Vartotojo kc pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-06 02:21:42 | Nuoroda

Žiauriai daug norinčių atsirado į šias studijas. Pagal praeitų metų KB, būčiau įstojus, o dabar tai vargiai su savo 17,26 ;D Ir iškilo man klausimas, yra ne vf studijos ar ne? (persiprašau jei kažkas jau atsakinėjo į šį klausimą kažkada anksčiau, bet labai jau daug ten kapstytis:}}) 

Žinutė parašyta: 2009-07-06 02:32:51 | Nuoroda

Žadėjau su savo 17,26 stot į mokamas studijas, bet pažiūrėjau praeitų metų balus ir jau nebežadu;D nors pabandyt tai bandysiu;D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:17:15 | Nuoroda

Nu, kad nelabai, žiūrint pagal praeitų metų KB. Na, nebent jie stebūklingai imtų ir šiais metais kristų (O, kad taip ir būtų;D) :}}

Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:54:33 | Nuoroda

Įstojau į tarptautinį verslą ir komunikaciją Vilniuje:)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 15:16:07 | Nuoroda

Kiek girdėjau, tai tas fuxų žygis bus 29-30 dienomis, kažkur netoli Marijampolės;)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 15:25:19 | Nuoroda
Kerolain rašė:

Kiek girdėjau, tai tas fuxų žygis bus 29-30 dienomis, kažkur netoli Marijampolės;)

 Atsiprašau, suklydau, šalia Molėtų:> 

Žinutė parašyta: 2009-07-24 22:31:22 | Nuoroda
lukin rašė:

Sveiki :) istojau ir eko-politika :) daug musu tokiu? zadat dalyvauti fuxu zygyje? is kur esat? ieskotes jau butu? negirdejot apie bendrabuti ISM?

gavau 25proc finansavima is univiero (19,9 KB) - cia maciau diskutavot :))

 Į fuxų žygį nemažai turėtų būti važiuojančių, kiek girdėjau;] Po truputį vyksta buto paieškos. Girdėjau, kad yra ne bendrabutis, o viešbutukas toks, bet ten ne tik ISM studentam:) O pati tai iš Šiaulių esu;]

Žinutė parašyta: 2009-07-24 22:34:41 | Nuoroda

Skype: just_karolina

Facebook'e įvedat:  :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:34:00 | Nuoroda

Mokausi ISM'e ir kol kas labai rimtų nusiskundimų neturiu. Žinoma yra šiokių tokių minusų, tačiau juos stengiamasi šalinti, be to, nėra aukštosios mokyklos Lietuvoje, kuri būtų tobula, o ISM universitetas - žiūrintis į naujoves ir skatinantis verslumą.

Tie, kurių KB šiais metais bus daugiau nei 20,5  - gausit 100 proc nemokamą mokslą. Visi likę, turintys aukštus KB - valstybės finansavimą, kuris beje, nepadengs visos studijų kainos. Praeitais metais mes stodami iškart gavome ir papildomą nuolaidą už aukštus stojamuosius balus iš pačio universiteto (25, ar 50proc), tačiau šiais metais, kiek žinau, jų nebedalins stojimo metu, o tik po pirmos sesijos, atsiradus rotacijos sąrašams. (Tuomet bus galima gauti 25,50 ar 100proc nuolaidą už mokslą vienam semestrui.)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:23:39 | Nuoroda
lauciz rašė:

Pasirodo man viskas isejo gana prasciau, kai gavau IB diploma.

Matematika SL = 4/7

Istorija HL = 5/7

Anglu A2 HL = 5/7

Ar vis dar yra sansu?

 

 Tikrai yra:) už tai, kad baigei bakalaureato klasę, dar prideda plius vieną balą prie KB.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:29:45 | Nuoroda
swishfoot rašė:
kc rašė:

Mokausi ISM'e ir kol kas labai rimtų nusiskundimų neturiu. Žinoma yra šiokių tokių minusų, tačiau juos stengiamasi šalinti, be to, nėra aukštosios mokyklos Lietuvoje, kuri būtų tobula, o ISM universitetas - žiūrintis į naujoves ir skatinantis verslumą.

