Vartotojo vichas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-16 11:20:30 | Nuoroda

Rasiau farmacija Nr.1 ir tikiuosi, kad pasiseks. KMU belaukiant eileje maciau nemazai ispudingu atestatu. siek tiek jaudintis teks iki Liepos 22.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 11:34:38 | Nuoroda

Maniškis 19,86, pernai jau buciau ramus, o siemet nezinia kuria kryptim pasistums kartele stojant i KMU FF

Žinutė parašyta: 2009-07-16 12:10:15 | Nuoroda

Na manasis 19,86, o tavo? tik tiek buvo linksmiau, kad kiek maciau niekas KMU FF nr.1 nerase, odontologija/medicina/kineziterapija buvo "paklausesne" :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 12:23:38 | Nuoroda

WOW. Net pavydas ima toki bala pamacius:D na, manau, kad didele tikimybe, kad galim but net grupiokai:) kazkaip norejau tiesiog, kad atsarga butu ir emiau nuo 2-16 vietu, tai prirasiau 13 vietu, taciau dabar galvoju, kad tik pirmoje noreciau is tiesu mokytis:D Manau, tau tai nera aktualu rasyti daugiau vietu, nes garantuotai istosi su tokiu aukstu balu.:)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 12:38:56 | Nuoroda

Zaliu pavydu:D juokauju aisku.

Beje, daug tavo aplinkos zmoniu stoja i sia specialybe?

Žinutė parašyta: 2009-07-16 12:49:16 | Nuoroda

Labai malonu tada:)

Na šiaip tai didžioji dalis "užsikepę" stoti i odontologiją, tai tampa kažkokia mada. O farmacija dažnas rašo kaip atsarginį variantą nuo 3 iki 9 pozicijos. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:10:39 | Nuoroda

va šitam teiginiui visiškai pritariu, odontologija labai specifinė specialybė, be to rinka jau baigia prisipildyti.

medicinai reikia turėti būtent tokį siekį, nes kitaip 10-12metų sunkiai mokytis nepavyks.

O farmacija yra būtent tas viduriukas, kaip sakai.

Ups, bet gal nereklamuosiu (VAIKAI, NESTOKIT Į FARMACIJĄ) :DDDDD

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:18:17 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

Tokios kalbos man primena zodzius: "Visi durni, tik as vienas protingas"...

 Kiekvienas mato tai, ka nori matyti. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:23:48 | Nuoroda
siestaa rašė:
vichas rašė:

va šitam teiginiui visiškai pritariu, odontologija labai specifinė specialybė, be to rinka jau baigia prisipildyti.

medicinai reikia turėti būtent tokį siekį, nes kitaip 10-12metų sunkiai mokytis nepavyks.

O farmacija yra būtent tas viduriukas, kaip sakai.

Ups, bet gal nereklamuosiu (VAIKAI, NESTOKIT Į FARMACIJĄ) :DDDDD

 mane labiausiai skaudina poziuris, kad farmacininkas - tai kasininkas. 

Nieko nepadarysi, mūsų visuomenėje daug stereotipų, pvz: čigonai - vagys. Bet su laiku viskas keičiasi.:)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:25:50 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
vichas rašė:
sokoladinis rašė:

Tokios kalbos man primena zodzius: "Visi durni, tik as vienas protingas"...

 Kiekvienas mato tai, ka nori matyti. :)

 Jeigu ka, tai as butent tai ir pasakiau...

Sakykim. :D

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:41:29 | Nuoroda

Kiekvienas darbas garbingas :) koks bus tavo poziuris i ta darba, toks tau jis ir bus.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 14:06:30 | Nuoroda

Dėl šių metų praeinamojo balo išvis sunku prognozuoti, nes pasikeitė ne tik studijų finansavimas, bet ir konkursinio balo skaičiavimas.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 14:17:14 | Nuoroda
siestaa rašė:
Muuuu rašė:
siestaa rašė:

 nepakeiciau ir tikriausiai (labai nuosirdziai to tikiuosi ) pasielgiau tesingai

si pabaiga bus naujo pradzia, dziaugsminga pradzia

 Aš, tiesą sakant, labai džiaugiuosi. Laukiu to naujo etapo. :)

O tu žadi nuomotis ar gyventi bendrike?

 bandysiu gauti KMU bendrabuti.o kaip Tu?

 Reiks aplankyti kursiokę:D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 00:18:46 | Nuoroda

as irgi istojau. . sveikinu istojusius

Žinutė parašyta: 2010-06-10 10:04:22 | Nuoroda

 Aš įstojau pernai ir galiu pasakyti, kad tikrai pernai buvo nukritęs konkursinis balas su kuriuo galėjai įstoti, tai buvo pirmieji metai, kai medicinos stojamasis balas buvo aukštesnis už farmacijos. man atrodo, kad paskutinis į nemokamą vietą įstojo su 18,00 kaupiamuoju balu. o mokamos vietos yra labai rizikingos, nes jų tikrai ant pirštų galima suskaičiuoti.

Žinutė parašyta: 2010-06-25 00:53:24 | Nuoroda

 jaučiu pareigą pasisakyti. aš įsojau pernai:) galiu pasakyti, kad tikrai reiks daug KALT. Kas turi gerą atmintį, tas bus laimingas. Yra pakankamai sunku mokytis. Nėra labai sausa, yra visko. Viskas priklauso nuo jūsų požiūrio. Aukštoji matematika tikrai įveikiama net tiem kas B lygiu mokosi. Gi visi supranta, kad ne matematikai mes.. Kam patinka sveikatos mokslai, tam čia patiks.O dėl ateities perspektyvų, pamatysit, kad įstojus atsiveria gana plati vaistų verslo sfera. O kas yra pats geriausias dalykas, tai yra kolegos... Farmacijos studentai skiriasi nuo odontologų ar medikų, o kuo pamatysit patys įstoję:)