Vartotojo mildaea pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-26 14:50:17 | Nuoroda
laimuxx rašė:
mildaea rašė:
laimuxx rašė:

nu vakar eiles tikrai buvo nemenkos, daug kam teko ir lauke palaukt

 Vakar iforminau dokus, taj kol viska padariau (patvirtinau atestato kopijas, pasirasiau sutarti su universitetu, parasiau prasyma bendrabuciui gauti, prasymas gauti LSP, banku korteliu atsiemimas ir zinoma velniskai ilgas stovejimas eilese, kurios, tikra tiesa, prasidejo lauke) praejo 4val.

 tai as jus tamsta turejau tada matyt gal kur foto galeciau nuzvelgt?

 Taj ir tu kankinaisi tuose pragaistingose eilese:D Del matymo taj vargiai, gi tiek zmoniu buvo...bent jau as dabar ne vieno veido neprisimenu, nju gal tik vienos merginos, kuri stovejo pries mane pirmoje eileje I kokia specialybe istojai?

Žinutė parašyta: 2009-07-26 15:25:00 | Nuoroda
laimuxx rašė:

jei pavyks, gal tapsiu kadanors elektriku na siaip nereiketu drovetis ir pasirodyt, o po to jau spresim matyta ar ne

Pasimatysime rugsejo pirmaja

Žinutė parašyta: 2009-07-26 17:48:07 | Nuoroda

Taip, taip musu DAUG

Žinutė parašyta: 2009-07-27 21:57:57 | Nuoroda
@ddicted rašė:
Neringa P. rašė:

as ir zadu .. bet nzn ar pavyks gaut.. jei nepavyks tai aisku reikės kazko ieskotis nuomotis.. nzn kiek is viso zmonių grupej? kas dar istojo?

 Nea,nieko nežinau...nieks daugiau iš vadybininkų nepasirodė...o koks tavo konkursinis?Įdomu,koks mažiausias į vf pereinamasis buvo...

 Maziausias i vf KU vadyba buvo 17,34

Žinutė parašyta: 2009-07-28 14:23:53 | Nuoroda
@ddicted rašė:
mildaea rašė:
@ddicted rašė:
Neringa P. rašė:

as ir zadu .. bet nzn ar pavyks gaut.. jei nepavyks tai aisku reikės kazko ieskotis nuomotis.. nzn kiek is viso zmonių grupej? kas dar istojo?

 Nea,nieko nežinau...nieks daugiau iš vadybininkų nepasirodė...o koks tavo konkursinis?Įdomu,koks mažiausias į vf pereinamasis buvo...

 Maziausias i vf KU vadyba buvo 17,34

 Iš kur sužinojai?Koks į ekonomiką? :}

Mano 18.02...ot velnias,nereikėjo taip "stengtis" pasirodo;D

 suzinojau is bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html ten yra visu universitetu maziausi vf konkursiniai balai. I KU ekonomika vf maziausias 18,44.

Žinutė parašyta: 2009-07-28 14:34:20 | Nuoroda

As irgi:) Norisi ir, kad vasara nesibaigtu, bet kita vertus, noris, kad kuo greiciau ateitu ruduo..Neapsisprendziu, ko noriu labiau

Žinutė parašyta: 2009-07-28 14:59:09 | Nuoroda

Nju pas mane lapelyje, kur dave, parasyta, kad sventiniai renginiai prasideda 10val. Donelaicio aiksteje:)

Žinutė parašyta: 2009-07-29 13:07:40 | Nuoroda

Nju tikrai tau nelengva tada bus O kodel nebandai bendrabucio gauti? Ar tavo miestas taip netoli Klaipedos randasi? Matai, nelabai susigaudau su ta Lietuvos dalimi

Žinutė parašyta: 2009-07-30 13:34:24 | Nuoroda

Nju jo, pvz tokiu kaip as O tu i vf ar m istojai?

