Vartotojo Inga☼ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 22:29:54 | Nuoroda

o reikia mokytis fizika, chemija, biologija mokykloje norint istoti? Ir dar neramu del matematikos...galvojau nelaikyti, nes pievos man ten,bet pasirodo ji privaloma :(

Žinutė parašyta: 2009-07-26 13:34:26 | Nuoroda

Kokius darbus galima dirbti baigus geografija?

Žinutė parašyta: 2009-07-26 19:24:33 | Nuoroda

nereikia giefos egzamino?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:38:13 | Nuoroda

O kokias šventes autorius vadina nelaikšiomis?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:40:50 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašÄ—:
Inga☼ rašÄ—:

O kokias šventes autorius vadina nelaikšiomis?

 rasiau, kad sventes, kurios nera kantriai islaukiamos, ne laiku svenciamas, kazkaip panasiai

 gerai ir as taip pat parasiau

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:53:30 | Nuoroda

dar klausimÄ… turiu :) , prašÄ— parašyti metaforas kurios atskleidžia autoriaus požiÅ«rį. Aš parašiau 1) širdis sušyla 2) nežinau, kuo savo sirdi kÅ«renti. Ar gerai?

O aš jau kaip apsižioplinau su interpretacija, visur rašiau, kad MÄ—nesiena yra apysaka....nu jau žioplumas mano....

 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:58:56 | Nuoroda
Pixma rašÄ—:

kur zemdirbiai as parasiau ats:     nesibaigiantis..malunas :D 

 o kaip tu paaiškinai malÅ«no įvaizdį?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:04:11 | Nuoroda
dofkÄ— rašÄ—:

o 11 klausims tai nesupratau aš jo..  bet parašiau kad skiriasi pavadinimas tuo, kad kur pabaigoj ten ta frazÄ— tai ji apie konkreÄiÄ… šalį -lietuvÄ…, o kur pavadinimas tai ten tipo kalbama apstrakÄiai :D aj šÅ«das kažkoks.. :D

 Tai aš visai nusigrybavau, parašiau, kad kur pirmas sakinys kalbama apie šventes, o kur antras apie žmones....nu zd ;D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:12:39 | Nuoroda
tralain rašÄ—:

radau vieno zmogaus pasisakyma apie savicki.net gyvent nebenoriu

Vaikinas materialistas, kuriam rupejo kaina ir jis tiesiog norejo parodyt savo vyriskuma, riteriskuma atpirkdamas ji. Kad perlas brangus ar seimos reliktas jis sugalvojo pats, to mergina nesake...Ir kai jis suzinojo tikraja perlo verte, jis paliko mergina, nes vertino viska per materialiaja prizme. Cia idejau Biliuno konteksta Nemunu. Dar svarbiausia jam buvo perlo dydis ir kaina, cia parasiau kad nykstancios dvasines vertybes

 šeip ir aš taip supratau visÄ… tekstÄ…...bet esmÄ— ta, kad ŠkÄ—mÄ… buvo lengviau interpretuoti. Ä–miau Savickį vien dÄ—l to, kad buvau įžangÄ… atkalusi

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:18:12 | Nuoroda
tralain rašÄ—:
Inga☼ rašÄ—:
tralain rašÄ—:

radau vieno zmogaus pasisakyma apie savicki.net gyvent nebenoriu

Vaikinas materialistas, kuriam rupejo kaina ir jis tiesiog norejo parodyt savo vyriskuma, riteriskuma atpirkdamas ji. Kad perlas brangus ar seimos reliktas jis sugalvojo pats, to mergina nesake...Ir kai jis suzinojo tikraja perlo verte, jis paliko mergina, nes vertino viska per materialiaja prizme. Cia idejau Biliuno konteksta Nemunu. Dar svarbiausia jam buvo perlo dydis ir kaina, cia parasiau kad nykstancios dvasines vertybes

 šeip ir aš taip supratau visÄ… tekstÄ…...bet esmÄ— ta, kad ŠkÄ—mÄ… buvo lengviau interpretuoti. Ä–miau Savickį vien dÄ—l to, kad buvau įžangÄ… atkalusi

 tai tas vyras materealistas gaunas? eina sau..o as visur rasiau kad ta moteris,o kad tas vyras jautri ,patikli,asmenybe,nes pasitikejo ta moterimi o ji jam melavo

 aš nežinau kaip iš tiesų yra..bet tekste niekur nebuvo minima, kad moteris yra materialistÄ—, kad ji apgavo vyrÄ…. juk ji net nesakÄ— kad tie perlai yra tikri, jis pats padarÄ— tokiÄ… išvadÄ…..Paskui kai gavo sÄ…skaitÄ…, pasijuto įžeistas....aij nežinau, mane jau pykint pradÄ—jo

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:51:45 | Nuoroda
BiskiGrazus rašÄ—:

godasa tau turbut dave dar papildoma teksta :D nes pas musu to teksto nebuvo :D

 buvo buvo! :) as kazka ten nagrinejau bet jau neatsimenu nieko

Žinutė parašyta: 2010-06-01 11:34:37 | Nuoroda
tralain rašÄ—:

ej,o kada bus kur stoti 2010? ar as praleidau,jau gi turejo butu,ne?

 Taigi jau turejo buti metu pradzioje, paskui vel atidejo...bus tada kai jau nebereiks...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:22:34 | Nuoroda

Aš įstojau Äia

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:21:04 | Nuoroda

Keista, bet ir aš per kiek forumų perÄ—jau nieko neradau kas VA KTU

mano skype: boogie1120

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:24:40 | Nuoroda

Kas į KTU viešajį administravimÄ…?

Žinutė parašyta: 2010-08-03 18:09:10 | Nuoroda

Aš nesuprantu su ta įmoka 120 lt. KTU man sake kad reikia susimokÄ—ti iki rugsÄ—jo 1d. O tinklalapį "kur stot'" konsulnantas sakÄ— kad jau reikÄ—jo susimokÄ—ti  iki 08.01. Kaip yra ištiesų?

Žinutė parašyta: 2010-08-04 00:41:58 | Nuoroda

ŠakÄ—s man sakÄ— iki rugsÄ—jo...na tikiuosi visdar priims

Kas del fuxu stovyklos tai ji vyks rugsejo 4-5 dienomis

Žinutė parašyta: 2010-08-05 15:59:24 | Nuoroda

www.fumsa.lt/ Äia pasiskaitinÄ—kit ;)

Žinutė parašyta: 2010-08-05 16:09:21 | Nuoroda

velnias tik dabar pamaÄiau, kad ten KTU fundamentaliu mokslu fakulteto svetaine :/ Bet vistiek manau bus arba tÄ… dienÄ… irgi arba kažkuriÄ… panašiai, nes visada bÅ«na rugsÄ—jo pradžioje

Žinutė parašyta: 2010-08-05 16:14:21 | Nuoroda

arba rugpjÅ«Äio pabaigoje :)