Vartotojo mildaea pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:16:00 | Nuoroda

Nju sweikuciai

As irgi istojau i KU lietuviu filologija ir swedu kalba vf Kadangi vf nesitikejau, taj dabar tokia laiminga esu!!! Gal dar kas i sia spec ar bent i KU humanitarini fakulteta istojot? Butu idomu skypem apsikeist, gi busimos kursiokes/ai As siaip is siauliu esu, taj planuoju bendrabutyje gyvent (tikiuosi, kad gausiu ji, nes kazkaip girdejau, kad mazai gauna).. O jus nieko nzn apie KU bendrabucius? Kokia ju bukle, kuris geriausias ir pan?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:19:03 | Nuoroda

Sveikinu ir tave:)

Ir ka studijuosi? Is kur esi?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:24:06 | Nuoroda

As irgi istojau i lietuviu filologija ir svedu kalba!! Kursiokes busim Gal dar kas ten pat?

Nenori skypem apsikeist? Butu idomu pabendraut su busima kursioke

 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:27:23 | Nuoroda

ANE?? Taj tada ziauru labai

O visi 3 KU bendrabuciai tokie (girdejau, kad 3 turi)? Ar koks gal geresnis yra? Neturit kas foto ju?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:16:23 | Nuoroda

0052 lietuviu filologija ir reklama (Kaune) VU

0046 lietuviu filologija VU

0051 lietuviu filologija ir svedu kalba KU

0423 teise MRU

0097 lietuviu filologija ir uzsienio (ispanu) kalba VU

0478 zurnalistika KU

0357 psichologija KU

0355 psichologija VPU

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:21:06 | Nuoroda
theseashells rašė:

Aš irgi aš irgi į lt filologiją ir švedus !!!  

 Pagaliau pirma kursioke matau Is kur esi?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:26:02 | Nuoroda

Hey! Musu jau netgi trys nejaugi nebus daugiau, mm?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 19:01:31 | Nuoroda

Kada zadat vezti priemimo dokumentus iforminti?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 19:31:10 | Nuoroda
theseashells rašė:
mildaea rašė:
theseashells rašė:

Aš irgi aš irgi į lt filologiją ir švedus !!!  

 Pagaliau pirma kursioke matau Is kur esi?

 Aš klaipėdietė, o tu pati? 

 As siauliete. Taj papsakok ka nors apie KU humanitariniu mokslu fakulteta. Gal ka idomaus zinai, jei Klaipedoje gyveni. Tu i vf ar m istojai?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 19:40:34 | Nuoroda

O Dieve tu mano Apsalus as...... Taj rimtai, kaip ten reiks isgyvent? O cia nesenas straipsnis? Gal kartais dabar padetis truputi pagerejusi yra?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:01:22 | Nuoroda

As kazkodel irgi ta pati galvoju

Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:08:51 | Nuoroda
theseashells rašė:
mildaea rašė:
theseashells rašė:
mildaea rašė:
theseashells rašė:

Aš irgi aš irgi į lt filologiją ir švedus !!!  

 Pagaliau pirma kursioke matau Is kur esi?

 Aš klaipėdietė, o tu pati? 

 As siauliete. Taj papsakok ka nors apie KU humanitariniu mokslu fakulteta. Gal ka idomaus zinai, jei Klaipedoje gyveni. Tu i vf ar m istojai?

 Nedaug humanitarų pažystu, vieniems gerai, kitiems ne. O ar mums bus gerai, sužinosim pradėjusios mokytis. Aš į VF įstojau, o tu? Kada veši dokumentus? :)

 As irgi i vf:) Tevai sako, kuo anksciau, tuo geriau:)) Tai rytoj jauciu vaziuosim..Fainai, po klaipeda pasivaiksciosiu, jau seniai ten buvau... o tu pati kada?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 21:48:32 | Nuoroda
theseashells rašė:

Galiu pasakyt, kad bendrikai tikrai baisūs. Jau geriau mestis po keletą asmenų ir nuomotis kokį butuką, Klaipėdoj dabar nebrangu.  

 Nju jo, bet visa beda ta, kad visi mano pazistami lieka siauliuose arba i vilniu isvaro, dar keli i kauna medicina kirsti vaziuoja...Taj su tais butais man niekaip nesigauna Nebent vienai, bet ziauriai brangu tikriausiai butu...Aisku, gali dar ir taip atsitikt, kad bendrabucio negausiu..

