Vartotojo 0_Ann_0 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-09-21 16:47:26 | Nuoroda

Aš taip pat žadu laikyt šį egzaminą. Tikėkimės viskas susiklostys tik į gerąją pusę.

Žinutė parašyta: 2010-02-16 10:18:34 | Nuoroda

Kas dėl potemių, tai jau buvau įsitiknus ir apsisprendus, kurią temą rinksiuosi, dabar absoliučiai pakeičiau savo nuomonę.    Nors kiekvienoje temoje yra gan lengvų ir jau sunkesnių potemių.

Žinutė parašyta: 2010-02-16 10:31:33 | Nuoroda

Mano nuomone, to daryti tikrai nereikėtų ir iš to nebūtų jokios naudos. Visų pirma, pažymiai dar nenurodo kažkurio dalyko mokėjimo ir supratimo lygio, tad kokia dar gali būti kalba apie skirtsymą? Vienas, turėdamas trimestre/semestre 7 gali būti lygus ir netgi labiau mokėti pritaikyti teoriją negu 10-tukininkas, iškaldamas visą užduodamą informaciją vienai dienai.

Beprasmiška.

Žinutė parašyta: 2010-02-16 10:52:49 | Nuoroda

Atrodo, jog tokia temą jau esu mačiusi šiame forume, bet ką gi...

Aš vienareikšmiškai tik už užsienį. Nekokia iš manęs patriotė :]  Tačiau labai daug kas priklauso nuo pačio žmogaus siekių. Pvz. jeigu jis tenori gauti aukštojo moklso diplomą, tuomet, manau, net neverta "kišti" pinigus ir jėgas į mokslą užsienyje. Ne paslaptis ir ne naujiena, jog Lietuvoje mokslo lygis yra labai menkas. Galima sakyti, jog tik Lietuvoje studentai gauna 20 procentų reikiamos ir 80 procentų nereikalingos informacijos. Ir deja, tik keli procentai iš viso moka ją panaudoti praktiškai. :] O jau ką kalbėti, jog šiais laikais tas gautas popieriukas yra nieko vertas... Kiek daug baigusiųjų aukštąjį mokslą stovi darbo biržos eilėse... ar dirba absoliučiai ne pagal įgytą profesiją. Asmenys, baigę užsienio universitetus visada bus pirmoje eilėje ir visa galva aukščiau už lietuvius, studijuojančius Lietuvoje. Taip buvo, yra ir bus. Bet neatmenu ir tokios galimybės, jog jeigu iš tiesų "lendi" į tą sferą, kuri tau patinka, kad ir Lietuvoje, ir nuoširdžiai daug dirbi ir nori kažko pasiekti- pasieksi :]]

Žinutė parašyta: 2010-03-18 14:17:29 | Nuoroda

Noirdesir, zinoma, galbut beskaitant taip ir atrode :]

Taciau taip, ne visada. Vien uzsienio galimoms perspektyvoms nepakanka.

Žinutė parašyta: 2010-04-18 08:45:43 | Nuoroda

Ingree,   taip pat svarstau galimybę studijuot ekonomiką. Nors ilgą laiką mėčiausi tarp dviejų dalykų: psichologijos ir eko.

Žinutė parašyta: 2010-05-16 11:01:16 | Nuoroda

Luknei, taip ir yra, jog deadline'as yra gegužės 10 diena. Tačiau, jeigu išsiuntei application form gegužės 9 diena, tai tikrai turėjai suspėti ir suspėjai. Tik vat dėl to patvirtinimo... pati nesitikėjau, jog toks turi būti ir anksčiau esu skaičiusi, jog nieks nesiųsdavo patvirtinimo į email, tačiau, vos tiks išsiuntus savo paraišką, gavau tokią žinutę i pašto dėžutę: 'You have registered for Admissions Procedure 2010' , tai net nežinau kaip čia yra. Galbūt vertėtų paklausti pačių administracijos darbuotojų ar ten studijuojančių žmonių

Žinutė parašyta: 2010-06-07 19:51:13 | Nuoroda

Kur trigonometrija:

(1+cosx)*tgx/2=0

1+cosx=0 ir tgx/2=0 (pagal sandaugos teorema prilyginame abu dauginamuosius 0)

Is pirmos lygties gauname: cosx= -1; x=п + 2пk, k priklauso z

Is antros: x/2= arctg0; x/2=0; x=0*2; x=0

Ats: x=o ir x=п+2пk

 

