt mažai šansų o į šitus jau realesni..

Nuisance, tavo super auksti baliukai, i VU vf turetu pakakti tau. koks tavo kon.balas? 

 

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:12:11 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
zizzy rašė:

uzeini i VU foruma , visi zmones kaip zmones, ateinu i VDU, kaip kokie kaimieciai..blyn "apipiso" ir t.t... damn..o as cia 2 nr noriu stot... ;/ kagi del norimu studiju ir zmoniu kulturos elementarios nebuvima teks pakesti... 

 Tipo pati nesikeikiXD Zema kultura butu tada jei mes cia vienas kita siuntinetume, o tas "apipiso" tik paivairinimui. Taip kad nevaidink cia melynkraujes aristokrates.;)

 Bet argi taip ir nera? :P o kur pats planuoji stot?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:22:55 | Nuoroda

as irgi uzmeciau aki i sia spec. bet kazkaip nko gero joje sau neradau..tai mano sarase ji yra kazkur...7 vietoj :))) o visiem kitiem sekmes :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:27:29 | Nuoroda
Mr.Tū rašė:

O tai tau, kiek būsimų kolegų ;D Šiaip būtų puiku, jei Jūs visi įstotumėt į VU, tuomet man likų laisvas kelias į MRU ;D

 o Tai tavo svajone nebuvo kaip ir visu pirma VU? :Dp o paskui tik MRu ir t.t ;~

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:35:24 | Nuoroda

VU teise. rasau pirmu nr nes visada tai buvo mano svajone :)

VDU teise  . nes zinau kad cia tikrai istosiu. ir  pliusa dideli turi nuo 2 ar 3 kurso anglu kalba gali pasirinkt studijas. Be to idomu turetu but mokintis cia 

MRU teise. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:40:03 | Nuoroda
Mr.Tū rašė:
zizzy rašė:

uzeini i VU foruma , visi zmones kaip zmones, ateinu i VDU, kaip kokie kaimieciai..blyn "apipiso" ir t.t... damn..o as cia 2 nr noriu stot... ;/ kagi del norimu studiju ir zmoniu kulturos elementarios nebuvima teks pakesti... 

 Pastebėjau ir aš tą paį ;D Na bet, kaip pradedi jau studijuoti, atsirenki savo draugus, ir tuos "kaimiečius" palieki užnugary :>
Beje, ir aš įrašiau VDU - Teisę. Tik jei įstočiau, nedžiūgaučiau labai, kadangi Kaune mokytis tektų..

 agam, as irgi noreciau i vln labiau :) bet kadangi renkuos studiju programa ne miesta pirmu prioritetu tai nesvarbu man kur studint, o pabaigus niekas ir nevercia cia pasilikt, gali tiesiai i sostine saut ar kur kitur :))

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:43:55 | Nuoroda
Mr.Tū rašė:
zizzy rašė:
Mr.Tū rašė:

O tai tau, kiek būsimų kolegų ;D Šiaip būtų puiku, jei Jūs visi įstotumėt į VU, tuomet man likų laisvas kelias į MRU ;D

 o Tai tavo svajone nebuvo kaip ir visu pirma VU? :Dp o paskui tik MRu ir t.t ;~

 Na iš pradžių galvojau apie VU, bet nežinau kodėl, bet manęs ten netraukia :] MRU tai visai norėčiau, na ne visai, o tikrai ten norėčiau ;D Savaitės pabaigoje žadu važiuoti koreguoti prašymą, tai gal netyčia įtrauksiu VU, dar reikia labai rimtai apmąstyti viską. O kaip pas tave su svajonėm? ;D

 mano kaip ir visu buvo svajone VU, bet veliau supratau kad nera cia ko pergyvent gerai bus ir kitas univeras ;D svarbu tik tai ka nori studint ;))

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:16:06 | Nuoroda

o koks tovo kon. balas MR. Tū ?  

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:24:02 | Nuoroda
nuisance rašė:
zizzy rašė:
nuisance rašė:

Rašysiu VDU teisę 3 ar 4 nr...nežinau ar šitą ar MRU teisę auksčiau rašyt... nes į pirmus savo nr patekt mažai šansų o į šitus jau realesni..

Nuisance, tavo super auksti baliukai, i VU vf turetu pakakti tau. koks tavo kon.balas? 

 

 Mano kb 19,62... nežinau ar tiek pakaks kad į Vu teisės vf patekt...Ir tu ten pat pirmu nr taikai? Bet aš per daug nepergyvenu jei neįstosiu...bus gerai ir Vdu :) nors į Kauną nlb noriu, bet  Vdu tikrai geriau nei Mru man atrodo...

 jei as tureciau tavo balus , tada tikrai neabejociau kad yra daug sansu i VU vf patekt ;] bet kadangi taip nera tai as taikau labiau i VDU, nes MRU tik bakalaura rankoj pabaiges laikysi, o VDU, net visa magistra ;] Bet sakau tau yra daug sansu i VU , nenukabink nosies

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:40:34 | Nuoroda
nuisance rašė:
zizzy rašė:
nuisance rašė:
zizzy rašė:
nuisance rašė:

Rašysiu VDU teisę 3 ar 4 nr...nežinau ar šitą ar MRU teisę auksčiau rašyt... nes į pirmus savo nr patekt mažai šansų o į šitus jau realesni..

Nuisance, tavo super auksti baliukai, i VU vf turetu pakakti tau. koks tavo kon.balas? 

 

 Mano kb 19,62... nežinau ar tiek pakaks kad į Vu teisės vf patekt...Ir tu ten pat pirmu nr taikai? Bet aš per daug nepergyvenu jei neįstosiu...bus gerai ir Vdu :) nors į Kauną nlb noriu, bet  Vdu tikrai geriau nei Mru man atrodo...

 jei as tureciau tavo balus , tada tikrai neabejociau kad yra daug sansu i VU vf patekt ;] bet kadangi taip nera tai as taikau labiau i VDU, nes MRU tik bakalaura rankoj pabaiges laikysi, o VDU, net visa magistra ;] Bet sakau tau yra daug sansu i VU , nenukabink nosies

 Tai koks tavo kb kad jau taip visiškai viltį praradus į Vu? Na taip tai ir pagrindas dėl ko Vdu geriau nei Mru... Na pamatysim po dviejų savaičių kur kas įlįs nes sunku prognozuot dabar ką.. :) Dėkui :) bet nosies aš ir nenukabinęs :D ne tragedija juk kad ir į tą Vu nepatekt :) ir Vdu manau tikrai puikus universitetas.. :)

 Nu pateksi tu i ta VU, galim lazintis ;D ;P mano 19,52. pernai salygos man buvo palankesnes, buciau patekus i VU dalinai f, tai kas tie 500 lt ;D bet siemet kita sistema.kiti metai kiti ratai xd

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:42:55 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:

Baikit, žmonės, abu jūs įstosit ten. Vienas turi 19,6+, kita 19,5+. Tikrai pateksit, juk neateis visi su 20+ ;)

 patikek manim ateis :P as nzn kaip realiai noreciau su tavim SUSILAZINT :D  bet dar neapsisprendziau is ko, nes reikia sugalvot ka galeciau gauti naudingo ;D hihi

Žinutė parašyta: 2009-07-06 22:13:27 | Nuoroda

hm, na nuo zmogaus priklauso manau, vieniem idomiau kalt baudziamaji kodeksa, kitam analizuot rinka, ir t.t :))) sunku pasakyt kas idomiau :)

 

o debesy koks tavo balas?