Vartotojo seho_erotefthi pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-28 16:20:06 | Nuoroda

aš rašiau bandomąjį:) šiaip buvo gana normalus, tikrai nepasakyčiau, kad sunkus:) uždaviniai buvo iš šių temų: integralai (reikėjo rasti figūros plotą), nykstanti progresija, taisyklingosios piramidės tūrį reikėjo rasti, vienas judėjimo uždavinys, buvo logaritminė lygtis...daugiau kažkaip neatsimenu:)

Žinutė parašyta: 2010-02-28 16:22:01 | Nuoroda

mes rašysim bandomajį kitą pirmadienį, tau jau dabar nervinuos:)) o yra čia rašiusių nec.lt rengiamą pilotinę biologijos? ar sunki buvo?

Žinutė parašyta: 2010-02-28 16:23:12 | Nuoroda

VU arba KMU medicina :)

Žinutė parašyta: 2010-03-10 15:49:43 | Nuoroda

gal kas turit 2000 chemijos vbe atsakymus, nes turiu pasidarius užduotis ir noriu pasitikrint, o internete jų nėra :(

Žinutė parašyta: 2010-03-11 09:38:10 | Nuoroda

aš tai kaip kada...kartais visai pasitikiu savimi, o kartais panikuoju kad nieko nemoku, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai, nes man aukštų balų reikia:)

Žinutė parašyta: 2010-03-11 15:38:29 | Nuoroda

kiek žinau, kineziterapijoje tikrai lengviau nei medicinoje, nes ir mažiau metų mokytis, ir mažiau dalykų bei ne taip plačiai gilinamasi į medicininius dalykus:) o chemijos daugiausia farmacijoje arba pačioje chemijoje:)

Žinutė parašyta: 2010-03-11 15:42:30 | Nuoroda

man tai visai neblogai, nes aš mėgstu chemiją:) bet aišku būna, kad ir nepasiseka:)

Žinutė parašyta: 2010-03-11 15:43:46 | Nuoroda

aš dar iki galo nenusprendžiau, bet greičiausiai rašysiu ir VU ir KMU :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 17:27:53 | Nuoroda

esu laimingiausias žmogus pasaulyje, jei ir kiti egzai pasiseks, bus iš vis nerealu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 17:32:04 | Nuoroda
Neringa rašė:
WhoAmI rašė:
vytaka rašė:

blm, blm, blm ,aš tai šoke konkrečiam, jau net nebeliūdna, o juokinga :DDD surinkau 28. kur visos mano laimės žvaigdžėską žinau, šiaip, tikėjausi daugiau, ir daug žinau tokių kurie tikėjosi daugiau - nesurinko daugiau nei 50, o tie kurie manė ,kad neišlaikys - virš 80. kažkaip biški nėra logikos, nu sekmės dalykas tie egzai, žinau... nu, bet va žinau tokių, kurie "ščirai" mokėsi visus metus, ką ten metus, visus 12-ką metų, o vos išlaikė. aršu, damn :DDD

 Tikrai nėra logikos ir kiek matau nemažai tokių atvejų, pasirodo ne tik mūsų mokykloje... tikras TELELOTO, ką daugiau ir sakyti...

 Kalbėjau šiandien su lietuvių mokytoja, ji taip pat lietuvių kalbos egzaminą pavadino loterija, nes neaišku pas kokį vertintoją papulsi, viena mokytoja rašinį įvertino 10, kita gali įvertint 7, o dar kita 5... :)

O dar kai šiandien perskaičiau straipsnį, koki vertintojai buvo, tai visai tyliu...:)

 lietuvių egzaminas labai subjektyvus, čia daug lemia ir sėkmė:)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 17:41:45 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
sanemis rašė:
laukinea rašė:

debilai kas cia stoja kam save kankinti tiek mokantis.??Pasiziuri houso galvoji ir taip galesi??  tam darbuij belekiek sunkenybiu kur ishgyvent ir besimokant sunku..gali protas pavaziuoti atsiprasant stud nuo 8-iki 24 vien kala jokiu pramogu neturi :DD prikalti:DD man jau uzteko kineziterapija pastudijuot ir taip maziau metu:D o ka medke visai nesamone.

