Vartotojo madambaterflai pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-09 21:01:12 | Nuoroda

labas, cia tenisasmums buvusi, kazkas mano anketai pasidare, tai teko nauja sukurt, kaip gyvenat?

Žinutė parašyta: 2009-07-11 18:21:55 | Nuoroda
Partizan rašė:
madambaterflai rašė:

labas, cia tenisasmums buvusi, kazkas mano anketai pasidare, tai teko nauja sukurt, kaip gyvenat?

Nu va, o as jau pamaniau, kad plauku spalva nieko nereiskia... Emei ir praganei savo anketa  Tai kaip dabar i tave kreiptis reiks, tenisiuke ar madam?

 ai, ne taip jau čia ir svarbu, užtenka tik cituoti žinutes beje, kalbėjau vakar- šiandien per išleistuves su daug kuo, tai visi labai optimistiškai nuteikia, kad tie, kurių balai 90 ir daugiau, tikrai neturėtų sukt galvos sau. O aš kalbėdama apie tai vis užsimindavau apie labai gerai išlaikytus egzus daugumos abiturientų, kad konkurencija žvėriška šiemet. tai vat, nežinau, nežinau...

Žinutė parašyta: 2009-07-11 18:38:26 | Nuoroda
EzoTao rašė:
madambaterflai rašė:
Partizan rašė:
madambaterflai rašė:

labas, cia tenisasmums buvusi, kazkas mano anketai pasidare, tai teko nauja sukurt, kaip gyvenat?

Nu va, o as jau pamaniau, kad plauku spalva nieko nereiskia... Emei ir praganei savo anketa  Tai kaip dabar i tave kreiptis reiks, tenisiuke ar madam?

 ai, ne taip jau čia ir svarbu, užtenka tik cituoti žinutes beje, kalbėjau vakar- šiandien per išleistuves su daug kuo, tai visi labai optimistiškai nuteikia, kad tie, kurių balai 90 ir daugiau, tikrai neturėtų sukt galvos sau. O aš kalbėdama apie tai vis užsimindavau apie labai gerai išlaikytus egzus daugumos abiturientų, kad konkurencija žvėriška šiemet. tai vat, nežinau, nežinau...

 Tai taip, egzaminai gerai išlaikyti, bet Lietuvos mastu: visi neis į socialinius mokslus, daug renkasi kolegijas ar studijas užsieny, tas išlaikymo gerumas kai kam yra ir apie 60 proc., be to, skiriasi ir daugumos prioritetai. Bet konkurencija bus, į VU - ypač. Ir turėdamas vidutiniškai po 90 proc. iš visų reikalingų egzų neesu saugus, nes vien paranoją varo tie kiti, čia besiskelbiantys ir su apy - šimtukais po pažastim :)

 na, pas tave istorija truputį kelia nerimo. bet juk, kaip pats sakai, visi neis juk į socialinius mokslus, o ir šiaip, yra dar toks dalykas, kaip VDU, irgi negali visa Lietuva suvažiuoti į vln. Plius daug kam istorija buvo egzas 'tik dėl savęs'. Ir dar vienas dalykas, tie 'patys patys patys' mūsų kolegos su apy- šimtukais į TSPMI sustos, manau. Tokiom mintim gyvenu nuo rezų paskelbimo dienos

Žinutė parašyta: 2009-07-11 18:51:12 | Nuoroda
EzoTao rašė:
madambaterflai rašė:
EzoTao rašė:
madambaterflai rašė:
Partizan rašė:
madambaterflai rašė:

labas, cia tenisasmums buvusi, kazkas mano anketai pasidare, tai teko nauja sukurt, kaip gyvenat?

Nu va, o as jau pamaniau, kad plauku spalva nieko nereiskia... Emei ir praganei savo anketa  Tai kaip dabar i tave kreiptis reiks, tenisiuke ar madam?

 ai, ne taip jau čia ir svarbu, užtenka tik cituoti žinutes beje, kalbėjau vakar- šiandien per išleistuves su daug kuo, tai visi labai optimistiškai nuteikia, kad tie, kurių balai 90 ir daugiau, tikrai neturėtų sukt galvos sau. O aš kalbėdama apie tai vis užsimindavau apie labai gerai išlaikytus egzus daugumos abiturientų, kad konkurencija žvėriška šiemet. tai vat, nežinau, nežinau...