Žinutė parašyta: 2009-07-31 12:34:53 | Nuoroda
rilylia rašė:

deja i m, bet reikia dziaugtis, kad isvis istojau i norima specialybe o tu gal i vf istojai?

 Nju jo, as i vf Taj tu sia specialybe pirmu numeriu rasei gal?

Žinutė parašyta: 2009-07-31 15:41:12 | Nuoroda
rilylia rašė:
mildaea rašė:
rilylia rašė:

deja i m, bet reikia dziaugtis, kad isvis istojau i norima specialybe o tu gal i vf istojai?

 Nju jo, as i vf Taj tu sia specialybe pirmu numeriu rasei gal?

 Taip, visada norejau sios specialybes :) O tu kelintu nr rasei?

 As taj treciu;] Bet nesigailiu, kad cia papuoliau, nors labiau norejau i VU, ka darysi, jeigu likimas nubloske cia, taj, manau (tikiuosi),  neveltui

Žinutė parašyta: 2009-07-31 15:55:54 | Nuoroda

Man pavyko rasti tik tiek, gal kam pravers:

Universitetuose likusios laisvos valstybės finansuojamos vietos srityse Studijų sritis Likusios laisvos vietos
Humanitarinių mokslų 40
Meno 11
Socialinių mokslų 80
Fizinių mokslų 44
Biomedicinos mokslų 39
Technologijos mokslų 56 
 

<< bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html

Žinutė parašyta: 2009-08-02 16:06:58 | Nuoroda

Malonu tada :D Kuo daugiau, tuo smagiau

Žinutė parašyta: 2009-08-03 14:32:11 | Nuoroda

Negavau bendrabucio

Žinutė parašyta: 2009-08-03 19:47:55 | Nuoroda

Na va, as irgi negavau bendrabucio

she's, o  kur tu istojai? Is kokio miesto esi?

Žinutė parašyta: 2009-08-03 20:15:48 | Nuoroda

Va tas siaubingas ir visa griaunantis sarasas<< www.ku.lt/_naujienos/skelbiami-priimtuju-i-klaipedos-universiteto-bendrabucius-studentu-sarasai-1

Žinutė parašyta: 2009-08-06 20:41:53 | Nuoroda
puntuke rašė:

laba (; as ir arako negavau (: bet man siulo kabari su visais patogumais, sakau gal norit prisijungt? vienos paneles reiktu, 10-15min iki univiero, 200lt su viskuo

 sweika:) o kur tu istojai? gal yra kur to kambario nuotrauku?

Žinutė parašyta: 2009-08-12 14:28:04 | Nuoroda

Ieskau paneles, kuri noretu kartu nuomuotis kambari ar vieno kambario buta klaipedoje. Butu gerai, kad butu istojusi i spec, kurios destomos H.Manto gatveje esanciame fakultete. As pati istojau i lietuviu filologija ir svedu kalba. Jeigu kuri nors jau esate issinuomavusi ka nors ir reikia kambariokes, taip pat rasykite Rasykite cia, i pm arba email-

Žinutė parašyta: 2009-08-12 15:03:34 | Nuoroda

Bent jau man taj tikrai nelengva nes kol as susiorientuoju naujose vietose

Žinutė parašyta: 2009-08-12 17:58:15 | Nuoroda

Na as irgi ieskau kambariokes, fainos ir draugiskos paneles nieko issinuomavusi dar nesu, bet esu apziurejusi nemazai pasiulymu ir artimiausiu metu tikrai kazka, manau, tureciau issinuomuot;] galvoju apie kambari arba 1 kambario butuka, jeigu butu daugiau paneliu, pvz kokios 3-4, galetumeme ir 2 kambariu paziuret...Rasykite man cia, i pm, email- arba i skype mildaea. Jeigu kokia panele jau yra ka issinuomavusi, bet neturi kambariokes ir jos iesko, taip pat parasykit:)