Žinutė parašyta: 2010-06-07 19:52:36 | Nuoroda

Tiesa, prie tangento perioda pamirsau pirdeti 

Žinutė parašyta: 2010-06-13 14:16:34 | Nuoroda

bp.lamabpo.lt/bp2010/lama_is.main

Žinutė parašyta: 2010-06-20 13:41:33 | Nuoroda

Manau, kad užtektų ir tos pačios pažymių knygelės paskutinio lapo kopijos, na, aišku, ir vertimo. Bet pvz. aš net ir tos neturiu, nes ši mokykloj, tai jaučiu teks imti transcriptą

Žinutė parašyta: 2010-07-02 22:07:11 | Nuoroda

O kodel ne? Gi siais metais mokslai dar labiau pabrango, o su finansais strioka.... Galbut del to, mazai kas ir bande cia patekt

Žinutė parašyta: 2010-07-03 12:56:50 | Nuoroda

Manau, 80% turetu buti maziausiai

Žinutė parašyta: 2010-07-03 13:34:42 | Nuoroda

Ziuresim, kaip ten bus. Dabar sunku kazka prognozuoti po tokiu lietuviu kalbos egzamino rezultatu, kai dauguma mano klasioku, kurie (tiesiog buvau uztikrinta, jog gaus minimum 70%) visai neislaike arba gavo maziau, nei 40. O tie, kurie svelniai tariant nemokejo ne tai kad rasiniu rasyt, bet tinkamai formuluot sakinius, isejo su sypsenom, jog istate tikrai gabiems zmonems ragus. Buvau ir tebeesu pasiurpinta...

Kas garantuoja, jog situacija nepasikartos... Idomu, kaip cia bus

Žinutė parašyta: 2010-07-03 13:43:09 | Nuoroda


SuperHP:
"Vienas geresniu variantu, jei laptopa naudosite ne tik studijoms, bet ir pramogoms                    www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/dell_inspiron_1564_red/3567710/ Nepigus, bet vienas geresniu pasirinkimu siuo metu."'

 

Pritariu. Kolkas neturiu jokiu nusiskundimu.
 

Žinutė parašyta: 2010-07-03 13:51:02 | Nuoroda

Spesi tikrai Tik noriu pasakyti, jog esi saunuole, jog padavei apeliacija, nes jeigu jauti, jog buvai neivertinta, nera ko nuleisti ranku. Reikia kovoti, bandyti, jei yra galimybes. Dabar jau tik nepergyvenk, o ramiai lauk apeliacijos rezultatu. Lamabpo yra viska sutvarkius taip, jog istoti spesi tikrai. Linkiu sekmes. Nusluostyk nec'ui nosi

Žinutė parašyta: 2010-07-03 14:01:38 | Nuoroda

 

Abejoju, jog atsirastu nors vienas, kuris apeliuotu.

Žinutė parašyta: 2010-07-03 14:09:45 | Nuoroda

Mokyklos valdzia tingi pakelti savo subines nuo kreslu ir ka nors is viso daryti mokiniu naudai, nes juk ne ju ateitis sprendziama. Mano patarimas: klausyk tik saves. Tegu sako, ka nori. Tu turi tokia teise nesutikti su savo ivertinimu.

Pazistu zmoniu, kurie apie save galvoja tikrai per gerai, taciau tada pats saves paklausk, nejau is tiesu per 12 mokslo metu nieko neismokai? Ypac po tokiu straipsniu apie vertintojus, kurie buvo isplatinti internete Jusu vietoje spjauciau i visus, kurie bando atkalbineti, ibauginti ir siaip metyti kliutis po kojomis.

Žinutė parašyta: 2010-07-03 14:11:01 | Nuoroda

Ganyta, o kiek buvai "ivertinta"?

Žinutė parašyta: 2010-07-03 14:17:35 | Nuoroda

Tuomet apeliacija duoti ne tai, kad verta, bet tiesiog reikia.

Is viso man tokia nuojauta, jog LT svietimas pasieks toki lygi, jog greiciausiu laiku visas jaunimas, gabus jaunimas, dums i uzsieni, o Lietuvoje liks, tai kas liks. Abejoju, jog po tokiu egzaminu patikrinimu bus pakelta busima darbdaviu kompetencija, ko sieke valdzia. Laaaabai abejoju...