 Tai taip, egzaminai gerai išlaikyti, bet Lietuvos mastu: visi neis į socialinius mokslus, daug renkasi kolegijas ar studijas užsieny, tas išlaikymo gerumas kai kam yra ir apie 60 proc., be to, skiriasi ir daugumos prioritetai. Bet konkurencija bus, į VU - ypač. Ir turėdamas vidutiniškai po 90 proc. iš visų reikalingų egzų neesu saugus, nes vien paranoją varo tie kiti, čia besiskelbiantys ir su apy - šimtukais po pažastim :)

 na, pas tave istorija truputį kelia nerimo. bet juk, kaip pats sakai, visi neis juk į socialinius mokslus, o ir šiaip, yra dar toks dalykas, kaip VDU, irgi negali visa Lietuva suvažiuoti į vln. Plius daug kam istorija buvo egzas 'tik dėl savęs'. Ir dar vienas dalykas, tie 'patys patys patys' mūsų kolegos su apy- šimtukais į TSPMI sustos, manau. Tokiom mintim gyvenu nuo rezų paskelbimo dienos

 Ir aš taip pat  Ta istorija turėjo būt geriau, galiu garantuot, nes taškų pakankamai daug surinkau, bet apeliaciją rašyt pabijojau - o jeigu? Mane tempia lietuvių kalba ir tas A 9 matematikoje, bet neištempia  Tikrai nesupykčiau, jei ten įstočiau

 apeliacija- slidus reikalas. aš greičiausiai gal irgi nerizikuočiau, nes, manau, neapsimoka. pakeltų kokiais max dviem balais arba net nužemintų. pas mane b lygio 9 bet ir anglų pas tave geras, tikriausiai turėtų nusvert. o politika gi neįdomu!

Žinutė parašyta: 2009-07-11 18:53:00 | Nuoroda
mellisa rašė:
 
 

 

 

 na, pas tave istorija truputį kelia nerimo. bet juk, kaip pats sakai, visi neis juk į socialinius mokslus, o ir šiaip, yra dar toks dalykas, kaip VDU, irgi negali visa Lietuva suvažiuoti į vln. Plius daug kam istorija buvo egzas 'tik dėl savęs'. Ir dar vienas dalykas, tie 'patys patys patys' mūsų kolegos su apy- šimtukais į TSPMI sustos, manau. Tokiom mintim gyvenu nuo rezų paskelbimo dienos

 tikrai taip... mano mokykloje dvi paneles su 99 ir simtu is istorijos stoja i VU TSPMF ... Ne visi simtukininkai pamise del teises.

 mano aplinkoj irgi, kas turi 95 ir daugiau, tik apie TSPMI mąsto

Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:34:01 | Nuoroda
EzoTao rašė:
madambaterflai rašė:
EzoTao rašė:
madambaterflai rašė:
EzoTao rašė:
madambaterflai rašė:
Partizan rašė:
madambaterflai rašė:

labas, cia tenisasmums buvusi, kazkas mano anketai pasidare, tai teko nauja sukurt, kaip gyvenat?

Nu va, o as jau pamaniau, kad plauku spalva nieko nereiskia... Emei ir praganei savo anketa  Tai kaip dabar i tave kreiptis reiks, tenisiuke ar madam?

 ai, ne taip jau čia ir svarbu, užtenka tik cituoti žinutes beje, kalbėjau vakar- šiandien per išleistuves su daug kuo, tai visi labai optimistiškai nuteikia, kad tie, kurių balai 90 ir daugiau, tikrai neturėtų sukt galvos sau. O aš kalbėdama apie tai vis užsimindavau apie labai gerai išlaikytus egzus daugumos abiturientų, kad konkurencija žvėriška šiemet. tai vat, nežinau, nežinau...

