Vartotojo grytÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-13 20:12:37 | Nuoroda

hei sveiki! galima ir aš įsirašau į šitų norinÄių į VU teisÄ™ gretas?: ) na kaip bebÅ«tų galima ar negalima vistiek įsirašau.: ))

visÄ… laikÄ… galvojau kad noriu tik į politikos mokslus, bet žinojau kad to nestudijuosiu, nes neišsilaikysiu egzaminų taip gerai kaip reikia, bet kai va istorijÄ… išsilaikiau taip pakankamaineblogai, tai į politikos mokslus jau kaip ir visai nebenoriu, o vat apie teisÄ™ niekada labai 'nesvaigdavau', o va dabar gavoju, kad nieko geresnio ir negalÄ—Äiau studijuot. bet va Äia kaip ir daugeliui klausimas ar balai išneš iki tos vu teisÄ—s. mano kb 19,44 jei neklystu (Äia be to lygtais pridedamo 0,2 už matematikÄ… a lygiu (jei taip supratau)), o kadangi rašysiu pirmu numeriu vu teisÄ™ vf, o mokamos net nerašysiu tai baisiai bijausi, kad netektų į MRU ar VDU patraukt.: )

tai va. dar neužregistravau to pragariškojo sÄ…rašiuko, o jau noriu kad tik greiÄiau ta 22d ir viskas paaiškÄ—tų.: )

Žinutė parašyta: 2009-07-14 19:08:57 | Nuoroda

tris egzaminus iš penkių išsilaikius virš devyniasdešimt ir bÄ—davot sakant kad va vos ne nevykÄ—lÄ— - to jau per daug.: )  man irgi nepatinka mano anglų rezultatas, ir matematika nepergeriausia, bet tai nereikia gi Äia bÄ—davot. galÄ—jo bÅ«t ir blogiau..: DD

o mano irgi antroj vietoj VDU (Äia kaip kažkieno). ir nenoriu aš į kaunÄ…. nors šiaip ir kaune galima gyvent. bent jau taip žmonÄ—s šneka.: D laukia manÄ™s kaunas. o jei ir jis nesiteiks priimt tai tada iš viso MRU. va va kaip bus.:D

o aš visgi tikiuosi, kad Äia tas mÅ«sų pesimizmas yra perspaustas. kažkaip labai tikiuosi, kad Äia panašiai kaip ir dÄ—l egzaminų (o ne, o ne, kad tik gavus kokius šešiasdešimt. te - virš devynesdešimt). liepos 22 subÄ—gsim visi į Äia ir visi 'cha ir ko taip nervinomis? visi įstojom į vu teise vf". ar Äia jau bÅ«tų iš fantastikos skyriaus?:DD

ei ir kuris Äia bÄ—davojo, kad su savo 19,42 neįstos į vu teisÄ™ finansuojamÄ…? nenervinkit manÄ™s su tokiom prognozÄ—m, nes mano panašus likimas bus.: DD va va.: )

Žinutė parašyta: 2009-07-14 19:14:49 | Nuoroda

rašiau treÄiu numeriu. balas 19,44. Äia be to matematikos a lygiu dešimt, nes nelabai žianu ar reikia tuos 0,2 pridÄ—t ar ne.: )

Žinutė parašyta: 2009-07-14 19:30:37 | Nuoroda

o aš tai VDU pirmoj rašyÄiau, tada gal VU KHF, o tada KTU.: ) gal ir kvailai, bet mane, kaip lengvai paveikiamÄ… asmenį labai paveikÄ— VDU skleidžiama "rinkiminÄ— agitacija".: DD va kÄ… krepšeliai padaro.: D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 19:32:38 | Nuoroda

nu tai jei neįkiš pono Tautvydo, tai tikriausiai panelÄ—s Editos irgi.: D o Äia tavo tie 19,42 su tuo 0,2 už kažkÄ… ar dar be šito už kažkÄ…?: D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 19:36:34 | Nuoroda

aš vis dar optimistÄ— ir visus rašiau tik vf.: ) jei jiem manÄ™s už dykutį nereikia, man jų tuo labiau.: DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 19:43:03 | Nuoroda

ei tai mano su tuo 0,2 bus 19,62. nu tada biškį nusiraminu, bet vistiek karštligÄ— veikia.: D

o vat ir gaunasi, kad sÄ—džiu su pakankamai gerais rezultatais ir bÄ—davoju kaip bus, o iš pažystamų yra tokių kurie turÄ—dami tik vienÄ… valstybinį egzaminÄ…, o kitų tokius pusÄ—tinus mokyklinius sÄ—di sau užsigarantavÄ™, kad į mokamÄ… įstos, tÄ—veliai mokslus apmokÄ—s ir net galvos sau nesuka. nÄ—r teisybÄ—s.: DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 19:50:13 | Nuoroda