Tie, kurių KB šiais metais bus daugiau nei 20,5  - gausit 100 proc nemokamą mokslą. Visi likę, turintys aukštus KB - valstybės finansavimą, kuris beje, nepadengs visos studijų kainos. Praeitais metais mes stodami iškart gavome ir papildomą nuolaidą už aukštus stojamuosius balus iš pačio universiteto (25, ar 50proc), tačiau šiais metais, kiek žinau, jų nebedalins stojimo metu, o tik po pirmos sesijos, atsiradus rotacijos sąrašams. (Tuomet bus galima gauti 25,50 ar 100proc nuolaidą už mokslą vienam semestrui.)

 

Kokie gi tie minusai? Ką studijuoji? Kiek grupėje žmonių?

 Na iš mano pusės žvelgiant, tai minusai būtų tokie, jog nevienodi "svoriai" egzaminų ir perlaikymų (pastarieji dažniausiai būna lengvesni). Taip pat kartais ne visai aišku kaip koks dėstytojas vertina ir pan...ar šiokios tokios bėdos su vizituojančiais dėstytojais (kursas per spartus ir pan. egzaminas ir mid - term'as būna kelių savaičių bėgyje) . Studijuoju tarptautinį verslą, studentų pradžioje buvo 120, po pirmo semestro buvo likę apie 85, o dabar truputį dar mažiau.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 11:55:41 | Nuoroda
swishfoot rašė:
kc rašė:
swishfoot rašė:
kc rašė:

Mokausi ISM'e ir kol kas labai rimtų nusiskundimų neturiu. Žinoma yra šiokių tokių minusų, tačiau juos stengiamasi šalinti, be to, nėra aukštosios mokyklos Lietuvoje, kuri būtų tobula, o ISM universitetas - žiūrintis į naujoves ir skatinantis verslumą.

Tie, kurių KB šiais metais bus daugiau nei 20,5  - gausit 100 proc nemokamą mokslą. Visi likę, turintys aukštus KB - valstybės finansavimą, kuris beje, nepadengs visos studijų kainos. Praeitais metais mes stodami iškart gavome ir papildomą nuolaidą už aukštus stojamuosius balus iš pačio universiteto (25, ar 50proc), tačiau šiais metais, kiek žinau, jų nebedalins stojimo metu, o tik po pirmos sesijos, atsiradus rotacijos sąrašams. (Tuomet bus galima gauti 25,50 ar 100proc nuolaidą už mokslą vienam semestrui.)

 

Kokie gi tie minusai? Ką studijuoji? Kiek grupėje žmonių?

 Na iš mano pusės žvelgiant, tai minusai būtų tokie, jog nevienodi "svoriai" egzaminų ir perlaikymų (pastarieji dažniausiai būna lengvesni). Taip pat kartais ne visai aišku kaip koks dėstytojas vertina ir pan...ar šiokios tokios bėdos su vizituojančiais dėstytojais (kursas per spartus ir pan. egzaminas ir mid - term'as būna kelių savaičių bėgyje) . Studijuoju tarptautinį verslą, studentų pradžioje buvo 120, po pirmo semestro buvo likę apie 85, o dabar truputį dar mažiau.

 

Ta prasme, tie, kurie perlaikė, gali gauti didesnį balą, už tuos kurie neperlaikinėjo? Jei ne paslaptis, į vf ar vnf įstojai?

 Na negaliu šnekėti už visus, tik iš savo pusės, bet teko nueiti į perlaikymą ir jis mano manymu galėjo būti žymiai sunkesnis. Visgi mano nuomone, perlaikymas yra kaip ir bausmė už tai, kad nepakankamai mokeisi egzaminui. Tačiau kiek girdėjau, bus šnekama apie šią problemą. Be to, tikrai viso to negalima taikyti visiem dėstytojam ir dalykam:) Aš į savo lėšom finansuojamas studijas įstojau, ne vf;D

Žinutė parašyta: 2010-07-15 09:30:49 | Nuoroda
swishfoot rašė:
Tavo atsakymas aiškus. Bet sakyk, teko girdėti, kiek perstojo iš ISM į kitą universitetą? Į kurį?