 Tai taip, egzaminai gerai išlaikyti, bet Lietuvos mastu: visi neis į socialinius mokslus, daug renkasi kolegijas ar studijas užsieny, tas išlaikymo gerumas kai kam yra ir apie 60 proc., be to, skiriasi ir daugumos prioritetai. Bet konkurencija bus, į VU - ypač. Ir turėdamas vidutiniškai po 90 proc. iš visų reikalingų egzų neesu saugus, nes vien paranoją varo tie kiti, čia besiskelbiantys ir su apy - šimtukais po pažastim :)

 na, pas tave istorija truputį kelia nerimo. bet juk, kaip pats sakai, visi neis juk į socialinius mokslus, o ir šiaip, yra dar toks dalykas, kaip VDU, irgi negali visa Lietuva suvažiuoti į vln. Plius daug kam istorija buvo egzas 'tik dėl savęs'. Ir dar vienas dalykas, tie 'patys patys patys' mūsų kolegos su apy- šimtukais į TSPMI sustos, manau. Tokiom mintim gyvenu nuo rezų paskelbimo dienos

 Ir aš taip pat  Ta istorija turėjo būt geriau, galiu garantuot, nes taškų pakankamai daug surinkau, bet apeliaciją rašyt pabijojau - o jeigu? Mane tempia lietuvių kalba ir tas A 9 matematikoje, bet neištempia  Tikrai nesupykčiau, jei ten įstočiau

 apeliacija- slidus reikalas. aš greičiausiai gal irgi nerizikuočiau, nes, manau, neapsimoka. pakeltų kokiais max dviem balais arba net nužemintų. pas mane b lygio 9 bet ir anglų pas tave geras, tikriausiai turėtų nusvert. o politika gi neįdomu!

 Būtų nieko ta politika, bet aš ten išvis nekandidatuoju įstot, o ir šiaip - kažkada svaigau svaigau apie tą TSPMI, bet perdegiau turbūt  Galvodavau, kad būsiu arba diplomatu kokiu, arba teisininku (daug kas sako, kad man tik prokuroru su tokiu charakteriu būt), bet velnias žino, kaip čia bus. Duok Die, kursiokai būsim!

 everything's gonna be allright

Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:36:20 | Nuoroda
EzoTao rašė:
madambaterflai rašė:
mellisa rašė:
 
 

 

 

 na, pas tave istorija truputį kelia nerimo. bet juk, kaip pats sakai, visi neis juk į socialinius mokslus, o ir šiaip, yra dar toks dalykas, kaip VDU, irgi negali visa Lietuva suvažiuoti į vln. Plius daug kam istorija buvo egzas 'tik dėl savęs'. Ir dar vienas dalykas, tie 'patys patys patys' mūsų kolegos su apy- šimtukais į TSPMI sustos, manau. Tokiom mintim gyvenu nuo rezų paskelbimo dienos

 tikrai taip... mano mokykloje dvi paneles su 99 ir simtu is istorijos stoja i VU TSPMF ... Ne visi simtukininkai pamise del teises.

 mano aplinkoj irgi, kas turi 95 ir daugiau, tik apie TSPMI mąsto

 Mano aplinkoj nėra nei vieno, kuris tiek turėtų iš istorijos :D Išvis, pernai rovė mūsų abitūra 95 +, o šiemet 92 yra daugiausia, kiek surinkta :)

 pas mane klasėj iš 20 laikiusių gal 5

Žinutė parašyta: 2009-07-11 19:46:39 | Nuoroda
EzoTao rašė:
madambaterflai rašė:
EzoTao rašė:
madambaterflai rašė:
EzoTao rašė:
madambaterflai rašė:
EzoTao rašė:
madambaterflai rašė:
Partizan rašė:
madambaterflai rašė:

labas, cia tenisasmums buvusi, kazkas mano anketai pasidare, tai teko nauja sukurt, kaip gyvenat?