tikiuosi kad nepasiklydus ir ne sesuo. man vieno brolio per akis.: DD

o aš vat jau net nežinau ar laukt kito treÄiadienio ar bijot.: D šiandien tik nunešiau sarašiukÄ… priduot, gal kokius keturis kartus namie persirašinÄ—jau, vakar vakare jau susirašiau galutinį variantÄ…, o nuÄ—jus priduot dar pusÄ— variantų sukaitaliojau vietom.: D politikos mokslai iš pirminio varianto ketvirtos penktos vietos nukrito į tryliktÄ… keturioliktÄ….: D kaip aš Äia su jais taip paniekinamai?:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 19:58:12 | Nuoroda

pamenu kai draugÄ— metų vidury sau atsipÅ«tus vaikšÄiojo ir sakÄ—, kad įstot į mru teisÄ™ užteks išsilaikyt egzaminus kiek virš septyniasdešimt. įdomu kaip dabar šneka.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 20:20:47 | Nuoroda

o aš rašiau penkiolika variantų į universitetus ir vienÄ… į apsidraudimui į kolegijÄ….: D nu blem jei jau ir ten nepapulsiu tai eina tada visi šikt.: D

aš tai visÄ… laikÄ… galvojau kad politikÄ… rašysiu pirmoj, antroj dailÄ—tyrÄ…, o trÄioj geografijÄ….:D viskÄ… vilniuj (apie kaunÄ… anksÄiau net negalvojau), o dabar nei dailÄ—tyros, nei menotyros nei geografijos visai nerašiau.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 20:28:39 | Nuoroda

manau kad ir į mru teisÄ™ bus nemažas konkursas. nes dauguma, kas nesitiki į vu pakliÅ«t rašo mru. aš tai nežinau gerai ar blogai padariau, bet po vu įrašiau vdu ir tik tada mru. uoj kaip man kaunas nusišvieÄia, jau net matau kauno žiburį tunelio gale.: D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 20:43:44 | Nuoroda

man VDU irgi atrodo baisiai patrauklus. kolkas vienintelis jo minusas - KAUNAS.:D tai taip ir gaunasi kad reikia rinktis ar super universitetas nekokiam mieste, ar ne toks super universitetas bet vat kokiam mieste.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 20:44:47 | Nuoroda

arba nete dar būtų galima rast.: )

Žinutė parašyta: 2009-07-14 20:47:09 | Nuoroda

tiesiog noriu apsidraust.: ) na nes rašiau visas tokias studijas, kurios yra pakankamai paklausios o ir sunku nuspÄ—t kaip Äia su tas krepšeliais bus.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 20:50:22 | Nuoroda

kiek žinau, tai praeitų metų 19,02 neatitinka šiųmetinių 19,02. o ir sojanÄių šiemet į vu teisÄ™ į tas 150 vietų šiuo metu yra 1461. tai kaip ir dešimt į vienÄ… vietÄ…. nu super. vos ne teleloto gaunasi.: DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:02:18 | Nuoroda

tikiuosi kad maždaug 350 iš tų 450 rezultatai yra prastesni už mano. naivuolÄ—.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:11:46 | Nuoroda

jarver<- iš visos širdies, labai baisiai nuoširdžiai linkiu tau įstoti į ekonomikÄ….:D prieš miegÄ… pasimelsiu ir už tave, kad tik tu į tÄ… ekonomikÄ… praslystumei.: D manau, ne viena aš bÅ«Äiau tuo patenkinta.: D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:14:00 | Nuoroda

dabar galvoju, kad va jei bÅ«Äiau turÄ—jus nors kokį polinkį į anglų ir bÅ«Äiau normaliai jÄ… išsilaikius, tai dabar sÄ—dÄ—Äiau ramutÄ—laitÄ—.: ) bus man japoniškus kryžiažodžius per anglų pamokas sprÄ™st.: D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:20:02 | Nuoroda

kai aš tokia tai jauÄiu turÄ—dama ir kokius 19,90 bÄ—davoÄiau, kad neįstosiu.:D

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:23:22 | Nuoroda

jarver, o tai koks tavo kb į ekonomikÄ…? šiaip aš irgi ekonomikÄ… įtraukiau į sarašiukÄ… bet man tai daugiau nei nerealu.:D Äia iš serijos 'politikos mokslai vu parašyti tryliktoj vietoj'.:D