Žinutė parašyta: 2009-07-23 21:51:03 | Nuoroda
theseashells rašė:
mildaea rašė:
theseashells rašė:
mildaea rašė:
theseashells rašė:
mildaea rašė:
theseashells rašė:

Aš irgi aš irgi į lt filologiją ir švedus !!!  

 Pagaliau pirma kursioke matau Is kur esi?

 Aš klaipėdietė, o tu pati? 

 As siauliete. Taj papsakok ka nors apie KU humanitariniu mokslu fakulteta. Gal ka idomaus zinai, jei Klaipedoje gyveni. Tu i vf ar m istojai?

 Nedaug humanitarų pažystu, vieniems gerai, kitiems ne. O ar mums bus gerai, sužinosim pradėjusios mokytis. Aš į VF įstojau, o tu? Kada veši dokumentus? :)

 As irgi i vf:) Tevai sako, kuo anksciau, tuo geriau:)) Tai rytoj jauciu vaziuosim..Fainai, po klaipeda pasivaiksciosiu, jau seniai ten buvau... o tu pati kada?

Tai šaunuolė, koks tavo KB buvo? Kad kuo anksčiau, tuo geriau aš irgi įsitikinau, ypač kai prašymus reikėjo pridavinėti, eilės kilometrinės nuo 5h ryto :D Pati nešiu kitą savaitę turbūt, dabar truputį iškeliauju :) 

 Mano KB nedidelis, todel lb ir nustebau i vf patekus.. 16,80 tik:( cia viska anglu sugadino, nemoku as jos:( uztat svedu pasistengsiu ismokt

Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:25:02 | Nuoroda
theseashells rašė:
Twilight rašė:
mildaea rašė:
theseashells rašė:

Galiu pasakyt, kad bendrikai tikrai baisūs. Jau geriau mestis po keletą asmenų ir nuomotis kokį butuką, Klaipėdoj dabar nebrangu.  

 Nju jo, bet visa beda ta, kad visi mano pazistami lieka siauliuose arba i vilniu isvaro, dar keli i kauna medicina kirsti vaziuoja...Taj su tais butais man niekaip nesigauna Nebent vienai, bet ziauriai brangu tikriausiai butu...Aisku, gali dar ir taip atsitikt, kad bendrabucio negausiu

turiu pasiulyma - nuomuojam buta kartu :D:D

 Va tą ir turėjau galvoj, nebūtinai su pažystamais gyvent. Jei kelios panos iš to pačio universiteto taigi faina, bent pradžiai :) 

 Nju jo...Bet esme tame, kad as vis tiek bandysiu bendrabuti gauti. O jeigu negausiu taj butu isties saunu, kad ka issinuomuotumeme..O jus jau dabar ieskote butu? Nebandysite bendrabucio gauti?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:43:51 | Nuoroda

Taj gal isduotum, kuris cia tas geresnis?

Žinutė parašyta: 2009-07-25 19:28:52 | Nuoroda
Silvutea[KU] rašė:

kaip sakoma gyventi galima tuose bendrabuciuose bet ziema tikrai yra sunku ir salta.. visi jie tokie nekokie bendrabuciai ;]  galima pabandyti pora menesiu pagyventi paskui jugi galit susiburti i grupeles ir i buta pereiti daugumos taip ir daro ;] butu kainos lb nukritusios nuomos yra tai cia nera problemikiu :) o del lietuviu filologijos tai bus ka veikti pirmus metelius ;D jei reikes kokiu uzduociu rasykit :D yra daug destytoju tokiu su charakteriu;D  

 Mhm? O tu studijuoju kokia nors filologija KU? Gal galetum placiau apie tuos destytojus papasakot, nes as jau truputi issigandau

Žinutė parašyta: 2009-07-25 19:36:33 | Nuoroda
laimuxx rašė:

nu vakar eiles tikrai buvo nemenkos, daug kam teko ir lauke palaukt

 Vakar iforminau dokus, taj kol viska padariau (patvirtinau atestato kopijas, pasirasiau sutarti su universitetu, parasiau prasyma bendrabuciui gauti, prasymas gauti LSP, banku korteliu atsiemimas ir zinoma velniskai ilgas stovejimas eilese, kurios, tikra tiesa, prasidejo lauke) praejo 4val.

Žinutė parašyta: 2009-07-25 19:55:49 | Nuoroda

As irgi bandysiu bendrabuti gauti, o jeigu ne, taj teks nuomuotis..koki butuka:)

Žinutė parašyta: 2009-07-25 19:58:47 | Nuoroda

Ka darysi....Uztat, jeigu gausim bendrabucius, ten su ir vaikinukais prisibendrausim