Nu va, o as jau pamaniau, kad plauku spalva nieko nereiskia... Emei ir praganei savo anketa  Tai kaip dabar i tave kreiptis reiks, tenisiuke ar madam?

 ai, ne taip jau čia ir svarbu, užtenka tik cituoti žinutes beje, kalbėjau vakar- šiandien per išleistuves su daug kuo, tai visi labai optimistiškai nuteikia, kad tie, kurių balai 90 ir daugiau, tikrai neturėtų sukt galvos sau. O aš kalbėdama apie tai vis užsimindavau apie labai gerai išlaikytus egzus daugumos abiturientų, kad konkurencija žvėriška šiemet. tai vat, nežinau, nežinau...

 Tai taip, egzaminai gerai išlaikyti, bet Lietuvos mastu: visi neis į socialinius mokslus, daug renkasi kolegijas ar studijas užsieny, tas išlaikymo gerumas kai kam yra ir apie 60 proc., be to, skiriasi ir daugumos prioritetai. Bet konkurencija bus, į VU - ypač. Ir turėdamas vidutiniškai po 90 proc. iš visų reikalingų egzų neesu saugus, nes vien paranoją varo tie kiti, čia besiskelbiantys ir su apy - šimtukais po pažastim :)

 na, pas tave istorija truputį kelia nerimo. bet juk, kaip pats sakai, visi neis juk į socialinius mokslus, o ir šiaip, yra dar toks dalykas, kaip VDU, irgi negali visa Lietuva suvažiuoti į vln. Plius daug kam istorija buvo egzas 'tik dėl savęs'. Ir dar vienas dalykas, tie 'patys patys patys' mūsų kolegos su apy- šimtukais į TSPMI sustos, manau. Tokiom mintim gyvenu nuo rezų paskelbimo dienos

 Ir aš taip pat  Ta istorija turėjo būt geriau, galiu garantuot, nes taškų pakankamai daug surinkau, bet apeliaciją rašyt pabijojau - o jeigu? Mane tempia lietuvių kalba ir tas A 9 matematikoje, bet neištempia  Tikrai nesupykčiau, jei ten įstočiau

 apeliacija- slidus reikalas. aš greičiausiai gal irgi nerizikuočiau, nes, manau, neapsimoka. pakeltų kokiais max dviem balais arba net nužemintų. pas mane b lygio 9 bet ir anglų pas tave geras, tikriausiai turėtų nusvert. o politika gi neįdomu!

 Būtų nieko ta politika, bet aš ten išvis nekandidatuoju įstot, o ir šiaip - kažkada svaigau svaigau apie tą TSPMI, bet perdegiau turbūt  Galvodavau, kad būsiu arba diplomatu kokiu, arba teisininku (daug kas sako, kad man tik prokuroru su tokiu charakteriu būt), bet velnias žino, kaip čia bus. Duok Die, kursiokai būsim!

 everything's gonna be allright

 Kiek už anglų VBE gavai? :D

89

Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:56:33 | Nuoroda

labvakar, sakykit, o kai jūs nešėt prašymus, kas nešėt, tai ar paėmė jūsų įmokos už stojimą kvitą? ryt einu vėl į mru registruoti dokumentų, tai, tikiuos, nesakys: 'kur tavo kvitas, panele?'

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:03:48 | Nuoroda
Partizan rašė:
madambaterflai rašė:

labvakar, sakykit, o kai jūs nešėt prašymus, kas nešėt, tai ar paėmė jūsų įmokos už stojimą kvitą? ryt einu vėl į mru registruoti dokumentų, tai, tikiuos, nesakys: 'kur tavo kvitas, panele?'

 Labuka, man nesake 'kur tavo kvitas, panele?'   Apskritai kvito nereikejo, nes as ji atidviau jau pirma karta  As irgi buvau truputi issigandes del to, bet viskas tvarkoj.

 fiūchh.. na, čia, matyt, priklauso nuo vietos, kur tvarkai dokumentus. gerai tada

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:06:30 | Nuoroda
Partizan rašė:

Bet svarbiausia, kad visiem skirtingai Is vieno paeme, is kito neeme, o treciam atidave,kai atsisviete  

 aha, čia nesąmoningai šiaip. lamabpo tinklapy parašyta, kad kopiją turi duot, o origi nalą tik parodyt, bet ai... tikiuos, atestato nepareikalaus iš manęs jei ką, špygą parodysiu

