Vartotojo MÄ—Å¡lelis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-06 19:13:31 | Nuoroda

 Sveiki, 

JauÄiu, patyriau fiasco... Situacija tokia, kad užsiregistravau internetu į ISAS, po kurio laiko nusiunÄiu mokÄ—jimÄ… (viskÄ… dariau copy - paste principu), dar po kurio laiko gaunu pranešimÄ…, kad įmoka yra gauta. Einu prisijungti prie ISAS ir patiriu fiasko, išmeta klaidÄ…, kad vartotojas nerastas... Kaip tai gali bÅ«ti? Visus prisijungimus išsisaugojau į kompÄ…, tikrai sutikrinau, kad nesuklydau vesdamas savo asmens kodÄ… ir pan. kÄ… dabar daryti? KÄ… patarsite?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 21:03:11 | Nuoroda

 MokÄ—jau iš Swedbank, savo sÄ…skaitos. Be to, gavau iš komisijos laiškÄ…, kad apmokÄ—jimas gautas... Asmens kodÄ… gerai suvežiau, nes po registracijos atsiuntÄ— laiškÄ…, kuriame buvo mano asmens kodas. Bandžiau kopintis duomenis iš to atsiųsto laiško į prisijungimo laukelius, bet niekas nepasikeitÄ—.. 

Žinutė parašyta: 2009-07-06 21:05:19 | Nuoroda

 DÄ—kui, jau viskas veikia :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 15:53:52 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašÄ—:

įstojau į vienÄ… vienintelÄ™ vietÄ… kuriÄ… rašiau.verkiu iš laimÄ—s :"""))) sveikinu visus kurie mokÄ—si ir mainais už tai gavo svajonÄ—s išsipildymÄ… :)

 Sveikinu :) o kur stojai? mes laikÄ—m tuos paÄius egzaminus ;) tik turbÅ«t aš niekur neįstojau :(

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:49:09 | Nuoroda

 mano dvi klasiokÄ—s į kmu visuomenÄ—s sveikatÄ… įstojo ;)