Vartotojo Destiny pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-10 13:29:44 | Nuoroda

Studinu VPU, nors zinoma norejau i VU,bet balu pritruko..taciau visiskai neisgailiu, ko gero buciau rinkesis VDU, bet tik tiek kad Kaunas.Sostinej daugiau galimybiu ir laisves,manau. Sakau, kas galvojat stot, nesigailesit, nes VPU IF yra vienas is stipriausiuju VPU. Vien del zmoniu ir destytoju bei bendrabucio gyvenimo verta stot ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-13 12:53:50 | Nuoroda

Matass- nenoriu dauzyti tavo vilciu, bet i VU vf neistosi, nebent i mokama. Norint vu studint reikia lt,anglu ir ist visu dalyku min 70-80% surinkt..VDU i vf is paskutinuju ko gero istotum, VPU vidutiniu nr i VF, mano balai gan panasus i tavo buvo.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 13:38:48 | Nuoroda

Taip, busiu antrakursis. Na, keisis tai keisis tvarka, bet esmes tai neturetu pakeisti,balai labai panasus turetu visvien buti, gal minimaliai zemesni, nes taip i uzsieni isvaziuoja vis daugiau. Jei domina istorines ir aktualios temos, tai galit i mano grupe one istot :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:13:52 | Nuoroda

Pritariu daugumos nuomonei,kad is esmes nera labai svarbu ka esi baiges, pazistu nemazai sekmingu gyvenimu zmoniu, kurie yra baige ne didziausiu miestu kolegijas ir prasimuse versle ir visuomeneje tikrai geriau uz kai kuriuos VU ekonomistus, politologus ar teisininkus..net psichologijoje, norint gauti darba, asmenybe pati sudaro apie 50 %, o diplomas, patirtis ir kt ikusia dali..

Žinutė parašyta: 2009-07-15 16:00:12 | Nuoroda

Branduoline fizika ar biochemija baigus gali dirbt pedagogini darba destytojaujant.. Yra istorijos institutas, holokausto,komunizmo  tyrimu institutas ar pan, muziejai, vykdomi ivairus moksliniai projetai istorinem temom, gali istorija siet su filosofija ir politika,kaip kad dar Donskis,Radzvila,Girnius ir kt, rasyt ir leist knygas, ir t.t..

Žinutė parašyta: 2009-07-16 10:30:44 | Nuoroda

As asmeniskai buvau nusistates labai pries istorijos perspektyvuma, netgi labiau prasme kaip mokslo- galvojau cia tik ivykiu,datu ir faktu rinkinys nieko nemokantis. Kai pradejau studijot, dalykas Istorijos studiju ivadas is esmes sugriove mano nuomone, ir veliau mokantis Civilizaciju istorijos supratau,kad tos datos ir ivykiai pavieniui nieko nereiskia tol, kol nesusieji su dabartimi, kol neanalizuoji tol nieko ir nepasimokai. Analizuojant ir gilinantis tampi izvalgesnis, geriau suvokiantis visuomenes procesus ir labiau ispruses placiaja prasme.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:10:09 | Nuoroda

Na, nezinau su konkursiniu balu, bet minimalus i VF turetu but mazdaug toks: istorija 80, lietuviu 30, anglu 20 ir pan, tad istot tikrai nera lb sunku :) o i mokama tai nezinau ar verta stot, apskritai Lietuvoj moket uz moksla man lb keista atrodo.

Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:08:21 | Nuoroda

Tai normaliu istoriku taip ir nera?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:13:12 | Nuoroda

O, fuxu padave :) nesigailesit jei dieniniam ir vf ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-25 13:42:43 | Nuoroda

Pats gyvenu Svytrigailoj, girdejau visokiu negeru gandu pries gyvenant, bet realiai nera taip blogai kaip sakoma. Man asmeniskai blogaiusias dalykas tulikai, bet imanoma priprast, tai tik eiline buitis, lyginant su barako naktiniu ir visu kt gyvenimu. Idomiu zmoniu galima sutikt, yra ir lieviaku, bet cia kiekvienam asmeniskai sprest, zdz kaip noresit gyvent,taip ir gyvensit ;) 09-10 m .kiek zinau bus trys mokejimai po 600lt, tai per men +- 200 lt mazdaug.

Žinutė parašyta: 2009-07-25 15:48:49 | Nuoroda

Zinoma, kad galima, humanitariej sriti bakalaura baigus, jei neklystu galima tiek i humanitarines tiek i socialines krypties magistrantura stot.