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:17:08 | Nuoroda
Partizan rašė:
madambaterflai rašė:
Partizan rašė:

Bet svarbiausia, kad visiem skirtingai Is vieno paeme, is kito neeme, o treciam atidave,kai atsisviete  

 aha, čia nesąmoningai šiaip. lamabpo tinklapy parašyta, kad kopiją turi duot, o origi nalą tik parodyt, bet ai... tikiuos, atestato nepareikalaus iš manęs jei ką, špygą parodysiu

 Aisku, parodyk spyga... Kas tas aukstasis mokslas  Siaip tai reikia kopiju atestato. Ir dar reiks kopiju, patvirtintu notaro, kai reiks formint priemima. Ryt turbut eisiu klastot... Oi, ne klastot, o pasidaryt notaro patvirtintu kopiju  

 negąsdink. su jokiu notaru reikalų nereikia turėti.
 

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:21:24 | Nuoroda

brandos atestatas ir jo priedas arba kitas vidurinį išsilavinimą liudijantis dokumentas ARBA notaro ar aukštosios mokyklos vadovo įgalioto asmens priėmimo komisijoje patvirtinti nuorašai

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:23:35 | Nuoroda
Partizan rašė:

Nu ten buvo rasyta, kad gali nebutinai notaro patvirtintos kopijos... Gali patvirtint aukstosios mokyklos atstovas. O cia tikrai zinot, kad toks bus, ar mane norit apgaut, kad ant ledo likciau? 

 blem... bet kaip čia suprast, ką? aš kažkur girdėjau, kad čia galioja tik tiems, kas jau yra baigę kažkokią aukštąją anksčiau... o mum tik atestatas.. arba jeigu už tave neša kitas asmuo dokumentus.

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:25:37 | Nuoroda

krč. ryt nuėjus paklausiu dar akis į akį to asmens, pas ką reginsiu, ir bus viskas ok.

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:27:41 | Nuoroda
Partizan rašė:

Nu ziurekit, panos, as i jus dedu daug vilciu... Jei degsim, tai degsim.. 

 na, kiek aš kartų beskaityčiau tą sakinį, tai manau, kad ten tikrai apie tuos, kas yr baigę anksčiau. nu ryt sužinosiu.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 15:44:46 | Nuoroda

hi5. nebūkim tokie pesimistai, po paraliais. jau anksčiau sakiau ir tebesilaikau tokios pat pozicijos, kad mes turbūt bereikalingai parinamės. na, kita vertus, pati antru nr. parašiau teisę mru vf, nes man ši studijų programa priimtesnė negu teisė ir valdymas;] 19.58.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 22:06:23 | Nuoroda

nu ir karšta, chebra, pas jus čia. susikibkim visi rankom ir kantriai laukim trečiadienio. bet kokiu atveju, studijuot bus fun

Žinutė parašyta: 2009-07-19 19:22:47 | Nuoroda

sveikuoliai paskaitinėjau ką čia prikeverzojot, tai taip mielai atrodo, nes visi jau pradeda galvot apie tai, kaip įsikurs, ką veiks.. tada pajuntu, kad jau išties greit viskas. bet aišku, turim pasidžiaugt vasara, nes ji nepastebimai prabėgs man tai, ačiū dievui, nereik sukt galvos dėl gyvenamosios vietos, bet irgi taip lievoka, nes nepajusiu tikro studentiško gyvenimo barake o ir saulėtekis, jei tektų vu mokytis, toli nuo mano rajono, tai ūūū reiks trenktis rytais per visą miestą... jum net geriau, anksti keltis nereiks bet jei į mru įstočiau, tada ranka pasiekiamas jis man, o jum tolokai.. nes berods gi valakampiuose mru barakai, ar ne bet bet kokiu atveju, manau, bus smagu

Žinutė parašyta: 2009-07-19 19:26:15 | Nuoroda

ups, dar ir didlaukio gatvėj yra, tai ten arti, jėga