 Siaubas, kaip galima taip kategoriškai vadinti žmones, kurie stoja į mediciną - debilus? Kas tave gydys, kai susirgsi (tikrai to nelinkiu), debilai? Gal šiek tiek skaitykis su žodžiais. Iš vis, kodėl mokslas turi būti kančia? Gal kitiems įdomūs ikiklininkinės ar klinikinės disciplinos? Žinoma, yra bendrų dalykų, kurie gal šiek tiek nuobodoki, bet specialybiniai kursai yra vėliau. Jau pas tokią kineziterapeutę tikrai nenorėčiau apsilankyti, bendradarbiauti. Na, gal čia parašei spontaniškai, neapgalvotai, visko būna, bet itin negražu taip žmones įžeidinėti. 

 nekreipkit dėmesio į visokius "gilaus mąstymo" žmonijos pasisakymus ;D čia tas pats,  kaip ginčytis su penkių metų vaiku ir įrodinėti jam savo tiesas.

 visiškai pritariu, kiekvienam savo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 16:06:46 | Nuoroda

 šakės kaip jaudinuosi prieš rytojų, sužinosiu ir matematiką ir chemiją...eisiu dabar kokį filmą pažiūrėsiu, vėliau futbolą rodys, gal kaip nors pratempsiu tą likusį laiką :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 20:20:57 | Nuoroda

mano manymu tikrai turėtum pakliūti :) aš pati tikiuosi, kad biologija visko nesugadins ir nuo rudens būsiu kmu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:42:11 | Nuoroda

 gal kas zinot kur isduoda pazyma apie deklaruota gyvenama vieta ir seimos sudeties pazyma??

Žinutė parašyta: 2010-07-16 13:06:12 | Nuoroda

 KMU medicina 

20,44

Žinutė parašyta: 2010-07-18 14:49:55 | Nuoroda

 yes, atsirado pas mane rezultatai iš karto ramiau pasidarė :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 14:54:34 | Nuoroda
dabarnesugalvoju rašė:
Countess Raven rašė:
Agnė#$%@ rašė:

KB - 19,68. Skaičiau, kad šiemet numatomas nemažas KB kilimas. Labai įdomu (ir baisu kartu) ar tai tiesa, ir jei taip, kokios galimybės lieka įstoti

 

kur skaitei, jei ne paslaptis?

 Jo, iš kur jūs tokius dalykus traukiat?

 man tas irgi įdomu  nors tai buvo galima numanyti - pas mane visa klasė (30 žmogiukų) stoja į mediciną ir jų visų balas konkursinis stipriai virš 19....

Žinutė parašyta: 2010-07-18 14:56:56 | Nuoroda

 praėjusiais metais žemiausias į vf buvo 18,28 , todėl manau, kad sunkiai, bet visko gali būti - neprarask vilties 

Žinutė parašyta: 2010-07-18 15:06:12 | Nuoroda
Saulute6 rašė:

Jus gal isigilinkit ka parasiau  ir ko jusu prasau, o tik tada  teisikit.   Ka cia aiskinat, kad stoju betkur, bet tik, kad buciau universitete. As gi zinau ko noriu , ir jau senai pirmu numeriu irasiau. Juk minejau, kad trokstu studijuoti lietuviu filologija, tai ir irasiau pirmu numeriu VPU! Deja, kolegijoj nera filologijos, tad nieko negaliu padaryt , stosiu i universiteta, nors ir kaip jus to nenorit.
As jusu tik prasiau, kad gal kas zino, kur zemi balai, kad patartumete, kur apsidraudimui galeciau irasyti. Gal pastudijavus kitur patiktu ir tos studijos, jei ne , kitais metais perlaikysciau lietuviu egzamina ir vistiek stociau i lietuviu filologija. 

Ereliai atsirado , plunksnas tik kedena su savo simtukais... Ziurekit, kad baige savo kembridzus ne tektu darbo birzoj sedet. Nes tie jusu  'tobuli' balai negarantuoja tobulo gyvenimo.

Zinoma kreipiuosi ne visus cia .. Aciu ,kas palaikot :))  

 

 parašyk kokia sritis tave domina ir aš galėsiu pažiūrėt, kur yra žemesni balai (turiu žurnalą Kur stoti) :)

Jei tave domina kalbos tai:

KU lietuvių filologija ir etnologija m 9,20

KU vaikystės pedagogika ir ankstyvasis anglų kalbos mokymasis m 4,40

ŠU anglų filologija m 8,64

ŠU lietuvių filologija m 9,92

VDU anglų filologija m 11,96

VDU lietuvių filologija m 8,20

VPU lietuvių filolofija m 6,00

VU lietuvių filolofija ištęstinės m 12,26

na va, gal rasi ką nors tinkančio, jei ką dar rašyk ir klausk :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 15:07:43 | Nuoroda

 ačiū, ten juos ir gavau :)