Žinutė parašyta: 2009-07-25 16:01:28 | Nuoroda

Kritiskai zvelgiant, tai VPU svyruoja tarp 5- 8 vietos Lietuvos universitetu reitinge, tad iskart galima susidaryti ispudi,kad tai nera nei prasciausias, nei geriausias univeras, o vidutinis. Kitas dalykas- fakultetai. Cia lb svarbus veiksnys,formuojantis poziuri,nes fakai buna lb kontrastingo lygio. Tarkim: lt filologija, studentai 08m i VF vieta su LIETUVIU MOKYKLINIU 5 istojo..ir kaip? aukstas lygis? namanau. Bet fakultetas pagal destytojus, kiek zinau yra pats geriausias, aukstos kvalifikacijos ir zinomi zmones. Tas,kad bet ka priima ir yra didziausia beda, kad vadovybe vaikosi pinigu, labai svarbia kokybes kaina..

Žinutė parašyta: 2009-07-25 18:42:23 | Nuoroda

Suprasciau, jei zmogus manantis kad yra elitas ar skelbiantis elitinius univerus ar kazka pagal kazka butu islaikes egzaminus virs 90.. siaip "Veido" univeru ir kolegiju reitingas man yra pakankamai atspindintis realybe: populiariausi ir kokybiskiausi Lietuvoje: VU, VGTU, KTU, KMU, VDU, ISM, kolegija- Vilniaus. Blogiausiu univeru nepamenu, nes ju vietos keiciasi nuolat kas metus kas du.

Žinutė parašyta: 2009-07-25 21:59:08 | Nuoroda

Zdz baraka gausit ar ne tai nuo laimes daugiausia priklauso, nebent labai reikia listi i akis del barako,pazistu kelis,tarp ju ir as patekom tik kryziaus kelius pereje..vedeja tai siaubinga, bet priprantama..reikia pazymos is dekanato, parasyt prasyma IF studentu atstovybej ir laukt, paskui jei yra vietu pas vedeja i baraka eit. Kuo daugiau dokumentu turesit tuo geria, bet svabiausi manau socialine padetis ir seimos nariu sk.

Žinutė parašyta: 2009-07-26 10:24:46 | Nuoroda

Galima rinktis dvivieti ,jei nera vietu tada tryvietis. Gyvenau ir toiam ir tokiam. Jau sakiau, zmones labai ivairus, po kiek laiko pastebesit :) esme tame kad kaip noresit gyvent, taip ir gyvensit, noresit tyliai ir ramiai , tai taip ir bus, jei daugiau veiksmo, taip ir  bus, dar nuo kiekvieno valios priklauso :)

Žinutė parašyta: 2009-07-27 13:20:27 | Nuoroda

Praejusiais metais buvo 2 mokejimai po 600, paskui reikejo truputi primoketi. Vid. per men man isejo apie 165 lt, kiek teko girdeti kt metaisjau patvirtintas 3 mokejimu po 600 salygos, tad jau  apie 200 lt per men iseis. As esu pries buta, nes kelis men teko jame gyvent ir viska nuolat priziuret kad ko nepadarytum ir kainos buvo aukstois, dabar atpige kiek tai, bet barake kad ir paknisa prota, bet daugiau laisves.

Žinutė parašyta: 2009-07-30 13:00:54 | Nuoroda

Tas straipsnis univerus prilygint darzovems tai nzn..aisku, aukstojo mokslo lygis neypatingai aukstas, bet ir nera absoliutus krachas, kazkokia tvarka dar egzistuoja, bet reitingais pasitikiu, nes matau kaip jie padaromi, galbut ne 100%, bet didzioji dauguma tiesos vyrauja.

Žinutė parašyta: 2009-08-21 13:39:29 | Nuoroda

VPU apskritai visur veluoja ir nesuka del to galvos, net pratesa lsp visiems nevienodai, tuo tarpu vu jau senokai visiems pratese ar padare naujus lsp, neuzkirsdama kelio laisvai naudois lsp dar pries rugseji, kaip ir turetu buti.

Žinutė parašyta: 2010-08-17 00:31:38 | Nuoroda

Vat, neskaiciau jusu visu pasisakymu, vos kelis, bet maciau klausimu apie kokybe. Kaip ir mano amziaus kolegos minejo, dziugu kad pasirinkot sias studijas, taip pat malonu girdet, kad kiekvienais metais vis aukstesne balu kartele.  Mano nuomone, Istoriniu dalyku kursu nenusivilsit, anaiptol, bet kas liecia psichologijas, pedagogikas, anglu ir t.t. tai lgis gan zemas. Bet i istorija stoje istorija ir turi buti svarbiausia. Isties daug gausit, netik studijose, bet ir studentavvime, ka ir mano kolegos labai daznai praktikuojame ;)

Žinutė parašyta: 2010-08-17 00:34:37 | Nuoroda
Di-mma rašė:

Manau Istorija geriau nei taikomoji :D bet kazin... nzn kaip atskirt taikomoja istorija nuo istorijos :D

 Taikomoji istorija- puse vadybos puse istorijos, trumpai tariant