 Kad kas mestų mokslus ISM universitete, dėl kitų studijų kitame - dar neteko girdėti. Tačiau yra atvejų, kai tiesiog keletas grupiokų suprato, jog jiem būtent ši specialybė nepatiko/netiko ir jie jai netinkami, ir perstoja šiais metais į VGTU ir pan...Taip pat buvo tokių, kurie bandė studijuoti ISM ir VU vienu metu...Bet tokiu atveju krūvis jau labai didelis ir dažniausiai niekas nepatempia. Taip pat žinau tokių, kurie studijavo dieniniam ISM'e, bei vakariniam MRU - MRU teko mesti vėlgi dėl laiko stygiaus.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:55:11 | Nuoroda

Dauguma dėstytojų tikri savo dalyko ekspertai ir paskaitos dažnai būna įdomios. Ypač kai pamatai, jog teorines žinias vėliau gali pritaikyti praktikoje. Pasitaiko žinoma visko,tačiau dažnai tai būna ne dėl dėstytojo nekompetencijos, o dėl įpročio dirbti su vyresnėmis auditorijomis.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:58:37 | Nuoroda

Mano, šį kartą jau galbūt labiau subjektyvia nuomone, patarčiau rinktis studijas ISM'e jei nori kokybės, tikslumo ir nesiblaškymo. Kol kas studijuodama čia esu visiškai patenkinta, jog nekrauna nebūtinų žinių niekas į galvą, o ir mokytis tikrai yra įdomu.

Žinutė parašyta: 2010-07-20 09:54:23 | Nuoroda

Mano kurse yra kažkur apie keturis studentus, kurie mokosi visiškai nemokamai. Dėl ten besimokančių studentų socialinės padėties neverta jaudintis. Čia kažkoks neaiškus nusistovėjęs stereotipas (žinoma visko pasitaiko). Niekas Tavo mokymosi pažymio nenulems apart Tavo pastangų. Be to dauguma yra labai "galvoti" bei turintys nemažai žinių bei užsispyrimo mokytis. Susitarti su dėstytojais nėra labai jau lengva, o kyšininkavimo ar panašių atvejų nesu dar nei girdėjusi, nei mačiusi.

Žinutė parašyta: 2010-07-20 09:57:12 | Nuoroda

Beje, dėl tų vakarinių "poršų"(;D): su keletu esu bendravusi ir tikrai nereikia apie visus galvoti vienodai. Žmonės yra suaugę, turintys darbus bei žinantys ko nori, todėl studijų kokybė kai kuriem yra pakankamai svarbi. O kadangi jie dirbantys, tai ir mokslui viso savo laiko paskirti negali.

Žinutė parašyta: 2010-07-20 09:59:10 | Nuoroda
swishfoot rašė:
kc rašė:

Dauguma dėstytojų tikri savo dalyko ekspertai ir paskaitos dažnai būna įdomios. Ypač kai pamatai, jog teorines žinias vėliau gali pritaikyti praktikoje. Pasitaiko žinoma visko,tačiau dažnai tai būna ne dėl dėstytojo nekompetencijos, o dėl įpročio dirbti su vyresnėmis auditorijomis.

 

 

Čia apie ISM?

 Taip

Žinutė parašyta: 2010-07-23 14:33:46 | Nuoroda

Sveiki, būsimieji pirmakursiai,

Kaip jau visiem žinoma, kiekvienais metais vyksta būsimų pirmakursių stovykla - Fuxų Žygis, kurios tikslas supažindinti ką tik iškeptus studentus su universiteto tvarka bei padėti įsilieti į draugų būrį, kuris Jus lydės ateinančius 4,o kai kuriuos - 3,5 metų.

Visą informaciją apie artėjantį renginį, kuriame tiesiog privalu dalyvauti, rasite: 

vfuxuzygis.wordpress.com/

arba skaitykite daugiau apie tai:

www.facebook.com/ismsa

www.ismsa.lt

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:21:37 | Nuoroda

Džiaugiuosi už Jus, įstojusius:) 

Tikiuosi susitiksime per Fuxų žygį, apie kurį daugiau info galite rasti: 

www.facebook.com/ismsa arba vfuxuzygis.wordpress.com